1

Temat: Podkłady i pudry

Właśnie przymierzam się do uzupełnienia zasobów mojej kosmetyczki. Nie wykluczam zmian, o ile macie jakieś godne polecenia produkty. Podzielicie się ze mną swoimi typami?

2

Odp: Podkłady i pudry

Koniecznie sprawdź ofertę Wibo, jak mam ich podkład i rozświetlacz do twarzy, są super!

3

Odp: Podkłady i pudry

A masz już swój krem bb? Poszukaj Ja w ogóle nie używam podkładów, tylko takie kremy.

4

Odp: Podkłady i pudry

U mnie się nie sprawdzają. Ja polecam podkład Provoke Matt i puder Catrice Transparent.

5

Odp: Podkłady i pudry

Healthy Mix, podkłady Annabelle Minerals (zarówno rozświetlające, jak i matujące) smile Co do pudrów, fajny był sypki ryżowy z Pierre Rene, teraz mam sypki Kobo/Hean (to tak naprawdę ten sam produkt) i też jest ok.

6

Odp: Podkłady i pudry

Ale szukasz czegoś konkretnego Jagoda? Różne są pudry - matujące, rozświetlające, do konturowania... Doprecyzuj czego potrzebujesz, to będzie nam łatwiej doradzić. smile

7

Odp: Podkłady i pudry

Aktualnie myślałam o rozświetlającym, moja wina nie napisałam od razu. smile

8

Odp: Podkłady i pudry

Teraz rozświetlanie jest modne i calkiem fajne rzeczy można zrobić dobrym rozświetlającym pudrem. Nawet konturowac twarz jeśli nalozony jest odpowiednio. Ja teraz poluje na tego nowego Loreal'a, którego reklamowali. Ma juz któraś i może cos więcej powiedziec?

9

Odp: Podkłady i pudry

Puder mam już swój sprawdzony, ale jakbym chciała zmienić, to wezmę je pod uwagę. @Cleopatra o tym rozświetlającym pisałaś:

10

Odp: Podkłady i pudry

Tak, tego Loreal. Kupiłam go sobie i przyznam, że wart swojej ceny. Świetnie wygląda i łatwo się go nakłada. Nie da się nim nawet zepsuc nic, bo jakbym go nie nałożyła wygląda świetnie.

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14199770_1336940119666850_4343900102947510633_n.jpg?oh=c4f8618c382e7e771bfd8d6cfdb28e56&oe=586507E7[/img]

11

Odp: Podkłady i pudry

Wygląda zachęcająco smile

12

Odp: Podkłady i pudry

Ja używam podkłądu Bourjois helathy mix, pudru mineralnego Bourjois zamiennie z max factorem i rozświetlacza z Golden rose, Highlighter stick w sztyfcie.  Wygodnie się nakłada, ładnie rozświetla buzię i nie ma drobinek. Czasem jeszcze nakładam bronzer

13

Odp: Podkłady i pudry

Dałam i ja się skusić na ten puder, tyle tylko, że wybrałam ten ciemniejszy wariant. smile
[url=https://imageshack.com/i/po3Lh8Q6j][img]//imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/924/3Lh8Q6.jpg[/img][/url]

14

Odp: Podkłady i pudry

i jak zadowolona jesteś? gdzie go nakładasz? ja własnie oglądam filmiki na yt o konturowaniu wink

15

Odp: Podkłady i pudry

Też oglądałam filmiki. smile Już na opakowaniu z tyłu są wskazówki, gdzie go nakładać. Zależy co chcesz podkreślić, sama najczęściej rozświetlam tylko okolice oczu i łuk kupidyna. Filmików poszukaj o strobingu, dotyczą typowo tego rodzaju kosmetyków, a są też z wykorzystaniem tego pudru od Loreala. smile

16

Odp: Podkłady i pudry

Ciekawa sprawa, rozświetlacz z Golden rose, Highlighter stick w sztyfcie jest niesamowity, uwielbiam go !

---------------------------------------------
[url=http://airmax.sklep.pl/]nike sklep[/url]

17

Odp: Podkłady i pudry

Ja polecam markę Loreal bardzo dobre pudry i podkłady .
polecam stronkę
_________________________________________________

[url]https://100club.pl/[/url]

18

Odp: Podkłady i pudry

A co myślicie o kremach BB? ja coraz częściej zastępuję nimi podkład, fajnie kryją a do tego nawilżają smile  . Podkład często okazuje się zwyczajnie za ciężki no i nie daje tak naturalnego efektu jak BB.

19

Odp: Podkłady i pudry

No takie kremy BB są całkiem fajnym podkładem.

20

Odp: Podkłady i pudry

U mnie kompletnie nie sprawdzają się kremy BB. Strasznie się po nich świecę i nie trzymają się długo sad

21

Odp: Podkłady i pudry

Osobiście uwielbiam kremy bb! Sprawdzają się w moim przypadku i co najważniejsze - nie zatykają mojej problematycznej cery smile Zostawiam artykuł na ten temat smile

22

Odp: Podkłady i pudry

Puder ryżowy - najlepszy wink

23

Odp: Podkłady i pudry

[quote=aniaa]Puder ryżowy - najlepszy wink[/quote]
Tak! Tak! TAK! Mam puder ryżowy Ecocera i jest naprawdę świetny i żałuję, że nie znałam go wcześniej. Bardzo dobrze matuje, choć nie idealnie. Nie wiem jednak czemu tak niezgrabnie posługuję się pojemniczkiem. Bardzo dużo pudru wysypuje mi się podczas odkręcania, aplikowania, zakręcania.

24

Odp: Podkłady i pudry

Mnie ostatnio w Naturze wpadł w oko rozjaśniacz do podkładu z Kobo. Powiem wam, że ciekawe rozwiązanie dla osób z jasną cerą. Kupiłam kilka podkładów, które okazały się zbyt ciemne. Czasem zostawiałam je w kosmetyczce, ale zazwyczaj oddawałam je koleżankom w prezencie. Teraz zmieszane z tym rozjaśniaczem ciemiejsze niż cera podklady idealnie można dopasować. Calkiem sprytny pomysł smile W konsystencji przypomina krem i ładnie łaczy się z podkładem.

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15326445_1440824052611789_4510543069946625767_n.jpg?oh=4362c8afdce675c751b426dd1d761385&oe=58B3A7E3[/img]

25

Odp: Podkłady i pudry

Ja używam podkładu rozświetlającego z Yves Rocher... Mam problemy czasem z podkładami, bo jak się któryś nie spodoba mojej cerze to mam różne wypryski, albo tak mnie wysusza, że skóra mi schodzi. Dlatego trzymam się właśnie tego jednego, YR to marka która produkuje naturalne kosmetyki, dużo ich kosmetyków używam i bardzo mi służą, m.in. szampon do włosów, podkłady, kremy...Nie są tak tanie jak te drogeryjne, ale przynajmniej nie rujnują mi cery.