1

Temat: Sztuczne paznokcie ...

Czy podobają Wam się paznokcie zelowe , akrylowe ? Nosicie takie ? Czy są nadal modne czy to zwykła tandeta ? Ciekawi mnie Wasze zdanie na ten temat smile

2

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja jednak obstaje przy naturalnych smile.
Ładniej wyglądają nawet pomalowane np tylko jednym kolorem smile

3

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Podobają mi się i noszę. I dla mnie nie są tandetne. A jak myślicie, czy zależy to od wieku? Czy długie, żelowe paznokcie może nosić starsza kobieta?

4

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Zależy jak rozumiesz słowo "długie"....

5

Odp: Sztuczne paznokcie ...

heh założyłam ten post ponieważ z zawodu jestem stylistką paznokci i wizażystką ... przyznam się ze lubię robić pazurki jednak są one dla mnie tandetą ( hii wiem to może dziwić - jak można lubić coś co się w rezultacie niepodoba tongue ) Dlatego też swoje klientki namawiam na delikatne , niezbyt długie , naturalnie wyglądające paznokcie typu french lub delikatne zdobienie brokatem .
Starszej Pani polecam francuski manicure , nie za długie i odpowiednio dopasowane kształtem do dłoni , długości palców .

6

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Takie sa ładne:

[img]//foto.ojej.pl/ojej/6/0/9/9/44_Paznokcie_tipsy_zelo1.jpg[/img]

ale te mnie przerażają:

[img]//www.paznokcie.us/wp-content/uploads/2008/11/nze5mtaz_large-300x225.jpg[/img] - taka długość

7

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Drugie masakra ... pierwsze ładne , długość odpowiednia jak dla mnie - chodź ładnie wyglądają to za bardzo pstrokate jak na co dzień - no chyba ze to jakaś impreza typu sylwester czy studniówka

8

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja np w busie widziłam takie panie po 40stce z takimi szponami albo takimi trójatnymi - ohydztwo tongue

9

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Pierwsze zdecydowanie są w moim stylu. Takie uważam za długie. wink

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2009-10-06 20:32:34)

10

Odp: Sztuczne paznokcie ...

... i nie przeszkadzają wam takie paznokcie ? Np. ja ucząc się musiałam przez rok nosić a to żele a to akryle ... i szlak mnie trafiał hmm We wszystkim przeszkadzały a długość nie była jakaś kosmiczna przeciez ( mniej wiecej takie jak na 1 zdjęciu ) - nie mogłam np. rozpiąć rozporka jak chciało się siku , wklepać kremu pod oczy ( bo się drapałam a krem wchodził pod paznokieć ) , pisać na klawiaturze ( to wkurzało najbardziej ) . Brr jak dla mnie ani szczególnie ładne nie są ani praktyczne ...

11

Odp: Sztuczne paznokcie ...

A co myslicie o tych trójkątnych (stożkowych)?
Bo niby sie spotykam z negatywnym nastawieniem do nich a jednak wiele ich nosi Panien smile

12

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=betitek20]... i nie przeszkadzają wam takie paznokcie ? Np. ja ucząc się musiałam przez rok nosić a to żele a to akryle ... i szlak mnie trafiał hmm We wszystkim przeszkadzały a długość nie była jakaś kosmiczna przeciez ( mniej wiecej takie jak na 1 zdjęciu ) - nie mogłam np. rozpiąć rozporka jak chciało się siku , wklepać kremu pod oczy ( bo się drapałam a krem wchodził pod paznokieć ) , pisać na klawiaturze ( to wkurzało najbardziej ) . Brr jak dla mnie ani szczególnie ładne nie są ani praktyczne ...[/quote]


Ja nigdy w życiu tipsow nie maiłam ani sztucznych jedynie naturlane smile.

Ale jak już są troche dłuższe to tez mnie wkurza że krem pod paznokcie wchodzi sad i sie drapie neutral

13

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Problem mam jedynie z zapięciem kółeczka od łańcuszka. Cała reszta to pestka - wręcz nie potrafię nic robić jak je zdejmę (taka przykrość raz mnie spotkała).

14

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Do kremów mam szpatułkę - do każdego lepszego dołączona w zestawie smile

15

Odp: Sztuczne paznokcie ...

A nie masz osłabionych przez to paznokci ??

16

Odp: Sztuczne paznokcie ...

no własnie smile ja tyle co miałam to wystarczy mi już do końca życia . dla mnie najwygodniejsze i najładniejsze są krótko obcięte , pomalowane przeźroczystym lakierem smile
Preferuję jeszcze czerwone , różowe i czarne paznokietki oraz french .

17

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=pinkmause]Do kremów mam szpatułkę - do każdego lepszego dołączona w zestawie smile[/quote]

Do kremów pod oczy w tubce - nie dołączają szpatułek tongue

18

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Nie - płytka wygląda zdrowo i ładnie. Robię uzupełnienie raz na miesiąc, średnio raz na pół roku zmieniam tipsy.

19

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=pinkmause]Do kremów mam szpatułkę - do każdego lepszego dołączona w zestawie smile[/quote]


Niestety np Vichy nie ma szpatułek neutral

20

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=malenka84]A nie masz osłabionych przez to paznokci ??[/quote]

Ja osobiście mam hmm Kiedy nie nosiłam sztucznych pazurów miałam bardzo mocne paznokcie , mogły być naturalnie długie i wcale się nie łamały . po roku noszenia tipsów zauważyłam , ze paznokcie są cienkie i złatwością się łamią niestety

21

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=betitek20][quote=pinkmause]Do kremów mam szpatułkę - do każdego lepszego dołączona w zestawie smile[/quote]

Do kremów pod oczy w tubce - nie dołączają szpatułek tongue[/quote]


A od czego mam opuszki palców? Nie mam z tym problemu. Lepię pierogi i panieruję kotlety, nawet ucieram marchewkę na tarce. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, naprawdę.

22

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=pinkmause]Nie - płytka wygląda zdrowo i ładnie. Robię uzupełnienie raz na miesiąc, średnio raz na pół roku zmieniam tipsy.[/quote]


To masz dobre paznokcie - bo np mojej koleżanki po zdjeciu tipsow wyglądaja starsznie neutral

23

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=pinkmause]Nie - płytka wygląda zdrowo i ładnie. Robię uzupełnienie raz na miesiąc, średnio raz na pół roku zmieniam tipsy.[/quote]

hmm skoro cały czas nosisz tipsy to tak naprawdę nie wiesz jak bardzo paznokcie są osłabione . Gdybyś np. przez tydzień , dwa  nie nosiła tipsów zauważyłabyś z jaką łatwością się łamią i rozdwajają . Moje paznokcie też wizualnie wygladają ładnie - błyszczą się , mają zdrowy kolor - ale dopiero jak zaczynają odrastać można zauważyć różnicę .

24

Odp: Sztuczne paznokcie ...

[quote=malenka84][quote=pinkmause]Do kremów mam szpatułkę - do każdego lepszego dołączona w zestawie smile[/quote]


Niestety np Vichy nie ma szpatułek neutral[/quote]


Na Vichy mam uczulenie - i problem odpada. I to poważnie, nie dla przekory.

25

Odp: Sztuczne paznokcie ...

pinkmause spoko smile a ja ich z wodą termalna kosmetyki kocham tongue sa to jedyne ktore wspomagaja moja cere.  ale koniec OT smile