26

Odp: Piersi

A może zbyt długiego... i się wytarły.

27

Odp: Piersi

za mocno tongue zbyt siłowo tongue

28

Odp: Piersi

hehe, to może ja tak spróbuję wink

29

Odp: Piersi

Tez wypróbuje masaż choć już nie chcę żeby urosły....

30

Odp: Piersi

jakie konkretnie ćwiczenia polecacie?

31

Odp: Piersi

Mowa była ogólnie o masażu. Nie wiadomo o jaką technikę... Nieskuteczną dla mnie, dodam na marginesie.

32

Odp: Piersi

a znacie moze jakieś dobre kremy ujędrniające do biustu??

33

Odp: Piersi

Ja mam w domu dobry - ale musze spisac b nazwy nie pamietam neutral. i całkiem fajny był smile

34

Odp: Piersi

Dax, jest dość dobry, chociaż troszkę piersi bolą po długim stosowaniu.

35

Odp: Piersi

[quote=pinkmause]Dax, jest dość dobry, chociaż troszkę piersi bolą po długim stosowaniu.[/quote]
bolą?? jak to?
ja używałam kiedyś Eris ale był dość drogi...

36

Odp: Piersi

a więc mam:
no właśnie nie wiem gdzie matka go znów schowała tongue.

37

Odp: Piersi

[quote=justyna][quote=pinkmause]Dax, jest dość dobry, chociaż troszkę piersi bolą po długim stosowaniu.[/quote]
bolą?? jak to?
ja używałam kiedyś Eris ale był dość drogi...[/quote]

Tak bolą. Mniej więcej takie uczucie jak przed miesiączką... Nie potrafię tego uczucia ubrać w inne słowa. Jakby zbyt mocno napompowane, mogę jeszcze tak big_smile

38

Odp: Piersi

ja własnie mam DAX do biustu, ale używam dopiero od 2tyg. jest OK, ale różnicy nie widzą, choć na opakowaniu twierdzą że widoczna poprawa już po 1 tygodniu sratatata....

39

Odp: Piersi

Ja widziałam, ale naprawdę czułam się dyskonfort.

40

Odp: Piersi

a ja wciąż nie widzę poprawy.... może z góry to inaczej wygląda.... sama nie wiem sad
niby nie jest źle, ale... skoro używam takiego specjalistycznego kremu, to chciałbym widzieć efekty! smile

41

Odp: Piersi

To ja nie wiem dlaczego na jednych działa niemal od razu, a na innych nie... sad

42

Odp: Piersi

ja nalezę do tych ludzi, co nie działa ....

43

Odp: Piersi

Może macie po prostuwystarczająco duże... bonie wiem...

44

Odp: Piersi

a mi rosną tongue

ale to chyba od ćwiczeń bardziej tongue

45

Odp: Piersi

A ja chciałabym mnieć mniejsze sad  chociaż mąż jest zadowolony

46

Odp: Piersi

schudniesz to mzniejsza sie - ale tez moze sie stac że będą takie opadające - bo skora naciągnieta, ect

47

Odp: Piersi

Nie działa to, gruba nie jestem a piersi są i tak duże odkąd pamiętam to zawsze sie różniły od rówieśniczek

48

Odp: Piersi

a ja odkąd pamiętam miałam małe, a zaczęły mi rosnąć jakoś pod koniec szkoły średniej.....

49

Odp: Piersi

A ja miałamwzględnie ładne i spore, wszystko zmieniłosię po ciąży, nad czym okrutnie boleję.

50

Odp: Piersi

no, ja spore to mam cały czas big_smile
na ich kondycję też chwilowo nie narzekam, ale... czas płynie sad