1

Temat: Kooperatywa spożywcza - nowy trend

Słyszałyście o takiej możliwości robienia tańszych i zdrowszych zakupów prosto od rolnika? To inicjatywa zrzeszająca ludzi, którzy robią zakupy dla całej należącej tu społeczności - można je odebrać w takich jakby "paczkomatach" np. 2 razy w tygodniu. Wygodna sprawa i pozwala oszczędzić pieniądze. Co o tym myślicie? Na razie jest w stolicy, ale może warto u siebie coś takiego stworzyć?

2

Odp: Kooperatywa spożywcza - nowy trend

Ciekawe tylko , kto ma czas na to, żeby robić zakupy nie tylko dla siebie ale i dla innych? Myślę, że trudno będzie na dłuższą metę coś takiego stworzyć... Ludzie są zbyt nastawieni na siebie, zamknięci w 4 ścianach...

3

Odp: Kooperatywa spożywcza - nowy trend

Pęd życia niestety robi swoje, choć nie ukrywam, że pomysł dobry smile Chyba zachęcę mojego wujka-rolnika, który od kilku lat uprawia warzywa w [url=http://tunele-foliowe.pl/produkty/tunele_ogrodnicze/tunele_foliowe]tego typu tunelach foliowych[/url], aby wziął udział w tym przedsięwzięciu smile

Ostatnio edytowany przez makalica87 (2016-12-09 13:04:20)

4

Odp: Kooperatywa spożywcza - nowy trend

Nie słyszałam :<

5

Odp: Kooperatywa spożywcza - nowy trend

Ja kupuję dużo na rynku, więc i tak rolnicy tu przyjeżdżają, to po co jeździć na wieś?

6

Odp: Kooperatywa spożywcza - nowy trend

W miastach powstają też takie sklepiki ze zdrową żywnością zaopatrywane bezpośrednio przez rolników, więc oni nie musza stać na rynku tylko dowożą 2-3 razy w tyg. swoje produkty do takiego punktu.

7

Odp: Kooperatywa spożywcza - nowy trend

Ja lubię i czesto robię zakupy w takich miejscach....