1

Temat: Nauka niemieckiego

Miałam ostatni raz na maturze, coś tam pamiętam ale nie za wiele.... Czy możecie mi polecić dobrą szkołe językową nauczająćą jezyka niemieckiego w Warszawie?

2

Odp: Nauka niemieckiego

A może lekcje indywidualne? Niewiele drożej, a masz więcej uwagi lektora dla siebie.

3

Odp: Nauka niemieckiego

Nauczanie indywidualne jest o wiele droższe. Nauczyciel potrafi kosztować sporo, w Warszawie za godzinę biorą ponad 70 zł wink Wiem ponieeważ jakiś czas temu dowiadywałam się jakie są ceny i to skłonilo mnie do skorzystania  z oferty szkoły językowej. Ponadto w szkole uczestniczy się w rozmowach z innymi uczniami. Można również spróbować swych sił z native speakerem.

4

Odp: Nauka niemieckiego

Może przydatne będą aplikacje do języka niemieckiego dostępne na telefon lub tablet.
Wiele z tego typu aplikacji jest za darmo.

5

Odp: Nauka niemieckiego

Myślę, że nauka języka to bardzo dobra rzecz ponieważ umiejętność języka otwiera nam różne drzwi. Bardzo przydatne jest to zarówno w podróżowaniu jak i w pracy.

6

Odp: Nauka niemieckiego

Ja zacząłem naukę w tej szkole: lektorzy super, dobrze tłumaczą, jakoś mi całkiem nieźle niemiecki wchodzi do głowy wink

7

Odp: Nauka niemieckiego

Oooo, ja też tam się uczyłam!! Bardzo fajna szkoła polecam. Jedna z lepszych moim zdaniem. Ceny kursów bardzo fajne.

8

Odp: Nauka niemieckiego

Szkolenia językowe z języka biznesowego na przyzwoitym poziomie oferuje znajoma pani tłumacz. Świetna specjalistka i przemiła osoba. Pomaga łatwo opanować materiał.

9

Odp: Nauka niemieckiego

W życiu uczyłam się niemieckiego przez kilka lekcji w LO - później zmieniłam szkołę:)

10

Odp: Nauka niemieckiego

Witam, miałam kursy językowe w pracy, bardzo polecam , jest to świetne rozwiązanie dla nauki języka, również dla klientów indywidualnych.

11

Odp: Nauka niemieckiego

Mnie uczyła trochę babcia - była nauczycielką niemieckiego, ale teraz to już niewiele z tgo pamiętam...

12

Odp: Nauka niemieckiego

Mnie uczyła trochę babcia - była nauczycielką niemieckiego, ale teraz to już niewiele z tgo pamiętam...

13

Odp: Nauka niemieckiego

Mnie uczyła trochę babcia - była nauczycielką niemieckiego, ale teraz to już niewiele z tgo pamiętam...