1

Temat: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny znalazłam w sieci, piszcie o swoich pomysłach

2

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Nie każdy lubi egzotykę. . Uniwersalny prezent to voucher do spa czy salonu kosmetycznego.

3

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Jeżeli chodzi o prezent ślubny- warto dać pieniądze, a do nich dorzucić dobre wino. Obecnie kwiatki są już niemodne- raczej niewiele osób kupuje kwiaty na ślub.

4

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Zawsze przyda się coś do domu. Może to być kołdra dwustronna, albo jakieś akcesoria do kuchni. W zasadzie wszystko co praktyczne.

5

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Wg mnie dobrym pomysłem na prezent ślubny jest elektronika albo sprzęt AGD, zwłaszcza jak młoda para wprowadza się do nowego mieszkania. Ja bym się ucieszyła np. ekspresu do kawy, sokowirówki itp. Może to być też kamera cyfrowa albo dobry aparat fotograficzny. Warto zajrzeć do RTV Euro AGD, tam jest duży wybór takich rzeczy.

6

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Może coś zupełnie innego, niektórzy lubią sztukę więc warto zobaczyć co aktualnie do zaoferowania mają rzezby może akurat coś ciekawego traficie.

7

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

A co sądzicie o jedwabnej pościeli w prezencie ślubnym? Moi znajomi już za kilka miesięcy biorą ślub i chciałabym im kupić coś wyjątkowego i praktycznego a także chciałabym kupić im go wcześniej, żeby nie szukać i nie wybierać go na wariata tuż przed ślubem.  znalazłam bardzo fajną ofertę pościeli jedwabnej, nad która się zastanawiam. Myślę o kupnie właśnie jedwabnej pościeli, bo moja koleżanka, na której weselę idę ja uwielbia i wiem, że będzie zadowolona z takiego prezentu. Jednak nie wiem, czy zdecydować się na pościel w tym sklepie, czy może kupić ją w innym? Co sądzicie?

8

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Ja jestem zwolenniczką kupowania praktycznych prezentów. Dlatego nowożeńcom kupiłabym coś z asortymentu domowego czyli coś, co im się przyda i z czego będą korzystać. Wszelkiego rodzaju blendery znajdziemy w ofertach internetowych, jak również inne sprzęty gospodarstwa domowego, które mogłyby się parze młodej przydać.

9

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

A ja lubię coś dla przyjemności dać, niech mają swój relaks też:)

10

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Jeżeli nie daję pieniędzy, to staram się, by prezent był naprawdę dobrej jakości. Ostatnio kupiłam piękny serwis do kawy . Takie rzeczy zawsze się przydają w domu. Teraz mam tą przyjemność, że gdy odwiedzam przyjaciółkę piję kawę z tych filiżanek i widzę, że prezent naprawdę przypadł jej do gustu.

11

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Prezent  jest, a z biegiem czasu jest wymieniony na coś innego, lub niszczeje. Z kolei kartka zostaje pamiątką na lata. Takie rzeczy się chowa i wyciąga później by powspominać piękne chwile. Ja mam takie pudełko do którego wkładam właśnie takie pamiątki, po latach wyciągam i wspomnienia wracają.

12

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Ja zazwyczaj daję pieniądze i jakiś drobiazg, żeby zapamiętali. Może to być coś z grawerem na przykład, to im zostanie na lata. Jak są wierzący, to są posrebrzane obrazki w stylu Rodzina Święta, na których można zrobić grawer. Jak nie są wierzący, to daję jakis drogi alkohol, albo jakoś estetycznie zapakowane ręczniki, to się zawsze przyda. Fajne też są pościele czy kubki specjalnie dla pary, gdzie są podpisane, że ta część jest dla niego, ta dla niej.

13

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Przeżycia to najlepsze prezenty - kolacja w oryginalnym miejscu, wizyta w jakimś niebanalnym obiekcie, nauczenie się czegoś np. pod okiem lokalnego artysty - to wszystko można kupić w cenie kosza kwiatów, a wspomnienia zostaną na zawsze:)

14

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Można zrobić prezent spersonalizowany, np. grawerowane sztućce

15

Odp: Wyjątkowe pomysły na prezent ślubny

Są też fajne zestawy ręczników,  kubków z imionami.