1

Temat: Odszkodowanie

Hej wszystkim!
Chciałam się podzielić z wami moją historią. Kilka lat temu u prawej ręki złamałam kość w łokciu. Niestety na moje nieszczęście lekarze kilkukrotnie źle ją złożyli, w wyniku czego kość była łamana i na nowo nastawiana. Nie dość że musiałam przez to przechodzić kilka razy, po nałożeniu gipsu na rękę był zbyt ciasno założony przez co straciłam czucie w ręku, które trwało aż do czasu jego zdjęcia. Niestety bez rehabilitacji się nie obeszło. Po całym zdarzeniu zaczęłam ubiegać się o należne mi odszkodowanie za ten "śmieszny" błąd medyczny. Fachową pomoc uzyskałam na pomocni.org.pl m.in bezpłatną analizę dokumentacji powypadkowej w tym przypadku medycznej, bezpłatne rozpatrzenie wniosku o prowadzenie sprawy itp.
Pozdrawiam

2

Odp: Odszkodowanie

Dostać odszkodowanie od lekarza czy szpitala to chyba cud w Polsce. Środowisko będzie go bronić do upadłego nawet jeśli zrobili z kogoś kalekę do końca żvcia...

3

Odp: Odszkodowanie

Jeśli chodzi o odszkodowanie komunikacyjne oraz inne z oc sprawcy, to dla mnie bezkonkurencyjne jest EuCO. Firma naprawdę przykłada się do prowadzonych spraw. Poczytajcie sobie [url=http://portal-konsumenta.pl/opinie-o/europejskie-centrum-odszkodowan]opinie o EuCO[/url] klientów, którzy skorzystali z ich usług. Można się sporo dowiedzieć.

4

Odp: Odszkodowanie

Im mniejsza składka OC tym mniejszej kwoty później można się spodziewać przy wypadku... \niestety, ale takie są praktyki.

5

Odp: Odszkodowanie

Nigdy nie wiadomo jak to będzie, czasem ktoś dobrze jeździ a jedna chwila nieuwagi powoduje wypadek...

6

Odp: Odszkodowanie

Zwykle jest zanizane-  a ceny napraw są coraz wyższe