51

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Niestety na kanałowe leczenie trzeba się udać do prywatnego gabinetu, jako, że NFZ praktycznie nie leczy kanałowo. Warto przy tym udać się do odpowiedniego specjalisty, nie pierwszego lepszego stomatologa, aby nie trzeba było później poprawiać.

52

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Miałam, bol nie był najgorszy, ale faktycznie zsb zzolkl:/.

53

Odp: Kanałowe leczenie zębów

[quote=olgaa884]Niestety na kanałowe leczenie trzeba się udać do prywatnego gabinetu, jako, że NFZ praktycznie nie leczy kanałowo. Warto przy tym udać się do odpowiedniego specjalisty, nie pierwszego lepszego stomatologa, aby nie trzeba było później poprawiać. W Katowicach sprawdźcie sobie gabinet dr Borczyka  wykonują leczenie kanałowe na jednej wizycie.[/quote]

Nie zawsze da się wyleczyć kanałowo poddczas jednej wizyty, a jak sama mowisz lepiej isc do kogoś kto zrobi porządnie a nie szybko. Ja od kilku lat chodzę do cmp dent zobacz sobie ich stronę na [url]http://www.cmpdent.pl/.[/url] Nigdy nie narzekałam na nich bo zawsze wszystko rzetelnie zakleją i wyleczą

54

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Nawet rzadko kiedy da się wyleczyć na jednej wizycie.
U mnie ząb był dodatkowo truty, nie wiem czy to zawsze tak się robi.

55

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Ja właśnie byłam w CMPdent w Krakowie i szczerze mówiąc da się wyleczyć zęba kanałowym leczeniem przy dwóch podejściach w cenie nie wyrywającej z butów. Do tego nic mnie nie bolało chociaż znajomi straszyli i opowiadali mi cuda więc się trochę zbierałam. Trzeba jednak samemu sprawdzić a jak się czeka tak jak ja to zrobiłam no to już nie ma co liczyć na leczenie przy jednym podejściu. Trafiłam na bardzo dobrego lekarza, który przy okazji zasugerował mi kilka innych rzeczy co zrobić aby było dobrze i na moją korzyść. Na pewno teraz częściej będę chodzić na sprawdzenie i nie czekać już tak jak kiedyś miałam w zwyczaju.

56

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Leczenie kanałowe warto wykonać u endodonty, stomatologa wyspecjalizowanego w wykonywaniu takich zabiegów.

57

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Ja miałam dwa razy robione, w tym raz przez początkującą dentystkę, która niestety rozlała coś i teraz nie mam kawałka kości w dziąśle... Nawet bym o tym nie wiedziała tylko później inny dentysta mi to uświadomił, dlaczego tam jest  taki dół...

58

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Podobno jest jakaś szkodliwa substancja w tym, czym się zatruwa taki ząb. Wiecie coś dokładniej na ten temat?

59

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Nie wiem, ale brzmi trochę strasznie. A to, co pisała Kasia, też mnie lekko przeraża. Miałam kłopoty po kanałowym, gdy dentystka przebiła się narzędziem i przepchała materiał poza kanał. Wyciekało mi to spod dziąsła, potem zrobiła się na dziąśle rana. A teraz, po kilku latach, okazało się, że właśnie tam zanika kość.

60

Odp: Kanałowe leczenie zębów

Takie leczenie to kosztowna sprawa i taki ząb jest słabszy...