1

Temat: Jakiej firmy okna kupić

Witam. Chciałabym w najbliższym czasie wymienić okna na nowe. Czy możecie doradzić jakiej firmy okna wybrac? Zależy mi na tym aby były energooszczędne.

2

Odp: Jakiej firmy okna kupić

W takim razie polecam kupić sobie okna w technologii pasywnej. Sama równięż bardzo chciałam aby okna przepuszczały jak  najmniej zimna bo mieszkam w nieocieplanym bloku i mieszkanie jest na rogu . Było bardzo zimno oraz płaciłam dużo za ogrzewania a mieszkanie wcale nie było takie ciepłe. Musiałam co roku sporo dopłacać. W końcu zdecydowałam sie na okna w technologii pasywnej. Ten model  powiem Ci,że jestem bardzo zadowolona bo okna są wykonane porządnie. Są to okna z pvc tak więc nie były drogie a jednoczesnie mieszkanie jest cieplutkie. O wiele cieplejsze niż wcześniej.

3

Teraz okna "energooszczędne" pasywne to już chyba standard, co do konkretnej marki to trudno wybrać jedną bo wiele firm robi dobre okna, w tym wielu jakichś lokalnych producentów. Możesz sprawdzić np  jest kilka sprawdzonych marek. My akurat mamy okna Rehau.

4

Zobacz ofertę polskiej firmy Budvar. Wybór okien produkowanych tam jest bardzo duży.
W Częstochowie przy ulicy u Mirowskiej 14 możesz zobaczyć wszystkie okna na żywo i uzyskać więcej wiadomości na temat okien o dużym współczynniku energooszczędności.

5

Rzeczywiście okna  to też jest dobra propozycja, ostatnio sporo ludzi o nich pisze. Na  masz podane wszystkie parametry i współczynniki tych okien to możesz sobie porównać z innymi markami.

6

Najbardziej znane firmy to Drutex i Oknoplast.

7

Na pewno okna dobrej jakości są produkowane przez tę firmę . Mają dystrybutorów i sieć sklepów w południowej Polsce. U nich można również zakupić drzwi. Uważam, że ich oferta jest naprawdę ciekawa.

8

Dobre i przede wszystkim szczelne okna to nie tylko ładny wygląd, ale także znaczne oszczędności w sezonie grzewczym, więc taki zakup warto sobie przemyśleć. Na stronie można znaleźć nie tylko okna, ale także rolety i żaluzje, które dają nam nieco intymności.