1

Temat: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Cześć, ostatnio zastanawiam się nad podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych. Poszperałem nieco w Internecie o ofercie placówek prowadzących szkolenia. Zastanawiam mnie tylko czy po  otrzymam jakiś dyplom, który będzie uznawany przez pracodawców? Nie zamierzam wydać kasy na szkolenie, które będzie dobrze wyglądał, lecz nie wpłynie na moje późniejsze wynagrodzenie. Dlatego tak istotnym aspektem jest papier, który jest uznawany na rynku pracy. Co wy o tym sądzicie? Czy, ktoś z was ma namiary na dobrą firmę szkoleniową, która oferuje ciekawe kursy zawodowe?

2

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Warto robić takie kursy, bo to świadczy o chęci podnoszenia kwalifikacji, a po każdym kursie dostaje się zaświadczenie. Ważniejsze jest, czy Twoje kompetencje w pracy będą większe i zauważalne przez kierownictwo, bo sam papier Ci nic nie da...

3

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

To prawda. Umiejętności wyniesione z takiego szkolenia muszą mieć bezpośrednie przełożenie na wyniki Twojej pracy. Wracając do pytania: Słyszałam o firmie AVENHANSEN, która oferuje wiele tego typu szkoleń zawodowych (zwłaszcza dla sektora administracji). Jeżeli jesteś zainteresowana zerknij [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-dla-administracji-publicznej-dla-urzednikow.html]tutaj[/url] i skontaktuj się z nimi smile

4

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

A są też takie szkolenia po których samemu można szkolenia organizować smile I to też jest fajne, bo możesz przekazać wiedzę innym. Jakby sie wam kiedyś zdarzyło organizować takie szkolenie, czy konferencję to warto nawiązać współpracę z firmą -  [url]http://www.soundtech.pl/[/url] smile

5

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Tak, to też kuszące, bo ceny szkoleń są nawet w granicach 1000 czy 2000 zł...

6

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Warto inwestować w siebie i chodzić na kursy nie tylko po to aby był jakiś papier. Ale także dlatego aby posiadać pewną wiedzę. Ja całkiem niedawno zapisałam się na [url=http://www.os-rescue.pl]kurs pierwszej pomocy[/url] oczywiście mam zaświadczenie ale przede wszystkim ogromną satysfakcję.

7

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Tak, dostaniesz, toaletowy.

8

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Ale miła ta Goździkowa wink po każdym szkoleniu trzeba upominać się o dokument.

9

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Jeżeli się nie wie, to warto zapytać w danym miejscu, bo każde szkolenie może mieć nieco inne zasady, więc najlepiej się dopytać

10

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Miałam sporo dyplomów uzyskanych po ukończeniu nic nie znaczących pseudoszkoleń w formie warsztatowej. Nie wiem, po co je wydawali, chyba tylko symbolicznie... Wyrzuciłam je po jakimś czasie.
Mam też kilka wystawionych przez ośrodki, które nawet nazwę mają profesjonalną, typu Zakład Doskonalenia Zawodowego i te zachowuję jako dokumenty potwierdzające uzyskanie umiejętności czy wiedzy.

11

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Ja nie mam zielonego pojęcia...

12

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Zasadniczo ważniejsze są umiejętności niż papiery, wiadomo że w poważniejszych zawodach np. lekarz musi mieć uprawnienia, ale czy kosmetyczkę, fryzjera o to ktoś pyta? Jak robi dobrze to ma klientów, a jak średnio to i szkolenia z certyfikatem nie pomogą...

13

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Kurs musi być praktyczny i mieć pokrycie w umiejętnościach i zdobytej wiedzy, inaczej to sobie można wydrukować cokolwiek na kartce dyplomowej za 2 zł z papiernieczego i też tyle samo będzie wart ów certyfikat. 

Czy dla kobiety ma sens kurs lub szkolenie za auto detailingu, czy to totalnie odklejony pomysł, bo to branża zdominowana przez mężczyzn. No nie każda jest Martyną  Wojciechowską, ale koleżanka poszła sobie na takie szkolenie z detailingu i dostała pracę w firmie detailingowej. Nie zajmuje się żadnymi ciężkimi pracami przy samochodach tylko delikatnymi pracami -  odnawianiem drobnych elementów, polerowaniem itp. No i zarabia ok.

14

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Moja koleżanka też się tym zajmuje. Jej facet jest mechanikiem, a ona pasjonuje się motoryzacją. Doczyszcza, poleruje, lakieruje, robi kursy i chce pracować w zawodzie.

15

Odp: Czy po tego rodzaju szkoleniu otrzymam jakiś papier?

Ja bym patrzyła czy coś mi w głowie zostanie po szkoleniu, bo samym papierem to się można podetrzeć co najwyżej.