1

Temat: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Ciekawa jestem jakie macie plany na weekend 11-12-13 listpada? Planujecie zostać w domu, czy może wyruszacie na jakąś ekscytującą wyprawę. Ja dostałam od męża kartet do SPA, ale chyba wykorzystam go w innym terminie, a na weekend wybierzemy się wszyscy do Warszawy. Zanjdziemy jakiś przytulny apartament i trochę pozwiedzamy miasto. Oby tylko pogoda dopisała smile

2

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Plany są - weekend w Toruniu - ale jak będzie z realizacją to nie wiadomo jeszcze.

3

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Na listopadowy weekend całkiem fajnym miejscem jest Pojezierze Brodnickie, niesamowity krajobrazy i można aktywnie wypocząć. Ma kameralny klimat i można od nich sprzęt wypożyczyć (rowery, kajaki itp.)

4

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Ja rodzinnie, odwiedzę groby na dalszych cmentarzach, których nie objadę 1.11..

5

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Ja lecę na Kanary smile Przedłużymy sobie trochę lato big_smile Biorę wolne od poniedziałku i tyle mnie widzieli smile A później jeszcze kilka dni w Warszawie big_smile Myślę, że wypocznę zdrowo smile

Ostatnio edytowany przez Kaja6 (2016-10-21 08:42:35)

6

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Ja chyba pojadę z mężem pozwiedzać trochę Śląsk. Możecie polecić jakiś fajny hotel w Zabrzu albo Gliwicach? Myślałam nad hotelem - jak się zrobi rezerwację w wyznaczonym dniu, to rabat może wynosić nawet 30%

7

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Nie, ale opcja fajna smile my postanowiliśmy, że przed naszym kolejnym wakacyjnym wyjazdem kupimy nowy aparat fotograficzny smile i właśnie czegoś takiego szukam

8

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

U mnie wszystko zależy od pogody smile

9

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Ja staram się spędzać weekendy aktywnie niezależnie od pogody. w listopadzie planuję wypad do spa. Trafilam niedawno  i chyba tam się zatrzymam na weekend. Z tego co wiem w hotelu jest spore spa w którym mogłabym się w końcu zrelaksować. Ostatnio nie robię nic innego tylko wstaję, zaprowadzam dzieci do szkoły, pracuję, odbieram je itd Normalnie dzień świstaka.

10

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Domowo, chyba że będzie odpowiednia pogoda na rower. Nigdzie dalej nie ruszam, siłą mnie też nikt nie weźmie big_smile

11

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

U mnie będzie domowo z kilku powodów. Ostatnio wszyscy chorowali, więc aktywny wypoczynek jeszcze jest niewskazany. Inna rzecz, mamy nowy sprzęt, który zachęca do siedzenia w domu, jest to projektor. Wybór takiego sprzętu jest spory - a perspektywa własnego kina domowego dla dorosłych i dzieci naprawdę kusząca.

12

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

12 listopada jest w Warszawie Disney on Ice smile Mam ochotę wybrać się z córką. . Wystarczy zrobić zakupy za 70 zł, dodać opinię o produktach i wysłać zgłoszenie. Szanse są duże, bo do wygrania są 4 podwójne wejściówki, a w takich konkursach raczej zwykle mało osób bierze udział.

13

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

u mnie zdecydowanie domowo, nic nie zapowiada żadnych atrakcji.

14

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Domowo... pochorowałam się. Właściwie to cieszę się, że teraz, a nie później, bo nie chciałabym w wyniku choroby tracić zajęć na uczelni.

15

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

A jak Wam się podoba hasło Kreta w listopadzie? Zastanawiam się nad wyjazdem, polecanym przez znajomych. Późną jesienią jest tam wiele atrakcji, które warto zobaczyć. Dodatkowym plusem jest mniej turystów i niższe ceny.

16

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Kreta brzmi dobrze o każdej porze roku smile
Mi marzy się Stambuł... były takie fajne promocje na bilety na październik, ale przez ten pucz się popierniczyło.

17

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

A my z ukochanym chyba skoczymy do Wrocławia - są tam również salony odnowy fizycznej, restauracje i basen. Poza tym we Wrocławiu jest mnóstwo zwiedzania. Będzie fajnie smile

18

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Zależy od pogody, bo jak jest ładnie, to aż grzechem byłoby kisić się w domu.

19

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Niby tak, ale czasami trzeba wykorzystać wolny czas na nadrobienie zaległości... albo odespanie wszystkich niedospanych nocy.

20

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Planuję pojechać do Poznania na imieniny ulicy św. Marcin, które właśnie tu jest hucznie obchodzone. Mam zamiar pokosztować w końcu rogali Marcińskich, tych wypiekanych według oryginalnej receptury. Oczywiście chcę też pozwiedzać miasto. Jadę z grupką przyjaciół.

21

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

[quote=niechcemisie]Niby tak, ale czasami trzeba wykorzystać wolny czas na nadrobienie zaległości... albo odespanie wszystkich niedospanych nocy.[/quote]

Ja staram się spać tyle, ile potrzebuję, wszystko inne jest dostosowane do mojego dobowego rytmu...

22

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

ja zdecydowanie spędzę go domowo bo mój mąż cały ten długi weekend pracuje sad

23

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

No to nie za fajnie. My na pewno spędzimy go z rodziną, ze znajomymi i sami. A czy w domu? Pewnie tak.

24

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Ja też będę siedzieć w domu raczej.

25

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Ja to bym gdzieś powędrowała... tylko że na kulawej nodze nie da rady. Czemu zawsze najbardziej chce się wtedy, kiedy nie można? Dlaczego jak noga nie bolała i była w miarę sprawna to siedziałam na tyłku nie myśląc o spacerach, łażeniu po lesie i innych takich?