26

Odp: Speed dating - byłyście?

a co myślicie o randkach online?

27

Odp: Speed dating - byłyście?

Uważam, że takie randki nie są dla każdego bo wiele osób boi się tego typu randek.
Ogólnie temat dotyczacy znajomości online bardzo mnie ciekawi . Myślę, że warto je czytać by wiedzieć czy jest to coś dla nas czy jednak dobrze czujemy, że się w tym nie odnajdziemy. W końcu nie warto robić na siłę czegoś co do nas nie przemawia.

28

Odp: Speed dating - byłyście?

Ja bym nie poszła, tam są chyba sami desperaci...

29

Odp: Speed dating - byłyście?

Im głębiej zastanawiam się nad sensem miłości, im więcej studiuję ludzkie zachowania, całą tą psychologię tym mniej wiem i pojawia się więcej wątpliwości - szczególnie dotyczących osobiście. To błędne koło w którym utknęłam samotnie mimo, że wokół dobiegają głuche rozmowy.

30

Odp: Speed dating - byłyście?

nigdy o czymś takim nie słyszała ale bym nie zdecydowała się na coś takiego.

31

Odp: Speed dating - byłyście?

nie widze w tym złego smile sama tak poznałam mojego męża smile poza tym nie liczy siię sposób tylko to kogo sie poznało prawda? kiedyś byłam bardzo samotna, zwłaszcza na studiach gdzie wracałam do pustego domu i nic tylko płakac się chciało... dlatego jeśli macie takie stany to polecam sobie poczytać o co kaman z tą samotnością i co zrobić, żeby przerwać ten stan.

32

Odp: Speed dating - byłyście?

Byłam raz, prawie cały czas sie przechichrałam wiec chyba wzięli mnie za nienormalną ;D faceci na których trafiałam byli jacyś tacy zestresowani, sztywni, nudni, ale to pewnie akurat tak wyszło, nie ma reguły.

33

Odp: Speed dating - byłyście?

w życiu nie korzystałam z takich rewelacji, nie czułam takiej potrzeby.

34

Odp: Speed dating - byłyście?

Speed Dating to bardzo ciekawy sposób na poznanie nowych i interesujących osób. Jak jesteście z Krakowa bądź okolic to strona

35

Odp: Speed dating - byłyście?

ja o takiej opcji nigdy ni słyszałam ale nawet gdyby, to raczej bym z czegoś takiego nie skorzystała.

36

Odp: Speed dating - byłyście?

Czytam o tym sporo ostatnio i wydaje mi się, że faceci także lubią tego typu zabawę smile

37

Odp: Speed dating - byłyście?

Byłam raz w ramach sprawdzenia tego typu sposobu poznawania ludzi i mam wrażenie, że faceci nie traktowali całej tej sytuacji poważnie...

38

Odp: Speed dating - byłyście?

Nie byłam i już nie pójdę, bo to mi się kojarzy z jakimś targiem z ludźmi...

39

Odp: Speed dating - byłyście?

Ciekawa forma rozrywki i tak ją można potraktować...