1

Temat: Rady na usunięcie łupieżu

Potrzebne są mi rady na usunięcie łupieżu, bo ja już sama sobie nie radzę. Koleżanki polecały mi różne szampony, ale one nie działają!!!! Czy jest możliwość, że nic nie zadziała i łupież zostanie ze mną już na zawsze???? sad sad

2

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Spróbuj domowego sposobu, wcieranie octu jabłkowego 20 min. przed myciem w skórę głowy.

3

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Łupież czasem bierze się ze stresów, może trzeba żyć spokojniej?

4

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Polecam regularne peelingi skóry głowy - może cukrowy

5

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Peelingi i dobry oczyszczający szampon, mojemu tacie pomógł tradycyjny niedrogi Piwny Szampon wink

6

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

no to trzymaj  po ilości wykrzykników podejrzewam, że już długo się z tym męczysz big_smile ale jak tego sama nie ogarniasz, to idź do dermatologa i po klopocie...

7

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Może warto żebyś się wybrała do dermatologa on zaradzi jakąś kurację, zbada skórę głowy. Warto żebyś wybrała się do dermatologa specjalizującego się w chorobach skóry głowy trychologa jak kosmetyki nie pomogą. Czasem problem jest bardziej złożony i potrzeba wizyty u specjalisty

8

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Może wypróbuj łagodny, delikatnie oczyszczający skórę głowy, hipoalergiczny szampon przeciwłupieżowy LV Polska. A jeśli wciąż nie zauważysz poprawy to koniecznie idź do jakiegoś specjalisty.

9

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Może jakieś płukanki przeciw łupieżowe.
polecam stronkę
__________________________________

10

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Dobry szampon przede wszystkim, zobacz jaki wybrać  Sama jak nie używam szamponu tego typu to łupież mi się pokazuje, ale na przeciwłupieżowym jest ok smile polecam taki sposób i Tobie, powinno pomóc.

11

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

ja używam Nizoral i jak na razie są efekty

12

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

hej hej

13

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Ja walczę już na wiele sposobów i nic. Szampony, przetłuszczanie włosów itd.

14

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

A próbowałaś szamponów Head & Shoulders?

15

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Jeśli nie potrafisz sobie dać rady z łupieżem wybierz sie do dermatologa ponieważ może sie on zmienić w łojotokowe zapalenie skóry  Ewentualnie możesz podpytać w aptece o szampony złuszczające skórę głowy.

16

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Można jakieś domowe sposoby zastosować, ja będę próbowała taki

17

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Czytałam o sodzie oczyszczonej na łupież, ale u mnie nie podziałała...

18

Odp: Rady na usunięcie łupieżu

Ja próbowałam już takich sposobów, niestety tylko odpowiednio dobrany szampon daje radę. Oczywiście jak przestajemy go używać to łupież wraca:/