1

Temat: Odtruwanie alkoholowe

Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy przy zatruciu alkoholowym, to polecam zespół lekarski, który specjalizacje się w odtruciach alkoholowych. Działają całodobowo.

2

Odp: Odtruwanie alkoholowe

Cenna informacja zwłaszcza przed świętami i sylwestrem wink

3

Odp: Odtruwanie alkoholowe

Słyszałam od znajomego medyka ,że wit C ,glukoza i roztwór soli fizjologicznej dożylnie pomaga

4

Odp: Odtruwanie alkoholowe

Zamiast odtruwać alkoholików w szpitalu, powinno ich się kierować na przymusowy odwyk, pół roku w zamknięciu, oczywiście na ich koszt,. bez dostępu do alkoholu powinno wystarczyć

5

Odp: Odtruwanie alkoholowe

Po co doprowadzać się do takiego stanu ,żeby potrzebować takiej pomocy .Nie żyjemy w czasach PRL-u gdzie alkohol był od 13.00 h sprzedawany .

6

Odp: Odtruwanie alkoholowe

Detoks jest wskazany jeśli ta osoba chcę tego ,znałam ludzi co mieli wszytą odtrutkę i zaraz jak wyszli to sobie wyrywali i po co to ,a my płacimy ze swoich składek na takich

7

Odp: Odtruwanie alkoholowe

malwina 001 a ile to kosztuje?nie to ,że ja potrzebuję ,ale mam fajnego sąsiada i od Sylwestra jest w transie

8

Odp: Odtruwanie alkoholowe

Można w ten sposób pomóc komuś, kto mam problemy z alkoholem. Ośrodek Leczenia Uzależnień  zajmuje się również odtruwaniem organizmu.

Ostatnio edytowany przez lezi (2016-12-19 01:30:10)

9

Odp: Odtruwanie alkoholowe

To dobry sposób na nauczenie takiego pijaka że może pić dalej, bo go zawsze odratują. Moim zdaniem pijak powinien sam płacić za takie leczenie, wtedy miałby mniej funduszy na dalsze picie...

10

Odp: Odtruwanie alkoholowe

Współczuję personelowi który musi obsługiwać takiego alkoholika na odtruciu.

11

Odp: Odtruwanie alkoholowe

A nie lepiej zaszyć mu esperal...?