1

Temat: Terapia Gersona Jaka wyciskarka

Witam, postanowiłam rozpocząć terapię dr Gersona. Dla niewstajemniczonych jest to rodzaj diety który opiera się głównie o picie dużej ilości soków.

jaką wyciskarkę polecicie?

2

Odp: Terapia Gersona Jaka wyciskarka

Picie soków w terapii jest bardzo ważne. Powinny być one jak najbardziej zróżnicowane, tak wiec sugerowałabym kupić porządną wyciskarkę ta abyś nie miala problemu z wyciskaniem twardych warzyw i ocowów. A także ziół oraz nasion. Zastanów się nad wyciskarką jednoślimakową - w standardowych sklepach ciężko jest taką znaleźć, niemniej nie powinno być problemu z zamówieniem przez internet.\

Obecnie jestem posiadaczką i jestem z niej bardzo zadowolona:
radzi sobie z kazdym rodzajem owocu oraz warzywa
łatwo się ją czyści
oraz pracuje na wolnych obrotach tak więc zachowuje wszystkie właściwości odżywcze wyciskanych owoców

3

Odp: Terapia Gersona Jaka wyciskarka

O widzisz temat jak dla mnie. Też myślę o tej terapii, tak profilaktycznie, na ile mi się uda. Wyciskarkę mam z philipiaka, już używana od od kilku miesięcy, więc na pewno da radę. Wszelkie soki wychodzą bajeczne, nawet lekko przechodzą twarde warzywa, zioła i nasiona.

4

Odp: Terapia Gersona Jaka wyciskarka

Co polecacie ogólnie kupić? Wyciskarkę czy sokowirówkę? Poniewaz ostatnio spróbowalam soków wyciskanych świeżo i tak sobie pomysłalam,że fajnie byłoby robić sobie takie w domu ( szczególnie,ze ceny w niektórych knajpach to czyste zdzierstwo).
Interesuje mnie również dieta oczyszczająca.
Ponoc wyciskarka jest zdrowsza na soki oczyszczające organizm ale patrzyłem sobie ceny i te porządne, polecane wyciskarki to cena 1000 zł w górę. Czy jednak warto jest w coś takiego pakować tyle kasy?

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-05-31 13:54:48)

5

Odp: Terapia Gersona Jaka wyciskarka

Ja mam sokowirówkę i znakomicie mi wystarcza bo jakoś często soków nie robię.

6

Odp: Terapia Gersona Jaka wyciskarka

Wyciskarkę mam ze średniej półki cenowej i dobrze się sprawuje. Nie warto kupować drogich rzeczy które używamy tylko przez jakiś czas.

7

Odp: Terapia Gersona Jaka wyciskarka

Ja używam blendera i dzięki temu nie wyrzucam nic z owoców