1

Temat: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

Chyba nie ma takiego tematu, a kolorowe włosy są teraz w modzie - pokażcie efekty i zdraźcie jak osiągnęłyście ten kolor :3

Moje zeszłoroczne wakacyjne zielone włosy :
- pianka koloryzująca venita (wbrew zapewnieniom producenta kolor utrzymywał się więcej niż tydzień, chyba ok mies, już podkoniec był taki blado-pastelowo zielony, ale ładnie schodził)
[img=PunBB bbcode zielona]https://s20-pl.vinted.net/uploads/forum_photos/890/347/8743098.jpg?1471261386[/img]

oraz tegoroczne miały wyjść fioletowe a powstał jakiś bordowo-różowy:
kolor fiolet z serii live shwatrzkopf

[img=PunBB bbcode zielona]https://s21-pl.vinted.net/uploads/forum_photos/990/347/8743099.jpg?1471261387[/img]

Ostatnio edytowany przez GeekTea (2016-08-15 14:10:17)

2

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

GeekTea! Odważne z Was dziewczyny! Przyznam szczerze, że taki odcień jaki miałaś na końcówkach = róż ja kiedyś miałam praktycznie na całej długości włosów, a jak to się stało? Bardzo prosto. Mam naturalne włosy koloru jasny brąz, zrobiłam sobie jasne pasemka i będąc w drogerii z koleżanką zamaniło mi się pofarbowanie na bordowy kolor szamponetką... A że taka koloryzacja należy do zaskakujących to miałam na pasemkach taki właśnie kolor różu. Farbowałam Joanną Malinowa czy Winna Czerwień ale było to dawno. Odcień zszedł po kilku myciach wink Ale powiem że wśród znajomych w liceum zrobiłam prawdziwą furrorę! big_smile

3

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

chciałabym różowe!!

4

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

To polecam Szamponetkę Joanny Malinowa Czerwień - efekt murowany! Ale zmywalny po kilku myciach big_smile

5

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

Ja mam obecnie rude włosy ale chciałabym miec blond wink Poza tym chciałabym je przedłużyć metodą GL Apps -
Przedłużyłybyście swoje włosy? Podobno ta metoda jest coraz popularniejsza, włosy sa naturalne i posiadają gwarancję.
Jeśli zaś chodzi o farbowanie to najlepiej umówić się do fryzjera. Eksperymentowanie w domu często źle się kończy.

6

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

Kiedyś miałam różowe z blond końcwókami. Chyba z pół roku, ale tak się zniszczyły, że musiałam je później obciąć. Grunt to wybrać najgorszą farbę z możliwych big_smile

7

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

GeekTea, te zielone są cudowne !!! <3
Nie farbuję włosów, ale kiedyś miałam zielone pasemka smile

8

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

strasznie mi się podobają takie szaleństwa smile

9

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

Ja miałam czerwone kiedyś przez całe wakacje, muszę poszukać zdjęć może wstawię. wink

10

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

Ja zastanawiam się nad oberżyną  ma któraś z was? Trudny jest taki kolor w utrzymaniu?

11

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

Jedyny dziwny kolor jaki miałam na włosach to fioletowe pasemka na jakiś koncert, na szczęście zmywalne:)

12

Odp: Kolorowe włosy - chwalcie się! :D

Ostatnio miałam kolorowe pasemka z 5 lat temu, jakoś mi przeszło to upodobanie...