26

Odp: Samochód nowy czy używany

Jak komuś rzadko jest potrzebny samochód to można rozważyć taxi, koszt i tak będzie mniejszy, a nie trzeba się martwić że coś się znów popsuje

27

Odp: Samochód nowy czy używany

Jak już jest auto to okazuje się, że jest bardzo potrzebne, bo wszędzie się nim jeździ...

28

Odp: Samochód nowy czy używany

hmm a może używany, żeby było taniej. A jak chcecie żeby fajnie wyglądał, to wystarczy okleić go specjalną folią np. w  , można też dodać przyciemniane szyby i już macie furkę jak nową smile

29

Odp: Samochód nowy czy używany

Ja nie jestem fanką takiego tuningu wink auto ma wyglądać jak auto i ma być sprawne. Ja wybieram się z samochodem na naprawę wgnieceń bez lakierowania do wgniecenia.pl. Muszę o nie zadbać zanim pojawi się rdza w kilku miejscach.

30

Odp: Samochód nowy czy używany

Nowy jest pewny, ale to i tak za  duży koszt jak  na początek...

31

Odp: Samochód nowy czy używany

Ja zdecydowałam się na zakup używanej Alfy Romeo 147, ponieważ na nową nie byłoby mnie stać. Teraz moja koleżanka szuka  ponieważ stwierdziła, że jak mi się udało trafić na tak dobrą ofertę, to ona też na pewno coś znajdzie. Czasami trzeba tylko wykazać się cierpliwością i sprawdzać nowe ogłoszenia.

32

Odp: Samochód nowy czy używany

Jeszcze do niedawna kupowałam tylko samochody używane, bo wydawało mi się, że wychodzą mnie one po prostu taniej. Jednak ostatnio po przeliczeniu kosztów naprawy, które poniosłam w ostatnich 2 latach stwierdziłam, że nie ma sensu dalej kupować używanych samochodów, bo naprawy są zbyt drogie, a kupując samochód używany nigdy nie wiemy na co trafiamy. Zdecydowałam się, że tym razem kupie nowy samochód i wybrałam Lexusa z napędem hybrydowy, ale jeszcze nie wiem, na który z modeli dostępnych na stronie  powinnam się zdecydować.

33

Odp: Samochód nowy czy używany

Jestem zwolenniczką samochodów używanych ale ze sprawdzonego źródła. Sąsiedzi, znajomi są najpewniejsi, a do tego jak sami wiemy jak wygląda używanie tego samochodu to już jest naprawdę wiele. Wiadomo jednak, że pewne części trzeba wymieniać regularnie bo nie ma oszczędzać na bezpieczeństwie. Ja np. wycieraczki do samochodu kupuję w bo mają najlepszej jakości w przystępnych cenach. Wystarczy siąść do kompa, kliknąć kilka rzeczy, a kurier dostarczy je szybko do domu.

34

Odp: Samochód nowy czy używany

Spokojnie można kupić używany samochód, tylko trzeba mieć pewność co do niego, no i uważaj, że najlepiej jak kupuje się takie auto maksymalnie 5-6 letnie.

35

Odp: Samochód nowy czy używany

Najlepiej po prostu rower wink

36

Odp: Samochód nowy czy używany

Jak potrzebujecie jakiś części do samochodu to polecam ten sklep motoryzacyjny  , mają szeroki wybór produktów i zawsze wszystko na stanie a to się ceni. niestety ale serwisowe części mają taką marżę że się nie opłaca.

37

Odp: Samochód nowy czy używany

Jak wszystko w życiu, tak samo też używane samochody mają swoje dobre i złe strony. Nowe zresztą podobnie. Trzeba sobie wyliczyć plusy i minusy i zdecydować, co nas bardziej przekonuje, gdzie jest więcej pozytywów. W polskich realiach zwykle co kilka lat wymieniamy samochód na nowszy i bardziej sprawny, ale rzadko jednak kupujemy nówki prosto z salonu. Wielu osób po prostu na to nie stać. Pomocne mogą być przy podjęciu decyzji programy takie jak Volvo Selekt  Takie programy mają swoje niezaprzeczalne zalety. Warto się zapoznać.

