1

Temat: Jak się ubrać na narty

na swieta wybieram sie na narty do Zakopanego , kupilam specjalna kurtke ale przydaly by sie jeszcze spodnie, i tu pojawia sie pytanie co ubrac na narty zamiast typowych spodni narciarskich ?
szczerze mowiac strasznie mi sie nie podobaja wiec zastanawiam sie czy jest jakis inny wybo

2

Odp: Jak się ubrać na narty

Przede wszystkim ubierz się ciepło smile i weź sportowe ubrania.

3

Odp: Jak się ubrać na narty

Jesli planuejsz jeździć na nartach to kup sobie spodnie narciarskie. Nie zastąpisz ich niczym innym. Zwykle spodnie mogą przemakać jak na przykład upadniesz a takie upadki nie są wcale takie rzadkie. W zwyklych spodniach będzie Ci mega niewygodnie.

Jest tutaj opisane jak przygotować się do sezonu narciarskiego oraz jakie ubrania powinnaś na siebei nałożyć. Oprócz ciuszków przydas Cię odpowiednia bielizna termiczna. I to nie tylko na narty ale na przyklad jakbyś chciała sobie zima pobiegac

4

Odp: Jak się ubrać na narty

Na pewno trzeba się ubrać ciepło... No i mieć odpowiedni sprzęt, żeby było bezpiecznie na stoku.

5

Odp: Jak się ubrać na narty

Mam podobnie

6

Odp: Jak się ubrać na narty

Po profesjonalne porady najlepiej udać się do fachowców ze sklepu nartywarszawa.pl, tam dowiecie się wszystkiego. Doskonale wiedzą też  jak dobrać narty dla narciarza. smile

7

Odp: Jak się ubrać na narty

Odwiedź jakiś dobry sklep sportowy lub giełdę narciarską. Wbrew pozorom na takiej giełdzie można zaopatrzyć się tanio w bardzo dobre profesjonalne ubranie.

8

Odp: Jak się ubrać na narty

Jeśli nie masz to polecam Ci zainwestować w bieliznę termoaktywną :-) Dobra bielizna termoaktywna to jak dla mnie podstawa - nie tylko na narty ale np na jacht (sprawdzone!). Sama kupuję na 8a.pl, więc jak coś to polecam ten sklep gorąco :-)

9

Odp: Jak się ubrać na narty

Najlepsze będą jakieś ciepłe spodnie, ale zrobione z materiału, który nie krępuje ruchów.

10

Odp: Jak się ubrać na narty

Z pewnością potrzebne są odpowiednie buty, spodzie i kurtka to chyba podstawa.

11

Odp: Jak się ubrać na narty

Ja na snowboard mam specjalną kurtkę i spodnie. Materiał z którego wykonane są te ubrania musi być wytrzymały i nie może przepuszczać wody.

12

Odp: Jak się ubrać na narty

Trzeba ubrać się ciepło - żeby nie przewiało nas na stoku... Ale też nie za grubo, żeby się nie spocić. Termoregulacja jest najważniejsza!

13

Odp: Jak się ubrać na narty

Warto kupić droższy kombinezon, żeby nie porwał się po 2 dniach na stoku...

14

Odp: Jak się ubrać na narty

Albo uważać na upadki....