176

Odp: wybielanie zębów

domowym sposobem tzn jakim?

177

Odp: wybielanie zębów

Zgadzam się z tym, że np. laserowe wybielanie zębów w gabinecie jest skuteczniejsze. Dodatkowo może być wspomagane piaskowaniem, scalingiem czy polerowaniem zębów. Tych zabiegów sami w domu nie wykonamy. Stosując domowe sposoby nie uzyskamy tak dobrych efektów i dodatkowo, jak zostało wcześniej wspomniane ryzykujemy zniszczeniem szkliwa.

178

Odp: wybielanie zębów

[quote=kalafionia]domowym sposobem tzn jakim?[/quote]

Soda oczyszczona, proszek do pieczenia - dodajesz do pasty i myjesz zęby:)

179

Odp: wybielanie zębów

Malinka to racja, te sposoby działają, jednak za każdym razem usuwają one nieznaczną ilość szkliwa... Trzeba więc używać ich w podbramkowych sytuacjach smile

180

Odp: wybielanie zębów

ostatnio czytałam sporo o paskach cresta i jak uda mi się wyleczyć zapalenie to uderzę właśnie i chyba spróbuję kurację nimi.

181

Odp: wybielanie zębów

Wiolka a ja nie słyszałam - wiem że wybielające blend a med też są skuteczne. Kiedyś używałam białej perły ale z aplikatorem smile

182

Odp: wybielanie zębów

[quote=Lia] wiem że wybielające blend a med też są skuteczne.[/quote]
zgadza się, ja używam systematycznie blend a med i nie narzekam na odcień
czasami zastosuję inną wybielającą i też jest dobrze

183

Odp: wybielanie zębów

raczej wybielanie u dentysty najlepiej wybieli zęby .
polecam stronkę

184

Odp: wybielanie zębów

Skuteczne i systematyczne szczotkowanie, do tego ajona i wtedy będzie na bank dużo lepiej. Żeby uzyskać dużą zmianę, musicie porządnie do tego podejść, ale to właśnie podstawowe metody, przynoszą zdecydowanie największe korzyści. To dzięki nim zwyczajnie zęby robią się docelowo zdrowe.

185

Odp: wybielanie zębów

uważajcie bo czasem są w sklepach różne pasty wybielające i one meeega niszczą zęby a dokładniej szkliwo sad
potem ma się straszną nadwrażliwość na zimno i ciepło :x najlepiej zapłacić więcej i pod kontrolą dentysty to zrobić chyba wink

186

Odp: wybielanie zębów

Dokładnie, najlepiej oddać się w ręce specjalistów którzy wiedzą co robią. Zajrzyj do oferty gabinetu kosmetycznego J’ADORE INSTYTUT  - który znajduje się w Krakowie. Znajdziesz tam właśnie wybielanie zębów, a cena tego zabiegu jest naprawdę konkurencyjna.

187

Odp: wybielanie zębów

Specjaliści najlepiej zrobią, nie kombinujmy samemu.

188

Odp: wybielanie zębów

Ajona pomaga, ale bez systematyczności, odpowiedniego szczotkowania i solidności w diecie, nie ma szans na docelowe efekty. Zęby nie poprawiają się z dnia na dzień, zmiany widać na nich dopiero po pewnym okresie, ale wszystko jest do zrobienia!

189

Odp: wybielanie zębów

Czarna pasta z węglem a wiecie jak wybiela zęby? REWELACJA.

190

Odp: wybielanie zębów

Na początek to trzeba wywalić kawę, słodycze i papierosy. Potem trzeba zadbać o codzienne szczotkowanie. Minimum 20 minut dziennie łącznie takiego solidnego szczotkowania bez oszukiwania. Po pół roku zauważycie zmianę na plus. Oczywiście czasem to jest za mało i wtedy można się udać na zabieg. No ale to dopiero po zrobieniu tych kroków co napisałam.

191

Odp: wybielanie zębów

no i zęby musza być wyleczone i dobrze by było gdyby były proste -najpierw [url=http://www.cmpdent.pl/]ortodonta Kraków[/url] później wybielanie

192

Odp: wybielanie zębów

moja żona używała żelu dr martin schwarz home comfort i widze roznice

193

Odp: wybielanie zębów

A ile razy powtarzała wybielanie??

194

Odp: wybielanie zębów

Plastry z apteki też są dobre tylko trzeba często powtarzać

195

Odp: wybielanie zębów

opakowanie starczyło jej na 4 użycia,co 3 dni,widać było różnice po 3 użyciu,teraz po 4 miesiącach zamówiła w internecie drugi raz

196

Odp: wybielanie zębów

A o ile poprawił jej się odcień bieli??

197

Odp: wybielanie zębów

Ja nie wierze, że te plastry z apteki. Sporo moich koleżanek próbowało i tylko pieniądze wydały a potem i tak  robił im te nakładki do wybielania żelami.

198

Odp: wybielanie zębów

Kurczę,ciężko tak powiedzieć bo nie mieliśmy takiego przyrządu co się przykłada do zębów.No ale jak patrzę na skalę vita to miała A3 a teraz ma A1

199

Odp: wybielanie zębów

dobra,to zamówię na próbę jedno opakowanie

200

Odp: wybielanie zębów

Ja mogę polecić wybielanie zębów metodą nakładkową o której możecie przeczytać tutaj:
To bardzo skuteczna metoda wybielania smile