1

Temat: Szef

Mówi się "szanuj szefa swego, mogłeś mieć gorszego" A jak to jest u Was? Lubicie swoich przełożonych? Pytam, bo wielu moich znajomych narzeka na swoich szefów a ja o swoim złego słowa powiedzieć nie mogę.

2

Odp: Szef

U mnie jest to szefowa, wiadomo, jak każdy  ma lepsze i gorsze dni , ale ogólnie jest ok:)

3

Odp: Szef

W sumie kierownictwo jest w mojej firmie w porządku a odkąd zaczeli nas doceniać i motywować  kartami podarunkowymi to nawet atmosfera się w firmie bardzo poprawiła, każdy wydajniej i spokojniej pracuje. smile

4

Odp: Szef

Moja szefowa momentami mnie denerwuje (zwłaszcza, gdy chodzi jej po głowie wprowadzanie ulepszeń w firmie, które najczęściej wiążą się z pewną reorganizacją pracy). Jednak tak ogólnie również jest nawet OK smile

5

Odp: Szef

To prawda, czasem pracownicy wiedzą lepiej, jak usprawnić działanie firmy, bo siedzą w tym od środka i znają słabe punkty,. Ale najczęściej każdy szef rzadko słucha innych, raczej woli rządzić smile

6

Odp: Szef

Moja szefowa dba o to, żeby być na bieżąco ze zmianami i nowinkami w branży , tak że nie można jej zarzucić niewiedzy...

7

Odp: Szef

To chyba ogólna cecha szefów, że wszystkim związanym z branżą się interesują...

8

Odp: Szef

Przynajmniej tych szefów, którzy nadal chcieliby być szefami, i którzy nie zostali nimi tylko ze względu na znajomości.