26

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Gry są fajne, o ile gra się rzeczywiście w wolnym czasie, a nie wtedy, kiedy powinno się robić coś innego hmm

27

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Hej, myślicie że gry planszowe to dobry prezent dla nastolatka? Mój chrześniak ma zaraz urodziny i szukam mu prezentu. Słyszałem dobre opinie o Dobble i Dixit, ale może polecicie mi coś jeszcze

28

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

ja  gram w valhalla - na szczęście są dostępne online, więc nie mam problemu z dostępem do nich smile no i żeby nie było - nie gram w nie non stop, ale na taką pogodę jak dzisiaj są po prostu idealne smile

29

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja w wolnym czasie gram np. w piłkarzyki albo w ping ponga.

30

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja raczej nie grywam, ale jak idę do znajomych to często planszówki i karty idą w ruch.

31

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Tak dawno nie grałam w planszówki. Nie mam tutaj z kim. Tutaj ludzie wolą napić się alkoholu w ramach relaksu niż spotkać się po to, żeby zagrać w coś.

32

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ostatnio gram tylko w ping-ponga:)

33

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja ostatnio grałem w FM2017

34

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

cyberpunk smile

35

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Od niemal początku pandemii gram w GOTWIC - Game of thrones. Winter is coming

36

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja gram w szachy

37

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja gram w domino, bo znalazłam stare gdzieś na pawlaczu:)

38

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Gram w gry logiczne, rozwijające myślenie.

39

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Dominooo... wspomnienie dzieciństwa! Bardzo chętnie zagrałabym w to znowu smile

Porzuciłam internetowe gry wymagające regularnego logowania się. Nie miałam na to czasu, a chęci też z czasem malały. Detoks od gry internetowej przeszłam kupując grę na laptopa, do której mogę wejść, a nie muszę. Tym sposobem wyleczyłam się jakoś tak na wakacjach wink