26

Odp: Przygotowania do świąt

Mnie trochę bawi, że ludzie coraz wcześniej przygotowują się do Świąt. Święta trwają tylko dwa dni, ludziska. Nie ma sensu przygotowywać się do nich przez dwa miesiące!

27

Odp: Przygotowania do świąt

Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia tylko jak zawsze moim problemem jest brak czasu na większe porządki. Zaczęłam przeglądać oferty firm sprzątających - to chyba dobry pomysł aby na święta było czyściutko a ja nie urobiona po uszy. smile

28

Odp: Przygotowania do świąt

Jezu, trzeba się w końcu za to zabrać a mnie się tak nie chce sad

29

Odp: Przygotowania do świąt

Dziewczyny a co z jedzeniem, dacie z tym wszystkim radę? Bo ja jestem trochę przerażona i zastanawiam się nad jakimś profesjonalnym cateringiem  , wiem, że to może być trochę źle widziane, ale jeśli jedzenie jest dobre to w czym problem? Najważniejsza jest przecież atmosfera w trakcie świąt a nie to kto przygotowywał posiłki smile

30

Odp: Przygotowania do świąt

Ja część potraw zamówię gotowych, w pobliskim barze. Pierogi czy bigos robią świetne:)

31

Odp: Przygotowania do świąt

Z mamą stajemy od rana we dwie w kuchni, przychodzi również babcia i ciocia smile pierogi, uszka lepi się wcześniej, kilka dni, a reszta na świeżo w dniu wigilii smile prezenty szukamy wcześniej, już prawie mamy wszystko, dzisiaj tylko muszę jeszcze zamówić coś bratu i Jego żonie i będą to koszulki z rysunkami ich dzieci smile

32

Odp: Przygotowania do świąt

U nas sprzątanie pełną parą, kupiłam sobie nie dawno myjkę na akumlatorową do okien  i szczerzę to szybko poszło z okna. Dywany wyprane na mokro odkurzaczem, firany poprane , teraz porządki pozostały w szafkach i na samym końcu choinka, ozdoby i wypieki.

33

Odp: Przygotowania do świąt

Ja już w sumie większość rzeczy mam odhaczonych z listy smile Prezenty dzisiaj kupiłam. W  kwestii prezentów jestem chyba mało oryginalna, bo kupiłam głównie ubrania, jakiś drobny sprzęt elektroniczny, dla dzieci zabawki. A z tego badania wynika, że takie prezenty kupuje właśnie większość Europejczyków

34

Odp: Przygotowania do świąt

Już mam stroik i choinkę sztuczną więc jakiś klimat świąt już się w domu czuje...

35

Odp: Przygotowania do świąt

A u mnie bez choinki, są tylko światełka, nie będę marnować drzewka dla tygodniowego kaprysu.

36

Odp: Przygotowania do świąt

U mnie jest sztuczna - lubię  ten rytuał ubierania jej w wigilijny poranek....

37

Odp: Przygotowania do świąt

Mi byłoby szkoda ściętego drzewka. Gdybym miała naturalną choinkę, to tylko w donicy. Póki co w moim domu stoi sztuczna, ale już nie ma takiej frajdy z ubierania jej, jak za dzieciaka.

38

Odp: Przygotowania do świąt

U mnie zawsze są stroiki, żadnych choinek!