1

Temat: Mężczyzna a badania

Drogie Panie, dziś wpadłam na bardzo ciekawy artykuł o tym jakie są objawy oraz sposoby na leczenie wśród mężczyzn problemów z niepłodnością. Nasi mężczyźni powinni często chodzić do androloga. Niestety wskaźnik niepłodności u mężczyzn nadal rośnie i lepiej jest dmuchać na zimne niż później być w szoku. Ja spróbuje w końcu namówić swojego faceta na szczegółowe badania. Pozdrawiam smile

2

Odp: Mężczyzna a badania

Może najpierw trzeba sprawdzić w praktyce czy jest niepłodny...? wink

3

Odp: Mężczyzna a badania

Może nie zawsze to jest najlepszy sposób zofya wink . Ale już widzę jak facet chętnie idzie do lekarza.

4

Odp: Mężczyzna a badania

Faceci mają strasznie dziwne nastawienie do tych spraw. W wielu innych są niby tacy rzeczowi, praktyczni, nam zarzucają emocjonalne podejście, nam zarzucają histerię i urojenia, ale weź im zleć badania na płodność, obecność HIV albo chorobę weneryczną... i nagle taki poważny facet traci w jednym momencie całe praktyczne podejście, odwagę i nierzadko wpada w histerię. Gdzie się podziewa ich racjonalne myślenie?
Organizm ludzki ma wady i ograniczenia, psuje się. Trzeba się badać i jeśli badanie wykaże jakieś nieprawidłowości to trzeba je leczyć. Czy tak trudno im to zrozumieć? Nieee... bardzo łatwo smile O ILE TO NIE DOTYCZY ICH PŁODNOŚCI.

5

Odp: Mężczyzna a badania

Prawda jest taka, że zaciągnąć faceta do lekarza to już dość duże wyzwanie, a do lekarza, który będzie zajmował się jego narządem rozrodczym to już w ogóle misja niemożliwa, a druga sprawa, że poważne zaburzenia to niewielki odsetek w wielu przypadkach wystarczy zmienić dietę, tryb życia nosić luźniejsze spodnie, nie nosić telefonu w spodniach. Są też bardzo dobre suplementy wspomagające płodność .

6

Odp: Mężczyzna a badania

Dopiero jak już domowe sposoby nie działają, to panowie idą do lekarza, niestety często już jest za późno...

7

Odp: Mężczyzna a badania

Na szczęście coraz częściej robią choćby badania okresowe do pracy, co też pomaga kontrolować stan zdrowia.

8

Odp: Mężczyzna a badania

Teraz jest ten program badań 40+, wiem ze paru znajomych było na nich tak że takie akcje też są potrzebne i mobilizują panów do badań...

9

Odp: Mężczyzna a badania

Najwięcej problemów mają panowie po 60-tce i tych trzeba nakłaniać do badań najbardziej.