1

Temat: Nieudany zabieg liposukcji - jak uzyskać odszkodowanie?

Dzien dobry, niedawno skorzystalam z uslugi liposukcji brzucha w jednej klinice..niestety zabieg byl totalna porazka..bo wdalo sie okropne zakazenie..ropa i inne..bylam w szpitalu..musialam brac leki..a teraz zostalam z okropnymi bliznami..skladam wniosek o odszkodowanie przyda mi sie chyba jakas [url=https://codex.org.pl/odszkodowania/pomoc-prawna-w-uzyskaniu-odszkodowania/]pomoc prawna[/url] radze dobrze sie zastanowcie nim skorzystacie z takich rzeczy.

Ostatnio edytowany przez hanna248 (2016-10-11 16:11:01)

2

Odp: Nieudany zabieg liposukcji - jak uzyskać odszkodowanie?

Dobry adwokat na pewno pomoże, tutaj jest poważny uszczerbek na zdrowiu i straty z powodu niezdolności do pracy...

3

Odp: Nieudany zabieg liposukcji - jak uzyskać odszkodowanie?

Decydując się na dochodzenie swoich praw w sądzie, musimy pamiętać, że czeka nas udowadnianie swoich racji, tj. będziemy musieli dowieść, że zabieg nie spełniał aktualnych medycznych standardów, spowodował uszczerbek na zdrowiu, użyte preparaty były niepełnowartościowe lub zastosowana metoda zabiegowa była przestarzała. – Szkoda pacjenta może być materialna lub niematerialna. Szkodą materialną w takim przypadku może być uszczerbek na zdrowiu, uszkodzenie ciała, krwotok, infekcja bakteryjna, nadmierne blizny itd. Szkodą niematerialną mogą być negatywne doznania sytuowane w sferze psychicznej zwane krzywdą moralną. Brak efektu plastycznego, nadmierne cierpienie, potrzeba reoperacji, czy duża trauma spowodowana nieudanym zabiegiem są krzywdą, za którą także przysługuje rekompensata – tłumaczy doktor Rafał Patryn, autor publikacji „Prawo medyczne i orzecznictwo lekarskie”. Radzi on, aby w przypadku obrania drogi sądowej zebrać jak najwięcej dowodów na poparcie swego stanowiska, takich jak: dokumenty medyczne (historia hospitalizacji), dokumenty formalne (umowa z osobą wykonującą zabieg, akty świadomej zgody) i innych dokumentów, to jest opinii biegłych, innych lekarzy, czy też zeznań i wyjaśnień świadków.

4

Odp: Nieudany zabieg liposukcji - jak uzyskać odszkodowanie?

Nie poddawaj się, tylko poszukaj dobrego adwokata.

5

Odp: Nieudany zabieg liposukcji - jak uzyskać odszkodowanie?

[quote=Olivvia]Nie poddawaj się, tylko poszukaj dobrego adwokata.[/quote]
Zgadzam się! I z tego co wiem [url=http://cswadwokaci.pl/specjalizacja/odszkodowania]w tej kancelarii[/url] specjalizują się jeśli chodzi o odszkodowania. Powodzenia!

Ostatnio edytowany przez Walerina (2017-05-10 08:16:26)