1

Temat: Skąd bierzecie materiały do nauki dla nauczycieli

Szukam obecnie materiałów na ciekawe lekcje dla uczniów. Trochę szperałam sobie w bibliotece pedagogicznej ale nie ma tam niczego interesującego smile Możecie podpowiedzieć gdzie znajdę takie materiały?

2

Odp: Skąd bierzecie materiały do nauki dla nauczycieli

Moja siostra jest nauczycielką i co roku dostaje z wydawnictw takie materiały: płyty, podręcznik dla nauczycieli, tak że nie ma problemu z tym, żeby je dostać. oczywiście potem musi wybrać, z którego wydawnictwa będą podręczniki, ale materiały jej zostają i tak.

3

Odp: Skąd bierzecie materiały do nauki dla nauczycieli

Od jakiegoś czasu korzystam. Jest tam bardzo wiele materiałów do nauki. Lekcie dla każdego stopnia szkolnego oraz z praktycnie każdego przedmiotu. Mozesz sobie zajrzeć czy są tam dla przedmiotu, którego sama uczysz. Ja jestem nauczycielką chemii i powiem Ci,że czasami bardzo trudno jest zainteresować dzieciaki zajęciami ale dzięki takim materiałóm jest zdecydowanie łatwiej niż bez nich.
Pozdrawiam.

4

Odp: Skąd bierzecie materiały do nauki dla nauczycieli

Nauczyciele dostają zazwyczaj jak zamawiają ksiązki.

5

Odp: Skąd bierzecie materiały do nauki dla nauczycieli

Fajne książki dla nauczycieli ma Nowa Era, z tego co wiem to wysyła je nawet do szkół we wrześniu, więc nauczyciele mogą korzystać z takich pomocy nawet bezpłatnie:)

6

Odp: Skąd bierzecie materiały do nauki dla nauczycieli

Wydawnictwo Operon ma takie materiały

7

Odp: Skąd bierzecie materiały do nauki dla nauczycieli

Są wydawnictwa specjalizujące się w tworzeniu takich materiałów, np. Impuls....