1

Temat: Rower zimą

Zima idzie dlatego głowię się nas tym jak najlepiej przechować rower zimą.Słyszałam od moich dobrych znajomych, że w garażach i pod wiatami dobrze sprawdza się stojak na rower. Czy  ktoś z wasma  taki w swoim garażu, pod wiatą lub w innym miejscu? Jak się to u was sprawdza? Bo oglądałam ostatnio fajne stojaki na [url=https://calus-p.pl/]Calus-P[/url] i mają je w dość dobrych cenach. Myślicie, że warto kupić taki do garażu?

2

Odp: Rower zimą

Ja trzymam w garażu.

3

Odp: Rower zimą

Ja trzymam w piwnicy.
Ale dodatkowo okrywam metalowe część jakimś materiałem (koc, narzuta), a z tego co wiem, jak się długo nie jeździ, warto też odczepić łańcuch, ale to jedynie opinia którą słyszałam.

4

Odp: Rower zimą

Ja zamierzam jeździć w zimie smile Rower trzymam w ganku domu. Nie ma tam ogrzewania, ale przynajmniej nic na niego nie pada i łatwo go wyprowadzić na zewnątrz.

5

Odp: Rower zimą

To fakt, rower najbardziej nie lubi wilgoci bo metalowe części rdzewieją i potem trudno np. śrubki odkręcić, nie mówiąc o tym, że źle wygląda taki zardzewiały

6

Odp: Rower zimą

Ja już jesienią boję się jeździć, jak jest mokro i ślisko... A zimą to sobie nawet nie wyobrażam..

7

Odp: Rower zimą

coś słabo widzę taki pomysł.

8

Odp: Rower zimą

Ja swój rower trzymam w piwnicy.

9

Odp: Rower zimą

Nie boisz się, że od wilgoci zardzewieje..?

10

Odp: Rower zimą

Nie powinien jeśli jest dobrze zabezpieczony, można też kupić specjalny wieszak i trzymać rower w domu albo na balkonie. Patentów jest na przechowywanie roweru bardzo dużo, odwiedź [url=http://www.rowerzysta.pl/]sklep rowerowy[/url] , tam można znaleźć przydatne akcesoria.

Ostatnio edytowany przez patra (2017-02-12 17:46:44)

11

Odp: Rower zimą

Ech... rzęzi, chroboce, łańcuch pordzewiał i mimo oliwienia ciężki nim jeździć. Chyba zepsułam rower. Po oczyszczeniu i naoliwieniu pierwsza przejażdżka jest ok, kolejna już nie. Poza tym zaliczyłam trzy upadki, z pierwszego wyszłam poturbowana i pokrwawiona hmm

12

Odp: Rower zimą

Ja jeżdżę bardzo dużo rowerem ale głównie wiosną, latem i jesienią, zimą się jednak trochę boje jak jest ślisko. Teraz chce kupić sobie jakaś praktyczną torbę rowerową bo w weekendy często jeździmy na dłuższe wycieczki. Polecicie mi coś co się sprawdzi np z

13

Odp: Rower zimą

Bardzo kluczowym elementem w rowerze, jest dobór odpowiedniego oświetlenia. Do tego tematu znalazłam ciekawy artykuł  Dzięki niemu dowiedziałam się jakie wybrać oświetlenie.

14

Odp: Rower zimą

Ja właściwie zimą nie jeżdżę, jednak temperatury poniżej zera  temu nie sprzyjają... Ale te 8-9 miesięcy w roku to głownie rower jest moim środkiem transportu.

15

Odp: Rower zimą

Najgorzej jak jest ślisko, bo temperatura mi akurat nie przeszkadza.