1

Temat: Sauna do twarzy Mimari

Chcę dbać o swoją skórę na twarzy w sposób wyjątkowy by zawsze wyglądała zdrowo i pięknie. Zastanawiałam się nad zabiegami oczyszczania i nawilżania skóry twarzy jakie mogłabym przeprowadzać w domu. Natknęłam się na urządzenie takie jak sauna do twarzy. Znalazłam ich różne rodzaje i mam dylemat, którą wybrać, a mianowicie tradycyjną z inhalatorem

[img]https://mimari.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_8860b22273082cb7e99209f7dcde8135.jpg[/img]
czy jonową
[img]https://mimari.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_9d22c44e8066dadb7b10cf6f198e013b.jpg[/img]

Obie są renomowanej niemieckiej marki BEURER. Zabieg ten w obu z nich polega na otwarciu porów skóry, głębokim jej oczyszczenie oraz pobudzenie krążenia krwi. Skóra po zabiegu podobno jest odświeżona, wygładzona i przygotowana do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Myślę, że warto w ten sposób przygotować skórę przed nałożeniem np. maseczki. Czy któraś z Was używa sauny do twarzy i może mi doradzić w jej wyborze? Proszę podzielcie się również opiniami na ich temat i samych efektów oczyszczania.

2

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Fajna sprawa, i mam nadzieję, że kiedyś będę miała takie małe spa w domu:)

3

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Ja niestety nie miałam styczności z takimi urządzeniami. Jeśli faktycznie daje takie efekty jak opisuje producent to WOW! smile

4

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Ja też nie mam, bo nawet nie wiedziałam, że taka istnieje. Powiem Ci, że wszystko co jonowe jest o wiele lepsze. Pewnie i ta sauna taka będzie. Ta z inhalatorem chyba jest większa. Przemyśl co ułatwi Ci sprawne wykonywanie zabiegu. Ja zaraz sama o tym poczytam

5

Odp: Sauna do twarzy Mimari

[quote=karolina_61866]Ja też nie mam, bo nawet nie wiedziałam, że taka istnieje. Powiem Ci, że wszystko co jonowe jest o wiele lepsze. Pewnie i ta sauna taka będzie. Ta z inhalatorem chyba jest większa. Przemyśl co ułatwi Ci sprawne wykonywanie zabiegu. Ja zaraz sama o tym poczytam[/quote]

Czytając post autorki wątku pierwsze co przyszło mi na myśli to, gdzie ja żyję skoro nigdy o czymś takim nie słyszałam. Nawet nie wiesz jak bardzo mi ulżyło, kiedy przeczytałam twój post. Tak w ogóle to możesz mi wytłumaczyć (lub ktokolwiek inny) dlaczego wszystko co jonowe jest lepsze? dziękuję

6

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Szukam różnych komentarzy na temat tych saun do twarzy i porównuję. Dowiedziałam się, że tradycyjna sauna to nic innego jak parówka, którą znały już nasze babki. Wysoka temperatura powoduje rozszerzenie porów skóry, a rozpulchniona skóra jest fantastycznym podłożem do oczyszczenia i zastosowania różnych zabiegów pielęgnacyjnych
W technologii jonowej cząsteczki wody rozbijane są na drobne molekuły, które pozwalają na otwarcie porów skóry i jej głębokie oczyszczenie jak również jej głębokie nawilżenie. Zabiegi sauny poprawiają ukrwienie skóry co wpływa również na poprawienie jej wyglądu. Bardziej skłaniam się jednak ku wyborowi sauny tradycyjnej ze względu na nakładkę do inhalacji. Myślę, że wówczas to urządzenie bardziej wykorzystam. Zapytam jeszcze o opinię w Mimari i wówczas podejmę ostateczną decyzję.

