126

Odp: wypadające włosy

Z tabletek polecam Humavit. Mam wersję "skrzyp i pokrzywa". Właśnie zaczęłam drugi miesiąc kuracji i widzę znaczną poprawę. Włosy aż tak nie wypadają, a przy tym poprawił się stan skóry i paznokci smile

127

Odp: wypadające włosy

[quote=KarolowaOla]Ja zmieniłam dietę i wspomagam organizm od środka. Stosuję suplementy Oeparol. Zauważyłam, że włosów wypada mniej i as bardziej lśniące. A nie matowe jak kiedyś. Staram się też nie przeciążać włosów pielegnacją.[/quote]
Dobre, są, nawet bardzo.
Do tego jeszcze wcierka jantar lub woda brzozowa i powinno być skuteczne.
Ja teraz jeszcze kozieradkę będę testować

Ostatnio edytowany przez Diabela (2015-07-28 21:02:17)

128

Odp: wypadające włosy

Ooo, o kozieradce czytałam wiele pozytywów. Daj potem znać jak się sprawdzi smile

129

Odp: wypadające włosy

Ja biorę Vitapil, kuracja dwumiesieczna no i nie jest taka droga jak Revalid.

130

Odp: wypadające włosy

Powodem, dla którego wypadają włosy może być również ich niewłaściwa pielęgnacja. Do takich działań możemy zaliczyć zbyt silne preparaty fryzjerskie, nadmierne wysuszanie włosów, częste ich mycie, ciągłe farbowanie, prostowanie czy skręcanie, a nawet wystawianie ich na wiatr czy silne słońce.

131

Odp: wypadające włosy

Jednym z najlepszych na to sposobów jest płukanka z pokrzywy, naprawdę bardzo dobra i szybko działająca kuracja.Do tego połykanie tabletek z krzemem i rozwiązanie problemu gotowe.

132

Odp: wypadające włosy

Witaj być może brak Ci jakiś witamin. Czasem tak się dzieje. Może użyj jakiegoś suplementu diety z apteki. Do tego odpowiednią odzywkę i powinno być lepiej.

133

Odp: wypadające włosy

Płukanka z pokrzywy albo ze skrzypu polnego - to jest najlepsze rozwiązanie w przypadku wypadających włosów. To też bardzo tanie rozwiązanie.

134

Odp: wypadające włosy

Od dziecka miałam często obcinane na krótko włosy ,bo mówiono mi ,że zgęstnieją od cięcia -guzik prawda mam rzadkie i całe życie mi wypadają .Ile ja specyfików używałam to nie zliczę

135

Odp: wypadające włosy

Aż włosy mi się zjeżyły ,że od spermy mogą być gęste ?Ciekawe jak ludzka sperma działa ?:)Może warto badania takie przeprowadzić ?

136

Odp: wypadające włosy

Panom na wypadanie włosów polecam przeczytać artykuł - gdy szukałam pomocy dla męża, bo on ma ogromne kompleksy z tym łysieniem...Ale zaczęliśmy walczyć i wreszcie przestał się przejmować.

137

Odp: wypadające włosy

Woda brzozowa zawsze mi pomaga i dietka!!

138

Odp: wypadające włosy

Dla mnie to udręka jak widzę coraz więcej włosów w wannie po ich myciu.. Ostatnio przeraziłam się, że nic mi w końcu na głowie nie zostanie, a już i tak delikatnie je czeszę...

Ostatnio edytowany przez evitka (2016-06-02 12:50:09)

139

Odp: wypadające włosy

Nacieraj wywarem ze skrzypu polnego lub pokrzywy, jakieś tabletki z krzemem też by się przydały...

140

Odp: wypadające włosy

Na wypadające włosy może dobrze by było jakiś preparat do wcierania przyspieszający porost? Ostatnio mi trycholog poleciła i zadziałało.

141

Odp: wypadające włosy

Na wypadające włosy polecam nowy produkt na rynku posiadający mikrowłókna który natychmiastowo zagęszcza włosy. Różnica jest naprawdę widoczna. Preparat jest dostępny w kilkunastu kolorach i starcza na ok 40 dni.

142

Odp: wypadające włosy

Dziewczyny, olejek łopianowy z papryką naprawdę się sprawdza. jest tani, a włosy po nim rosną jak szalone!

143

Odp: wypadające włosy

Woda brzozowa wcierana codziennie też pomaga

144

Odp: wypadające włosy

Przeszłam ten problem przez pół roku stosowałam różności i przypadkowo trafiłam na forum gdzie przeczytałam o szamponie 3zioła producenta Pollena i od 2 miesięcy innego nie używam prosty, tani szampon włosy nie wypadają zgęstniały nawet fryzjerka ściągała mi kolor rudy i była w szoku.

145

Odp: wypadające włosy

albo jakis zabieg warto sobie zrobic. chyba najpopularniejsza jest mezoterapia. calkiem spoko opinie slyszalam o Hair medice- ze profesjonalnie i efekty są smile

146

Odp: wypadające włosy

Są różne przyczyny wypadania włosów - od stresu po choroby skóry. Zanim same coś zrobicie, poradźcie się dermatologa.

147

Odp: wypadające włosy

Zgadzam się z powyższym - przyczyn wypadania jest MNÓSTWO. Jak już ją znajdziecie, to wtedy wasze włosy są prawie uratowane smile Spróbujcie używać tych ampułek  a podejrzewam że problem zniknie.

Ostatnio edytowany przez Balobon (2016-10-20 00:38:37)

148

Odp: wypadające włosy

Moim zdaniem spróbuj na początek ograniczyć niezdrowe jedzenie - ostre potrawy i słodycze (czekolada!), o ile je jesz i zobacz, czy nie przełoży się to na ilość włosów. Bo ja też miałam z tym ogromny problem, a zawsze szczyciłam się tym, że moje włosy są takie gęste, ale zauważyłam ogromną poprawę po ograniczeniu jedzenia węglowodanów. Do tego regularnie maseczki, glinki i odżywki pomogły mi przywrócić ich naturalną kondycję.

149

Odp: wypadające włosy

Nigdy nie słyszałam o takich plastrach. Ciekawe. Ja mam problem z sezonowym wypadaniem włosów. Pewnie niedługo się zacznie hmm

150

Odp: wypadające włosy

sprawdź sobie odżywkę castor oil, kosztuje 15 zł a działa cuda wink
na blogach można sprawdzić efekty.
po miesiacu praktycznie przestaly mi wypadac