1

Temat: Włoskie torebki

Kupujecie włoskie, skórzane torebki? Czy według was ich jakość jest lepsza niż jakość torebek z sieciówek? Chciałam sobie kupić listonoszkę, znalazłam śliczną jasnoszarą ze złotym wykończeniem . Cena jest przystępna jak na akcesorium ze skóry naturalnej. Co sądzicie?

2

Odp: Włoskie torebki

Włoskich nie kupuję, ale skórzane tak smile

3

Odp: Włoskie torebki

Ja uważam, że to najlepiej szukać w sieci bo jest znacznie większy wybór i cenowo bardziej korzystniej. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz kupiłam sobie torebkę w sklepie stacjonarnym, zazwyczaj wybieram oferty internetowe.

4

Odp: Włoskie torebki

Nigdy nie kupowałam włoskich sukienek, ale z tego, co się orientuje to raczej takie wyroby są dobre jakościowo. Ale zgadzam się, że torebek warko szukać w sieci, bo z pewnością można znaleźć bardzo duży wybór.

5

Odp: Włoskie torebki

z takoch fajnych listonoszek to znalazłam na tej stronce o której mówiłaś taką fajna i też z naturalnej skóry a to się liczy bo taką torebkę masz wtedy na lata smile sama sobie chyba sprawię taką na urodziny!

6

Odp: Włoskie torebki

W liceum miałam włoski plecak ze skaju,to był hit na całą szkołę:) Obecnie nie mam jednak sentymentu do włoskiej galanterii.

7

Odp: Włoskie torebki

nie lubię skóry sad wolę sztuczną i wolę wymienić torebkę raz do roku..

8

Odp: Włoskie torebki

Według mnie każda kobieta z klasą powinna mieć chociaż jedną, dobrej jakości torebkę ze skóry.  Torby ze skóry to dla mnie must-have w szafie. Mam takie dwie, ale wiem, że długo mi posłużą. Kiedyś wydawałam pieniądze na tanie, tandetne torebki z bazaru i ich jakość była tragiczna. Teraz wolę zainwestować i mieć coś porządnego. smile W sklepach internetowych można znaleźć prawdziwe perełki w przystępnych cenach.

9

Odp: Włoskie torebki

Torebki nie muszą być włoskie by były lepsze od tych z sieciówek. Ja widziałam bardzo ładne i ponoć bardzo dobre torebki u nich . Ceny mają nawet dość przystępne i myślę, że warto sobie do nich zajrzeć jeżeli szuka się czegoś fajnego smile

10

Odp: Włoskie torebki

Kupując torebkę stawiam na elegancję i klasę. Musi być ona po prostu idealna. Nie łatwo jednak taką zakupić, więc bardzo często zamawiam je przez internet, gdzie jest duży wybór zarówno torebek, jak i ubrań i w ogóle różnych rzeczy. Ostatnio kupiłam taką torebkę [ Jej kolor mnie zauroczył i zakochałam się w niej!

11

Odp: Włoskie torebki

Włoskie torebki są takie piękne wink chce taką!

12

Odp: Włoskie torebki

W sieci patrz. Masz naprawdę dobre stawki i można trafić ciekawe okazje - wybór na mieście nie będzie większy, ani tym bardziej lepszy jakościowo. Trafienie fajnych torebek nie wymaga wielkiej kasy - wystarczy tylko sobie odpuścić drogie marki i wszystko będziecie mieli na bank ogarnięte.

13

Odp: Włoskie torebki

Z chęcią i ja popatrzę. Szukam torebki dla siebie.

14

Odp: Włoskie torebki

Włoskie torebki są modne i fajne, ale warto czasem kupić coś innego. Warto tutaj pomyśleć o kupnie plecaka , który sprawdza się rewelacyjnie i jest bardzo modny.

15

Odp: Włoskie torebki

Ostatnio mam wrażenie, że modne są . Mylę się? Ciągle mijam kogoś na ulicy z takimi torebkami.

16

Odp: Włoskie torebki

szalenie mi się podobają włoskie torebki od Giuseppe Zanotti, zresztą same marki premium

17

Odp: Włoskie torebki

Mam większość torebek z włoskiej skóry. Nie mam oczywiście  żadnych uprzedzeń do torebek wykonanych z polskiej skóry Takie właśnie podobają mi sie najbardziej smile

Jednak te włoskie mają moim zdaniem ciekawsze wzory oraz są ładniejsze. Mega podobają mi się te nowe kolorowe wzory torebek:



Chociaz moja ulubioną chyba na wieki pozostanie taka delikatna biała:
Która pasuje do wszystkiego.

18

Odp: Włoskie torebki

Bardzo fajne są torebki listonoszki warto taką sobie kupić teraz na sezon a  jeśli chodzi o włoskie torebki to jedyna opcja to  taka która jest praktyczna. Fajnie wygląda i można dobrać fajną kreację pod tą torebkę. Takie większe to nie są dla mnie funkcjonalne nie lubię chodzić z taką dużą torba.

19

Odp: Włoskie torebki

Polskie są w dobrej cenie.
Co o nich sądzicie? Wydaje mi się, że jest super. Styl dopasujcie już pod siebie.
Pod klimaty, jakie lubicie. I to by było na tyle.

20

Odp: Włoskie torebki

ja kupuje tylko polskie torebki

21

Odp: Włoskie torebki

Nie patrzę na kraj pochodzenia, no chyba że śmierdzą jak niektóre chińskie to rezygnuję...

22

Odp: Włoskie torebki

A ja lubię włoski styl...