1

Temat: Noclegi dla pracowników

Witam, niedługo chciałabym przeprowadzić szkolenia dla części pracowników mojej firmy (4-6 osób). Będziemy w tym zakresie korzystać z usług firmy szkoleniowej, więc całe przedsięwzięcie będzie się odbywać poza siedzibą firmy, a dokładnie rzecz biorąc miejscem szkoleń będzie Wrocław. W takim razie pojawia się problem zakwaterowania pracowników na te 4 dni. Czy zna ktoś może jakiś hotel pracowniczy, który oferuje jakieś rozsądne ceny za dobę i być może preferencyjne stawki dla firm? Z góry dzięki za odpowiedź.

2

Odp: Noclegi dla pracowników

Jest na Rynku niedrogi  The One Hostel, ceny mają umiarkowane jak na Wrocław, albo można się rozejrzeć za jakimś pensjonatem pod miastem

3

Odp: Noclegi dla pracowników

My jak jeździmy na takie szkolenia, to zwykle szefostwo wynajmuje pokoje w hotelach pracowniczych albo w jakiś malutkich hostelikach....ceny nie są powalające, a i warunki całkiem spoko.
Poza tym w takich miejscach pracownicy są wyspecjalizowani w obsłudze grup i nie mają problemu z większymi zamówieniami i dostosowaniem wszystkiego do potrzeb szkolenia lub spotkań poszkoleniowych wink

Ostatnio edytowany przez ogarniaczek (2015-07-28 18:01:02)

4

Odp: Noclegi dla pracowników

Ja dwa tygodnie temu byłam na tydzień w vanily  powiem ci, że całkiem było tam przyjemnie kuchnia łazienka tv wygoda na dobrym poziomie hostel bardzo zadbany myślę, że to coś dla ciebie a koszt 40 złotych na noc, jeżeli jedziesz na dwa tygodnie sprzątanie wymiana pościeli za darmo więc naprawdę się opłaca smile Najlepiej szukać noclegi pracownicze Wrocław tego jest tam sporo.

5

Odp: Noclegi dla pracowników

[quote=Zafira]Jest na Rynku niedrogi  The One Hostel, ceny mają umiarkowane jak na Wrocław, albo można się rozejrzeć za jakimś pensjonatem pod miastem[/quote]
Hostele to całkiem dobry i cenowo rozsądny wybór, więc warto się na coś takiego zdecydować:) Z kolei, jeżeli chodzi o hotele pracownicze to nie możemy się spodziewać tam luksusów, najczęściej posiadają one minimum wyposażenia i w jednym pokoju śpi się po kilka osób, ale zachęcająca jest tu cena, bo najczęściej około 30 zł za osobę, a można znaleźć nawet coś poniżej tej ceny, wszystko zależy od warunków:)

6

Odp: Noclegi dla pracowników

Tez skupiłabym się na hostelach, chociaż na tak krótki czas to nie ma tam możliwości targowania się... Za to w kwaterach prywatnych sądzę, że negocjacje mogłyby się udać :-) Musisz zwrócić uwagę, żeby ten nocleg znajdował się blisko miejsca przeznaczenia, żeby na transporcie zaoszczędzić:-) Baza noclegowa we Wrocławiu jest naprawdę bogata, więc z pewnością uda ci się coś znaleźć:-)

7

Odp: Noclegi dla pracowników

Dzięki za namiary smile Właśnie również szukam jakiejś dogodnej miejscówki smile Mam nadzieję, że warunki będą OK smile

8

Odp: Noclegi dla pracowników

Co do noclegów to marzą mi się takie pokoje jak  w Katowicach. Nocowałam tam ostatnio i są przepiękne.

9

Odp: Noclegi dla pracowników

W mojej okolicy ktoś wynajął cały parter domu na takie noclegi bo w okolicy jest duża inwestycja i budowlańcy z niej tam nocują. |Na pewno to dobry sposób na zarobienie dodatkowej gotówki, ale oczywiście kosztem jakiegoś tam braku prywatności...

10

Odp: Noclegi dla pracowników

Właścicielom bardziej się opłaca wynająć na takie kwatery niż komuś do mieszkania, ale zniszczenia pewnie też są później większe...

11

Odp: Noclegi dla pracowników

Powstają całe osiedla kontenerowe, zwłaszcza dla pracowników z Azji.