1

Temat: Ubezpieczenie na życie

Moja babcia chce się ubezpieczyć w reklamowanej firmie, gdzie przyjmują osoby do 85 lat. Ma 79 lat, choruje przewlekle na serce i na nerki, ale tam podobno nie ma to znaczenia przy zawieraniu umowy. Ale czy przy wypłacie  sumy ubezpieczenia będzie miało? Rożne opinie czytałam o takich ubezpieczeniach...

2

Odp: Ubezpieczenie na życie

Trzeba wziąć pod uwagę, jak długi będzie okres składkowy, bo jeśli babcia przeżyje np. jeszcze 20 lat, to jakaś większa kwota się uzbiera, ale jak np tylko 3, to  nie ma co liczyć na fortunę.. Poczytaj sobie opinie w internecie o danej firmie, ludzie opisują swoje przypadki, więc będziesz mogła się zorientować jak taka firma działa w przypadku wypłaty polisy.

3

Odp: Ubezpieczenie na życie

Coś mi w tym nie pasuje?Ja jak chciałam się ubezpieczyć naście lat temu w Comercjal Union ,a choruję na chorobę przewlekłą to mi kazali iść do swojego specjalisty. Po tej wizycie oznajmili mi , że nie mogę się ubezpieczyć.
Czy to nie jest żyłowanie na starszych ludziach?

4

Odp: Ubezpieczenie na życie

W kwestii ubezpieczenia radzę zaufać znanym i renomowanym firmom. Ja jestem bardzo zadowolona smile

5

Odp: Ubezpieczenie na życie

W większości takie ubezpieczenia to naciaganie poczytaj sobie opinie

6

Odp: Ubezpieczenie na życie

Myślę, że warto skontaktować się z przedstawicielami  firmy [ Sama szukam ciekawej opcji ubezpieczenia na życie.

7

Odp: Ubezpieczenie na życie

Przede wszystkim jak już na coś się zdecydujesz to przed podpisaniem umowy przeczytaj dokładnie OWU.

8

Odp: Ubezpieczenie na życie

Koniecznie trzeba też poczytać i przeanalizować różne rankingi w necie. Dzięki temu można bezpośrednio porównać wszystkie oferty smile

Ostatnio edytowany przez Mohcin (2017-11-26 21:31:44)

9

Odp: Ubezpieczenie na życie

Lepiej poszukać przed zakupem niż potem żałować straconych pieniędzy.

10

Odp: Ubezpieczenie na życie

Jakoś o tym nie myślałam bo ciągle wydaje mi się, że sporo jeszcze lat życia przede mną:)

11

Odp: Ubezpieczenie na życie

Jest to jakaś opcja, ale smuci mnie, że sama bym z tej kasy już nie skorzystała. ..