1

Temat: jakie schody do domu

Potrzebujemy wymienić schody na nowe. Mamy mało przestrzeni i zastanawiamy się nad typem schodów. Pytanie, czy schody kręcone są praktyczne w użytkowaniu? No i jaki może być ich koszt?

2

Odp: jakie schody do domu

Schody kręcone są mniej wygodne niż schody proste ale  można się przyzwyczaić. Za to zajmują o wiele mniej miejsca tak więc jeśli chcesz zaoszczędzić nieco na przestrzeni to będzie to najlepsza opcja i myślę że są to też nowoczesne schody bo sama takie mam smile
My zdecydowaliśmy się na drewniane schody na metalowej konstrukcji.

3

Odp: jakie schody do domu

Piękne, estetyczne, nowoczesne schody ażurowe, dębowe, wyjątkowe. Nie twierdzę, że w każdym wnętrzu będą genialnie wyglądały, ale w zdecydowanej większości przypadków na pewno tak. To pasuje głównie pod nowoczesne aranżacje, ale oni na stronie mają dużo więcej tych przykładów - można dopasować coś innego

4

Odp: jakie schody do domu

[quote=ivanka1]Potrzebujemy wymienić schody na nowe. Mamy mało przestrzeni i zastanawiamy się nad typem schodów. Pytanie, czy schody kręcone są praktyczne w użytkowaniu? No i jaki może być ich koszt?[/quote]

Koszt zależy od wielu czynników.Między innymi od tego
z jakiego drena wykonane są schody
jakie są okucia schodów
czy interesują CIę schody proste czy jednak chcesz zainwestować w ozdobną balustradę.

5

Odp: jakie schody do domu

Koniecznie z poręczą! I to taką, której naprawdę można się uchwycić. To się nie wiadomo kiedy przydaje... serio. Podczas kontuzji czy kiedy w domu będą przebywać starsi ludzie.

6

Odp: jakie schody do domu

Gdybym sama miała zdecydować, jakie schody pojawią się w moim domu, na pewno postawiłabym na drewnianie  Są one bardzo starannie wykonane, pięknie się prezentują, a co więcej na pewno w tym przypadku nie musimy obawiać się o trwałość.

7

Odp: jakie schody do domu

Mam  schody ażurowe na policzkach giętych, dębowe. Genialnie wyglądają. Pewnie do wielu wnętrz będą pasowały w jaśniejszych wydaniu, ale te również powinny stanowić mega rozwiązanie.

8

Odp: jakie schody do domu

Te schody muszą kosztować majątek.

9

Odp: jakie schody do domu

Powyższe schody na zdjęciu są efektowne. Nie wiem jednak czy zdecydowałabym się osobiście na tak ciemny kolor. O wiele lepiej czuję się w jaśniejszych, przyjemnych wnętrzach smile

Podobają mi się schody z drewna, ale w bardziej nowoczesnym wydaniu.

Najlepiej tradycyjne (są o wiele wygodniejsze od kręconych).

10

Odp: jakie schody do domu

Dla mnie drewniane schody są najlepsze. Wytrzymałe i eleganckie.

11

Odp: jakie schody do domu

Pewnie, że efekt powinien być super, a ten przypadek pasuje do nowoczesnego i bardziej klasycznego wnętrza.
Najważniejsze jest rozsądne dopasowanie każdego elementu - wtedy uzyskacie coś naprawdę atrakcyjnego.

12

Odp: jakie schody do domu

Mi się marzą kamienne, z prawdziwego granitu..

13

Odp: jakie schody do domu

Lubię takie z poręczami z ozdobnego metalu, giętego, z elementami artystycznymi

14

Odp: jakie schody do domu

Drewniane i solidne są najlepsze!