38

Odp: Samochód nowy czy używany

nie każdego stać na auto prosto z salonu i musi się zadowolić używanym.

39

Odp: Samochód nowy czy używany

Pamiętajcie tylko, że o używany samochód trzeba się bardziej troszczyć. Jak piszą na portalu jest niezwykle ważne. Warto regularnie robić przegląd, bo zaniedbana klima może źle wpływać na zdrowie pasażerów.

40

Odp: Samochód nowy czy używany

Nie rozumie dlaczego większość uważa, że używki od razu zaczną się sypać. Ja właśnie byłam oglądać z mechanikiem używany samochód, który znalazłam na i określił jego stan za b.dobry. Jeszcze dwa kursy w inne miejsca i będę wybierać.

41

Odp: Samochód nowy czy używany

Jak kogoś stać na nowy to dlaczego nie ma go kupić? Z drugiej strony jeśli chodzi o naprawę samochodu to używanego to koszty wcale nie muszą być wielkie, wiele rzeczy można zrobić samemu. Przykładowo kupując najazd samochodowy -  mamy dostęp do podwozia, nie trzeba jechać do mechanika.

42

Odp: Samochód nowy czy używany

a co powiecie na nówkę taką mazdę cx5 jak tu mają  ? strasznie się zakochałam w tym modelu suva fajny spory wysoki, więc zaden kraweznik mu nie straszny. wg mnie idealny na kraków i nie tylko. nie wiem tylko jak z miejscem w środku? ma ktoś i moze powiedzieć?

43

Odp: Samochód nowy czy używany

Może BMW? Zobacz jakie opcje mają do wyboru: Wybór zależy od tego, czego szukasz- czy potrzebujesz dużego rodzinnego samochodu, czy też czegoś jedynie dla jednej osoby.

44

Odp: Samochód nowy czy używany

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie bardziej wolałabym nowy z salonu, zresztą myślę, że większość osób myśli podobnie. Natomiast jak już kupujemy używany samochód to musimy być w stu procentach pewni tego samochodu - najlepiej odwiedzić jakiś warsztat samochodów, ja po kupnie auta od razu sprawdziłam go w warsztacie

45

Odp: Samochód nowy czy używany

Kłopot jest jeszcze taki, że z używanym nigdy nie można być do końca pewnym, czy nie jest aby powypadkowy. Bo to nie zawsze widać na pierwszy rzut oka. Są takie metody usuwania wgnieceń  że człowiek nawet nie pozna, że auto jest po przejściach.

46

Odp: Samochód nowy czy używany

My mamy dopiero samochód od dwóch lat, ponieważ wcześniej żadne z nas nie miało prawa jazdy. Nie było nas stać na nowy model z salonu, tylko taki kilkuletni. Pierwsza rzecz, jaką do niego dokupiliśmy to był fotelik dla syna  nawet nawigacja była mniej ważna, choć orientację w terenie mamy średnią - nowe miasto, nowe życie.

47

Odp: Samochód nowy czy używany

Z nowym mniej problemów.

48

Odp: Samochód nowy czy używany

Wynajem samochodów znajdziecie na ich stronie internetowej mają wszystko dobrze opisane, polecam się zapoznać z ich ofertą.

49

Odp: Samochód nowy czy używany

Ceny nowych samochodów szybko spadają, wiec chyba najkorzystniej jest kupić auto 2-3 letnie. Zwykle nic sie tam jeszcze nie psuje, a cena jest dużo nizsza, niż nowego

50

Odp: Samochód nowy czy używany

jak tak porównać ceny paroletnich aut to rzeczywiście auta dosyć szybko tanieją.