7

Odp: Sauna do twarzy Mimari

wiesz, wszystko zależy od tego na co jest popyt. Ja kupiłam w mimari na saunę jonową - dostawałam sporo zapytań od klientek o tę technologię, a że nie jest jakaś droga to why not?! wink i musze przyznać, że działanie ma super: głęboko oczyszcza, otwiera pory, a jony dobrze nawilżają

8

Odp: Sauna do twarzy Mimari

[quote=Aza]Szukam różnych komentarzy na temat tych saun do twarzy i porównuję. Dowiedziałam się, że tradycyjna sauna to nic innego jak parówka, którą znały już nasze babki. Wysoka temperatura powoduje rozszerzenie porów skóry, a rozpulchniona skóra jest fantastycznym podłożem do oczyszczenia i zastosowania różnych zabiegów pielęgnacyjnych
W technologii jonowej cząsteczki wody rozbijane są na drobne molekuły, które pozwalają na otwarcie porów skóry i jej głębokie oczyszczenie jak również jej głębokie nawilżenie. Zabiegi sauny poprawiają ukrwienie skóry co wpływa również na poprawienie jej wyglądu. Bardziej skłaniam się jednak ku wyborowi sauny tradycyjnej ze względu na nakładkę do inhalacji. Myślę, że wówczas to urządzenie bardziej wykorzystam. Zapytam jeszcze o opinię w Mimari i wówczas podejmę ostateczną decyzję.[/quote]

co w końcu zamówiłaś? i jak się sprawdza?

9

Odp: Sauna do twarzy Mimari

[quote=mella][quote=karolina_61866]Ja też nie mam, bo nawet nie wiedziałam, że taka istnieje. Powiem Ci, że wszystko co jonowe jest o wiele lepsze. Pewnie i ta sauna taka będzie. Ta z inhalatorem chyba jest większa. Przemyśl co ułatwi Ci sprawne wykonywanie zabiegu. Ja zaraz sama o tym poczytam[/quote]

Czytając post autorki wątku pierwsze co przyszło mi na myśli to, gdzie ja żyję skoro nigdy o czymś takim nie słyszałam. Nawet nie wiesz jak bardzo mi ulżyło, kiedy przeczytałam twój post. Tak w ogóle to możesz mi wytłumaczyć (lub ktokolwiek inny) dlaczego wszystko co jonowe jest lepsze? dziękuję[/quote]

jak napisała AZA:
"W technologii jonowej cząsteczki wody rozbijane są na drobne molekuły, które pozwalają na otwarcie porów skóry i jej głębokie oczyszczenie jak również jej głębokie nawilżenie."

ja już sobie zamówiłam tę jonową smile jutro ma być i jestem mega podekscytowana!!!

10

Odp: Sauna do twarzy Mimari

już prawie miesiąc używam saunę jonową do twarzy z mimari i powiem wam, że cera mi się bardzo poprawiła. Skóra jest o wiele lepiej nawilżona, jakieś drobne krostki zaczęły znikać, twarz wygląda tak świeżo i promiennie

11

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Nie wiedziałam nawet, że takie urządzenia istnieją big_smile Ja tego nie potrzebuję. Maksymalne nawilżenie daje mi krem od La Roche-Posay [url]http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%c3%b3w-piel%c4%99gnacyjnych/Hydraphase/HYDRAPHASE-UV-INTENSE-RICHE-p4137.aspx?ProductId=4137[/url] Kosmetyki mi w pełni wystarczą smile Boję się tych nowych metod dbania o cerę...

12

Odp: Sauna do twarzy Mimari

same kosmetyki nie wystarczą smile sama w końcu zamówiłam sobie to urządzenie z Mimari, już używam go chwilę i powiem tak: rewelacja smile nie spodziewałam się, że coś takiego może tak ukoić skórę i poprawić jej wygląd

13

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Ja bym wybrała pierwszy model, ten z inhalatorem. Sporo czytałam o tych urządzeniach z Mimari i powiem szczerze, że też chętnie bym zainwestowała. