26

Odp: Słodkości firmy Brześć

Właśnie jestem drugi miesiąc na diecie i waga ani drgnie:( Po tylu wyrzeczeniach ja  po prostu nie chudnę!!!  Waga nie jest zepsuta, bo ważyłam się też u rodziców i wynik jest podobny...Zbuntowana, proszę o słodycze Brześć, bo przynajmniej sobie osłodzę tą sromotną  porażkę z odchudzaniem...

27

Odp: Słodkości firmy Brześć

Słodki smak to mój ulubiony, a że jest szaro, buro i ponuro tej jesieni, aż nie chce mi się z domu wychodzić nawet po słodkie zakupy, to czekam na paczkę tych słodyczy z Brześcia:)
Z góry dziękuję!

28

Odp: Słodkości firmy Brześć

Bo byłam grzeczna w tym roku...
wink

29

Odp: Słodkości firmy Brześć

Chwytam dzień, żyję chwilą i nie odmawiam sobie słodkich przyjemności! Jeśli szanowne jury tego konkursu zgadza się z moją filozofią życia, na pewno doceni ją słodkim upominkiem:)

30

Odp: Słodkości firmy Brześć

Mam 3 powody:
- jesienią jestem ciągle głodna
- lubię chrupać słodkości
- jestem szczupła i nie muszę się odchudzać:)

31

Odp: Słodkości firmy Brześć

Przyślijcie paczkę słodyczy do mnie, bo u mnie one idą jak woda:) A to wpadnie przyjaciółka, a to sąsiadka zajrzy z najnowszymi plotkami z osiedla, a to mama przyjedzie  z wałówką ze wsi.. I każdego trzeba poczęstować  - a słodycze z Brześcia są do tego wprost stworzone!

32

Odp: Słodkości firmy Brześć

Na co dzień unikam słodyczy, bo dbam o figurę - ale obiecuję, że zrobię wyjątek od tej reguły jeśli ta paczka trafi do mnie:) Wszak kobieta zmienną jest więc i swoje zasady może zmieniać wg kaprysu wink

33

Odp: Słodkości firmy Brześć

Jesień i samotność nie są dobrym połączeniem... Więc może osłodzicie mi moje dni w oczekiwaniu na wiosnę..?

34

Odp: Słodkości firmy Brześć

Moje marzenie spełnicie,
jeśli moją odpowiedź wybierzecie.
Cała rodzina czeka
aż paczka przyjedzie z daleka!

35

Odp: Słodkości firmy Brześć

Życie jest zbyt okrutne, żeby odmawiać sobie słodyczy, a jak rozdają to ja zawsze biorę;) Do mnie je przyślijcie, a będę częstować i polecać produkty Brześć wszystkim moim znajomym! To będzie ich najlepsza reklama!

36

Odp: Słodkości firmy Brześć

Chrapkę mam na te słodycze,
więc powodów swych nie liczę...

Jeden główny zdradzę Wam:
na pyszności apetyt mam!

37

Odp: Słodkości firmy Brześć

Słodycze z Brześcia to nie lada gratka, w ten prawie-zimowy czas, żeby rozgrzać serce i uszczęśliwić podniebienie...  Powinnam je dostać, żeby nie złapać jesiennej chandry:)

38

Odp: Słodkości firmy Brześć

Aby dodać mi optymizmu i wiary w to, że niemożliwe staje się czasem możliwe - przyznajcie mi tę nagrodę!

39

Odp: Słodkości firmy Brześć

Właśnie jestem przeziębiona i strasznie cierpię, więc taka paczka słodyczy bardzo by mi pomogła przejść przez to choróbsko z większym optymizmem... Doszłam do wniosku że jesień bez słodyczy byłaby nie do zniesienia...

40

Odp: Słodkości firmy Brześć

Mam jeden generalny powód - bardzo lubię słodycze i nie wyobrażam sobie bez nich życia!!!

41

Odp: Słodkości firmy Brześć

Kiedy za oknem deszcz lub śnieg pada
moja rodzina przysmakami Brześć się zajada
bo to smak tradycji, który od lat się nie zmienia
i łączy wszystkie pokolenia.
Ciasteczka francuskie i słomka ptysiowa- te smakowitości
zawsze w domu mam dla niespodziewanych gości.
Wszystkim one smakują,
wszyscy nimi się z przyjemnością częstują
i dlatego wcale bym się nie pogniewała
gdybym w nagrodę je otrzymała.

42

Odp: Słodkości firmy Brześć

A Moja historia jest zupełnie inna!
Tamta jesień była pasmem wyrzeczeń, odmawiania sobie najmniejszych przyjemności, rezygnacji ze słodkości.
Dziś jest inaczej, wróciłam do zdrowia, zrozumiałam wiele rzeczy i z NAJWIĘKSZĄ przyjemnością schrupię przekąski od firmy Brześć smile
A jeśli pójdzie w boczki? Hm, to dobrze! smile

43

Odp: Słodkości firmy Brześć

Ja..."Słodkoholik" pragnę wyrazić chęć otrzymania słodkości od marki Brześć! smile
Lubię słodkie jeść .Często mam w domu gości,hmm prawie codziennie ktoś wpada na kawkę i mogłabym ich częstować produktami,które ciężko u nas kupić,więc na stole byłoby coś oryginalnego i nowego.A widzę,że nie są to zwykłe czekoladki
czy cukierki a coś innego.I przede wszystkim nie bałabym się podać takich łakoci swoich pociechom.Fajnie by było móc spróbowac czegoś nowego.

44

Odp: Słodkości firmy Brześć

Lubię ciasteczka, przekąski i inne słodkości ale uważam na nie, ponieważ są nie tylko kaloryczne ale także często przepełnione konserwantami, barwnikami i innymi niepożądanymi składnikami. Brześć to marka z tradycją, która nie tylko wyśmienicie smakuję, ale tworzy tez swoje wyroby z niezwykłą starannością o dobre i zdrowe składniki. Nie wszędzie mogę zdobyć przekąski Brześć i dlatego ta paczka powinna wybrać się do mnie. Pragnę szerzej poznać wyroby tej marki, uwielbiam takie tradycyjne wyroby - one smakują jak domowe ( polecam spróbować ciasta drożdżowego i rurek ptysiowych). Jako mama często urządzam spotkania dzieciaków w domu i chce częstować ich zdrowymi, smacznymi przekąskami. To kolejny powód przemawiający za wybraniem mojej osoby smile.
Po prostu uwielbiam Brześć i jestem bardzo ciekawa co kryję się w tej zwycięskiej paczce. Chciałabym też sprawić przyjemność mojemu synowi i jego towarzyszom serwując im zdrowe " łakocie", a jeżeli mąż będzie grzeczny to i jemu cos skapnie. Wiec wielu będzie zadowolonych smile.

Ostatnio edytowany przez beatamackowiak (2016-11-14 14:56:01)

45

Odp: Słodkości firmy Brześć

A ja nie napiszę wiersza, tylko pięknie poproszę o słodką przesyłkę, bo czekają na nią moje wspaniałe dzieciaki, mąż, pies i kot:) Każdy znajdzie w niej na pewno swój ulubiony smak i będzie cieszył się z takiej niespodzianki!

46

Odp: Słodkości firmy Brześć

Gdy dostanę słodycze Brześć usiądę przy stole i nie wstanę, dopóki nie skończę ich jeść:)

47

Odp: Słodkości firmy Brześć

Uwielbiam słodycze, wcinam je najczęściej z herbatką lub kawką, pod kocykiem, z ciekawą książką! Jeśli chcecie mi umilić jesienne wieczory i weekendy, sprawcie mi proszę taką słodką niespodziankę:)

48

Odp: Słodkości firmy Brześć

Myślę, że skoro nic wcześniej nie wygrałam w konkursach na Urodaizdrowie.pl to tym razem los się do mnie uśmiechnie i redakcja doceni moją wytrwałość, że mimo to nadal biorę udział w konkursach...? wink

49

Odp: Słodkości firmy Brześć

Po prostu chcę sprawić radość mojej rodzince, taka paczka to byłaby dla nich niesamowita frajda!

50

Odp: Słodkości firmy Brześć

Już 23 listopada moi siostrzeńcy - bliźniaki obchodzą urodzinki i w tym roku jest to równo 10 lat! Myślę, że jest to dobry powód żeby otrzymać od Was te słodycze i przekazać im we prezencie, żeby na długo zapamiętali swoje urodziny - jako wyjątkowo słodkie!

Pozdrawiam Was gorąco -  razem z Maćkiem i Karolkiem!