51

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=justyna][quote=Perfumeria-EUFORIA]
Do wszystkich forumowiczów - proszę mi napisać Wasze przedziały godzinowe, kiedy to najczęściej spędzacie czas na internecie przeglądając to forum, inne serwisy lub oferty allegro smile[/quote]
a co to za kontrola???[/quote]


Bardzo przepraszam, ale po tym tekście zupełnie nie chce mi się zaglądać do tego wątku...

52

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja przebywam od 10-18, a potem wieczorem koło 20-22, a czemu? Będą jakieś darmowe próbki??????

53

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

a po co mamy to pisać?//

54

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

nie piszcie kiedy, o której ... już nie ma znaczenia, będzie coś wystawione na allegro to link dostaniecie na forum, a sklep www będzie miał cały czas wybrane oferty. jeśli ktoś miał lub ma dostęp do tego avona co pisałem wcześniej - bloom - to proszę o informację czy można go porównać do Elizabeth Arden 5th Avenue lub jaki to typ zapachu.

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-10-28 17:33:10)

55

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

tu sa jakies wyprzedaże perfum:)

56

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

u mnie będą lepsze, proszę jeszcze poczekać kilka dni smile

57

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Jeśli jesteś fanką zapachu Euphoria, spodoba ci się jego nowe, bardziej rześkie wcielenie. Wzbogacono go o nuty orchidei, bergamotki i… likieru Bailey's.

W cztery lata po wprowadzeniu zapachu Euphoria w postaci wody perfumowanej powstała woda toaletowa Euphoria – lekka, delikatna, ale ciągle bardzo zmysłowa.

W nucie głowy wyczujesz w niej soczyste zielone akordy i rześką sycylijską bergamotkę,
 
W nucie serca – bukiet kwiatów (champacca, migocząca orchidea, biały wiciokrzew i kwiat lotosu),
 
A w bazie – zmysłowe nuty drzewa sandałowego, płynnego bursztynu i słodkiego kremu Bailey's.
Zapach reklamuje Natalia Vodianowa, jedna z najbardziej znanych na świecie modelek, spowita w kolor kojarzący się od początku z Euphorią (i euforią;-) – zmysłowy fiolet.

A jeśli zastanawiasz się, dlaczego lżejsza, bardziej rześka wersja tego zapachu trafia do nas jesienią (w czasie, gdy większość z nas przestawia się na „cięższe” zapachy), my mamy dla ciebie odpowiedź: nic tak nie wprawia w świetny nastrój jak seksowny zapach egzotycznych kwiatów z kapką słodkiego likieru;-)



Kuszą big_smile

teraz tylko dorwac i gdzies powąchać smile

58

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

kombinują z tą Euphorią, pierwsze Blossom teraz Temptation, a i tak nic nie pobije oryginału smile

staram się załatwiać te próbki żeby już ruszyć z wysyłkami na testy, ale na prawdę ciężko o takie pojemności i u naszych dostawców na razie jedne i te same zapachy, bez różnorodności

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-02 20:33:00)

59

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Szkoda,że nie można powąchać przez internet..

60

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[img=PunBB bbcode test]http://i37.tinypic.com/s1mam0.jpg[/img]

proszę o pomoc w wyborze czcionek do boxów na www, czy mają być duże litery czy bardziej pasują małe te z kolumny 4 ?

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-02 22:21:22)

61

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Moim zdaniem fajnie i ciekawie wygląda ta w rubryce 2

62

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

też na 2 stawiam.

ale nadal wg mnie za bardzo zlane.

linia damska z fotografia i komputerami - neeee neutral

groch z kapusta i jeszcze kiełbacha neutral

63

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

nie bedzie zadnych komputerow, tak jakos wpisane dla przykladu w testach smile chodzi tylko o czcionki KATEGORIE

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-02 22:56:57)

64

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Wychodzi że 2 jest najfajniejsza

65

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

i tak nie podoba mi sie...
za mroczne...

jakies takie bez pomyślunku.
Moim zdnaiem fajnie by wyglądało takie jakbny ręczne pismo

66

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

nie bójcie się będzie dobrze wyglądało z tłem, niestety nie ma w tym oprogramowaniu sklepu innych czcionek, a te z kolumny 2 na razie nie ma opcji użycia wygładzania dla wszystkich, czyli jak ktoś nie ma włączonej opcji w windowsie, to będzie mu pokazywało poszarpane czcionki, więc jak się nie uda nam z tym zrobić zostaniemy niestety przy tych z ostatniej kolumny

67

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

2 kategorie jest wyrazista i bardziej zwraca uwagę

68

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ogólnie sklep z perfumami - kojarzy mi sie z lekkością, płynnością, radością, itd.

a tu trzcionki - hmm.. chociaz wiem jak to jest (sama mam do czynienia z tworzeniem sklepu) i nie zawsze ustawienia pozwalają na to by było jak sie chce...

69

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

To chyba chodzi żeby z pośród podanych czcionek wybrać tą która ma być

70

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

tak chodzi o czcionke, też bym dodał jakieś ozdobne, ale soft na to nie pozwala i nie da się upiększać, strona będzie w kolorach poważnych ciemniejszych na bazie armaniego i ck euphori, nie będzie tak źle smile

71

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ta w 4 pierwsza jest mało widoczna i nie zwraca na siebie uwagi

72

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

będzie coś takiego jak ta ostatnio lecz nieco grubsza i ciut większa, bo ta z kolumny 2 nie dała się wygładzić i u jednych pokazało by ok, a u innych bardzo brzydką i poszarpaną sad

73

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=emilia_s292]Szkoda,że nie można powąchać przez internet..[/quote]
albo dotknąć materiału smile smile

74

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Niestety nawet najdokładniejszy opis zapachu nie jestw stanie zastąpić najzwyczajniejszego "wąchania".

75

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Firma Clinique wprowadza do sklepów zestaw Happy-to-Go. Składa się z trzech kredek do ust kryjących w sobie owocowe aromaty, małej temperówki i poręcznej, plastikowej kosmetyczki. Każda z kredek to inny, popularny zapach Clinique. Można używać ich oddzielnie, bądź mieszać zapachy wedle uznania.
Takie perfumy są małe, ale niezwykle poręczne i wydajne. Można je bez problemu zmieścić w podręcznej torebce, nie będzie problemu z ich przewiezieniem na przykład na lotnisku.
Nie wyleją się, nie stłuką. Są bardzo wygodne. Niestety perfumy na razie są dostępne tylko za granicą, ale może niedługo dotrą i do nas. Można je kupić na aukcjach internetowych. Oryginalny zestaw kosztuje 30 dolarów.
[img]//www.iwoman.pl/i/art/56/vb45880.jpg[/img]