1

Temat: Torebki jak marzenie

Witajcie,
ostatnio było z przymrużeniem oka, teraz na poważnie.
Zapraszam na bloga
2 modele, moim zdaniem doskonałe.
Inspiracją była duża wyprzedaż w jednym z dużych sklepów. Dobra reklama i wystarczyło, aby bez weryfikacji było wiadomo
"że to okazja roku".

A jakie jest Wasze zdanie?

Pozdrawiam

2

Odp: Torebki jak marzenie

Ja też kupuję dużo w promocji, ale naprawdę musi mi się dana torba podobać, te są takie sobie, nie mój styl...

3

Odp: Torebki jak marzenie

Ja  czasami też szukam okazji jednak gdy znajdę jakiś bardzo ładny model i chce go mieć to mogę na niego wydać troszkę więcej.
Wiem, ze bardzo ładne torebki mają oni więc warto sobie zajrzeć tym bardziej, że mają przystępne ceny.

4

Odp: Torebki jak marzenie

Mi się marzą  . Są one kosztowne ale jedyne w swoim rodzaju. Ma ktoś takie z was? Jestem ciekawa ile dałyście? Bo w sklepach internetowych chyba są najtańsze.

5

Odp: Torebki jak marzenie

Mi się podoba ta torebka. Niewielka, praktyczna i fajnie się prezentuje. Poza tym plusem jest to, że jest skórzana, więc będzie z powodzeniem służyła przez lata.

6

Odp: Torebki jak marzenie

Super stronka akurat szukam torebki więc zaraz przejrzę całą ofertę i może coś zamówię smile

7

Odp: Torebki jak marzenie

Kupiłam a do tego poszalałam i zamówiłam czarną etolę z

8

Odp: Torebki jak marzenie

lepsze zalando

9

Odp: Torebki jak marzenie

takie klasyczne są spoko ale akurat u wojasa widziałam też jakieś bardziej szalone modele. Te z frędzlami np. mi się podobały smile Ta jest spoko

10

Odp: Torebki jak marzenie

Hmm... A może bardziej coś w takim stylu ?

Torebki z Desigual są ostatnio bardzo modne.

11

Odp: Torebki jak marzenie

]Hmm... A może bardziej coś w takim stylu ?

Torebki z Desigual  są ostatnio bardzo modne.

Mają bardzo fajny styl ale jakość wykonania raczej słaba… Szybko się psują, a szkoda bo są piękne :-)

12

Odp: Torebki jak marzenie

Piękna torebka , marzenie smile

13

Odp: Torebki jak marzenie

Mój ostatni nabytek:
Jest wspaniała, ale bardzo, bardzo ciężka. Mieści A4 i jest nieprzemakalna, a w środku ma wpiętą małą torebkę, która służy za kosmetyczkę. Dołączony jest też do niej pasek, ale moim zdaniem ze względu na ciężar, sztywność i stojące uszy nie nadaje się do noszenia przez ramię, a tylko na ramieniu lub w ręce.

[img]https://urodaizdrowie.pl/wp-content/uploads/profile/29149.jpg[/img]

14

Odp: Torebki jak marzenie

Mi bardzo podobają się torebki z Są obłędne smile Zastanawiam się nad zamówieniem jakiejś na wiosnę i lato. Obecnie mam czarną listonoszkę i plecak. Szczerze już mi się znudziły i chcę czegoś nowego.

15

Odp: Torebki jak marzenie

Ja nie lubię tak dużych torebek. Dla mnie są niepraktyczne.

16

Odp: Torebki jak marzenie

Mi się podobają i duże i małe torebki, noszę różne, zależy od nastroju. Małą zabieram wtedy kiedy dodatkowo na ramieniu wisi mi bo wtedy większość potrzebnych rzeczy mogę wrzucić właśnie do niej.

17

Odp: Torebki jak marzenie

Ja raczej noszę niewielkie torebki. Trafiłam ostatnio na , w którym bardzo spodobały mi się torebki. Mają wymienne klapki, więc łatwo można je dostosować do różnych stylizacji.

18

Odp: Torebki jak marzenie

Ja uwielbiam torebki, najchętniej miałabym ich całe mnóstwo. Jednak wiadomo i budżet i miejsce na torebki jest ograniczone. Jeśli szukasz czegoś ładnego to warto sobie zajrzeć do nich  bo mają dość duży wybór i dobre ceny. Uważam, że warto sobie tam zobaczyć torebki. Może akurat coś Ci się spodoba smile

19

Odp: Torebki jak marzenie

Ja marzę o nowej torebce Batycki ale jak na razie przerasta moje możliwości finansowe...

20

Odp: Torebki jak marzenie

Uwielbiam  torebki handmade, np. plecione ze sznurka smile

21

Odp: Torebki jak marzenie

Fajne są takie w stylu etno ....