1

Temat: Słodkości firmy Brześć

Mamy dla Was dwa zestawy pysznych słodkości od firmy Brześć- piszcie więc poniżej, dlaczego to właśnie do Was powinny one trafić!
Wygrywają dwie osoby, które najciekawszy sposób przekonają nas do przekazania nagrody właśnie im!

Zapraszamy:)

2

Odp: Słodkości firmy Brześć

Myślę, że taka paczka powinna trafić właśnie do mnie:)
Jako świeżo upieczona pani magister mam prawo do bogatego w węglowodany posiłku regeneracyjnego po dłuższym wysiłku umysłowym, prawda...?

3

Odp: Słodkości firmy Brześć

Na taaaką pakę słodyczy czeka u mnie dwoje małoletnich fanów przekąsek, ciasteczek i wszelkich innych przysmaków! Najchętniej by jedli je na każdy posiłek dnia, a więc na śniadanie ciasteczka francuskie do kakao, na obiad słomka ptysiowa z cynamonem, a na kolację - babeczki czekoladowe, żeby sny też były słodkie:)
A dzieciom trudno odmówić, kiedy pięknie proszą:)

4

Odp: Słodkości firmy Brześć

Mam bardzo poważny powód - otóż w tym roku już nie będę się odchudzać i dlatego słodkości powinny trafić właśnie do mnie, żeby nie kusiły innych kobietek, dbających o linię z myślą o sylwestrze i karnawale wink
Obiecuję też, że przykładnie podzielę się nimi z domownikami i przyjaciółką!

5

Odp: Słodkości firmy Brześć

Paczka ze słodyczami powinna trafić do mnie, bo mieszkam niedaleko Brześcia, skąd pochodzą te pyszności i znam ich smak od lat - niezmiennie tak samo dobry!

6

Odp: Słodkości firmy Brześć

Weszłam na stronę sponsora nagród  i odkryłam, że ja i firma Brześć jesteśmy równolatkami smile To nie może być przypadek, widocznie los tak chciał...
Czyż to nie jest dobry powód, żeby na moje zbliżające się wkrótce urodziny przesłać słodycze właśnie do mnie...? smile

7

Odp: Słodkości firmy Brześć

Przyznam się, że mam ochotę na słodycze o każdej porze roku, ale jesień jest w Polsce tak nieprzyjemna, że muszę sobie podnieść poziom hormonów szczęścia za pomocą czegoś słodkiego - to raj dla podniebienia i korzystnie wpływa na zdrowie, bo wiadomo, że jak człowiek jest szczęśliwy, to nic mu nie dolega...  Jeśli zależy Wam choć trochę na moim zdrowiu, to przyślijcie właśnie do mnie paczuszkę oz Brześcia, a ja się nią chętnie zaopiekuję!

Ostatnio edytowany przez kasia001 (2016-11-08 16:05:40)

8

Odp: Słodkości firmy Brześć

Mimo dawno już skończonych 18 lat ciągle czuję się dzieckiem i w duszy mi grają melodie dzieciństwa... Pyszne słodycze z Brześcia nieraz pomogą mi wrócić pamięcią do beztroskich lat dzieciństwa, więc nie ma innej opcji niż tylko taka, że to właśnie ja je dostanę:)

9

Odp: Słodkości firmy Brześć

Jestem kobietą, więc należą mi się codziennie drobne przyjemności na osłodzenie trudów egzystencji:) Czy zgadzacie się ze mną? Życie jest chwilą, niedługo już  może mnie nie być, więc skorzystajcie z tej okazji, żeby uprzyjemnić moje dni, które jeszcze są mi dane...

10

Odp: Słodkości firmy Brześć

Paczuszka powinna trafić do mnie, bo u mnie:
- nie zmarnuje się
- będzie wyeksponowana na honorowym miejscu, czyli na stole
- pozostanie w centrum uwagi podczas spotkań towarzyskich
- będzie miała okazję poznać najnowsze ploteczki od moich przyjaciółek:)
Czy potrzeba tu więcej argumentów..? smile

11

Odp: Słodkości firmy Brześć

Po prostu dlatego, ze uwielbiam słomkę ptysiową, a pozostałe słodycze powędrują do mojego siostrzeńca - miłośnika wszystkiego co słodkie!!!

12

Odp: Słodkości firmy Brześć

Świetnie trafiliście z tym konkursem, bo ja dopiero od 1 stycznia przechodzę na dietę w ramach postanowień noworocznych, więc jeszcze zdążę nacieszyć się cudownym smakiem brzeskich wyrobów, których smak jest niepowtarzalny i uświadomiłam sobie, że bardzo mi go będzie brakowało podczas diety...

