26

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

uśmiech smile

27

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Długie nogi, wzrost smile

28

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

a ja w sobie lubię moje rzęsy i usta i paznokcie są ok.
polecam stronkę
___________________________________________________________________

29

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Moje włosy, oczy, usta, bladą skórę, biust i ramiona smile

30

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Twarz, oczy, włosy, wąską talię, długą szyję, dłonie i paznokcie, wzrost wink Wow, trochę tego jest smile

31

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja miałam problem ze stopami. Przeczytałam artykuł i dzisiaj uwielbiam chodzić w sandałach, pokazywać swoje stopy smile

Ostatnio edytowany przez smerfetkaa (2016-10-07 19:57:30)

32

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

uśmiech przede wszystkim - to mój priorytet i dbam jak o nic innego smile

33

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Lubię swoje oczy, bo jakbym ich nie pomalowała to i tak będą duże smile

34

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Lubię swoje oczy, bo jakbym ich nie pomalowała to i tak będą duże smile

35

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Moja sylwetka ogólnie. No ale to bardziej efekt długich miesięcy pracy, aktywności fizycznej i odpowiedniej diety. ALe z tego właśnie jestem najbardziej dumna bo osiągnęłam to tylko i wyłącznie dzięki sobie smile To co dostałam od matki natury to nie zależy ode mnie więc nie mogę być z tego dumna. No ale to co osiągnęłam sama to już inna sprawa smile

36

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Zdecydowanie moje długie, ciemne włosy.

37

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Oczy i nos:)

38

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Również oczy, nos, włosy, piersi:)
Raczej juz dawno zaakceptowałam siebie.

39

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Rzęsy, oczy, biust, sylwetka (po ćwiczeniach), ramiona.

40

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

A ja lubię siebie niedoskonałą w całości, choć wiem, że współczesna cywilizacja wymaga od kobiety nienagannego  wyglądu, wagi, poniżej 55 kg, dużych piersi, długich nóg, bioder poniżej 90 cm, talii poniżej 63 cm, braku cellulitu,  itp.....
A ja mam naturalne ciało , nie poprawiam urody i jednak czuję się atrakcyjna:)

41

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja najbardziej lubię swoje piegi, które wyskakują mi w każde lato. Niektórzy wstydzą się piegów, a ja chciałabym mieć ich nieco więcej i przez cały rok (w zimie znikają niestety). Bardzo fajny wątek, jak przeczytałam tytuł uśmiechnęłam się. No i wbrew pozorom długo się nie zastanawiałam nad tym co odpowiedzieć smile . Lubie siebie i myślę, że jest to dowód na to, że dojrzałam do zabiegu medycyny estetycznej. Nie decyduję się na niego, bo się nie akceptuję. Chcę sobie lekko powiększyć usta. Zawsze o tym marzyłam, ale oczywiście nie załamie się jeśli sobie tego nie zrobię. Wybrałam już klinikę: może jakieś opinie, bo słyszałam, że mają tam bardzo dobrych fachowców. Pozdrawiam

42

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

A ja lubię moje włosy:)

43

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Oczy, zdecydowanie oczy i ostatnio polubiłam włosy smile

44

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Każdy lubi w swoim ciele praktycznie co innego. Ważne żeby odpowiednio dbać o siebie i swoje ciało, a do tego są potrzebne odpowiedniej jakości kosmetyki. Osobiście polecam świetnej jakości kosmetyki, a raczej porady kosmetyczne na tym rewelacyjnym blogu !

45

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Naturalnie ciemne brwi i piękne włosy smile

46

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Nie wiem czy już pisałam, ale oczy, to mój atut. smile No i dość duże usta. smile

47

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Zdecydowanie nogi smile od zawsze miałam szczupłe nogi, na szczęście nic się nie zmieniło big_smile

48

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Trzeba się akceptować, można poćwiczyć, dobry makijaż włosy ciuchy, ale jakoś medycyna estetyczna mi się nie podoba, to zawsze widać, że coś jest kombinowane.

49

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Ja się już chciałam rozpisywać czego w sobie nie lubię big_smile Bo nie lubię naprawdę sporo rzeczy, ale gdybym miała wybierać co lubię to chyba najbardziej lubię jednak włosy wink Co do reszty przeczytałam ostatnio w  o super zabiegach i hmm chyba coś odłożę i się skuszę

50

Odp: Co w swoim wyglądzie lubicie najbardziej?

Lubie: kształt twarzy i rysy, lekkie piegi, ładny kształt uszu, sylwetke, spojrzenie i wyraz oczu, usta, proste zęby
Nie lubie: włosów bo się kręcą lekko ale jednak, wzrost za niski (168), problemy z pryszczami (nie trądzik ale jednak), i oczy nieraz wyglądaja fatalnie (wiec tu mieszane uczucia).