13

Odp: Słodkości firmy Brześć

Dlaczego?
Dlatego iż kocham słodycze i nie wyobrażam sobie ani jednego dnia bez czegoś słodkiego. Nawet miliony monet nie przynoszą mi takiego szczęścia jak coś słodkiego. I nie wyobrażam sobie ,że taki łasuch jak ja mógłby nie wygrać tak słodkiego konkursu smile
Kiedy wygram konkurs chętnie podzielę się wygraną z moimi czytelnikami bloga smile ale tylko na zdjęciach big_smile

14

Odp: Słodkości firmy Brześć

Dla mnie ta paczuszka jest stworzona,
a w niej słomka wymarzona!
Z produktami Brześć
jest tak, że tylko je jeść:)

15

Odp: Słodkości firmy Brześć

Powód może być tylko jeden - po prostu jestem łasuchem, i wcale nie zamierzam z tego wyrosnąć, ani rezygnować ze słodkiej przyjemności, jaką jest jedzenie słodyczy wink

16

Odp: Słodkości firmy Brześć

Taka paczka byłaby idealnym prezentem, żeby przetrawić dzisiejszy wybór Amerykanów big_smile tylko słodycze mogą pomóc big_smile

17

Odp: Słodkości firmy Brześć

Słodycze firmy Brześć powinny trafić do mnie, ponieważ często goszczą na moim stole i jako stała klientka tej marki powinnam zostać za to doceniona choć raz takim "gratisem":)

18

Odp: Słodkości firmy Brześć

Chciałabym otrzymać słodycze marki Brześć, by podarować je na święta rodzinie mieszkającej w moim bloku. Co roku na Boże Narodzenie razem z kilkoma znajomymi robimy dla nich świąteczną paczkę. Kupujemy długoterminowe jedzenie, słodycze dla trójki dzieci, kilka zabawek, rzeczy szkolne i kilka dni przed Wigilią paczkę zostawiamy pod drzwiami. Dzwonimy do drzwi i...uciekamy wink Robimy to anonimowo, bo radość sprawia nam ich uśmiech na twarzy, a nie chcemy, żeby nam dziękowali i czuli się niekomfortowo.

Warto pomagać i nie być obojętnym na ludzką krzywdę smile

19

Odp: Słodkości firmy Brześć

Paczka ze słodyczami z Brześcia powinna trafić do mnie, a ja zobowiązuję się przekazać ją pierwszej osobie, którą spotkam, a która będzie w potrzebie... Nieważne, czy to będzie starsza osoba, czy mająca dzieci, chcę żeby te słodycze sprawiły trochę radości w ten przedświąteczny czas.

20

Odp: Słodkości firmy Brześć

Chrapkę mam na te słodkości,
bo w w Andrzejki będę miała gości!
Pysznościami ich poczęstuję,
firmę Brześć tak wypromuję big_smile

21

Odp: Słodkości firmy Brześć

Choć ciągle się odchudzam i dbam po linię - to jeśli dostanę tę paczuszkę, zrobię wyjątek i obiecuję sobie i Wam, że z okazji wygranej będę przez cały tydzień rozkoszowała się słodyczą życia i stołu wraz  całą rodzinką (pies też dostanie swoją porcję) wink

22

Odp: Słodkości firmy Brześć

Donoszę uprzejmie, że po każdym posiłku dokładnie myję zęby, więc mogę bezkarnie jeść słodycze i to mnie wcale nie naraża na bolesne wizyty u dentysty. Dlatego z czystym sumieniem możecie przekazać te słodycze właśnie do mnie;)

23

Odp: Słodkości firmy Brześć

z  takich słodkości można wyczarować ciekawe dekoracje na choinke A smaczne dekoracje są najładniejsze dopóki ich nie zjemy.

24

Odp: Słodkości firmy Brześć

Brześć będę chętnie jeść! Ale dopiero w grudniu po południu, za kilka tygodni, gdy zmieszczę się do przed-ciążowych spodni... Bo na razie sprawiła cukrzyca ciążowa zdiagnozowana, że słodycz jest mi zakazana. Odliczam czas do porodu, najem się wtedy ze słoika miodu, przegryzę przekąskami z Brześcia - nie poczęstuję nawet teścia.. A jak słodkości z Brześcia wygrać będzie mi dane, do dnia porodu będą głęboko schowane. Bo chociaż łasuch ze mnie niesamowity, to mam zdrowy rozsądek polskiej kobity wink

25

Odp: Słodkości firmy Brześć

A ja choć je dostanę, to wcale ich nie zjem, tylko podzielę równo pomiędzy dwóch moich siostrzeńców:  Kacpra i Mateusza, bo to najpiękniejszy przywilej dzieciństwa, żeby zajadać się słodkimi przysmakami nie bacząc na linię:) A mnie wystarczy, że mi będzie przyjemnie, że sprawiłam im tyle radości:)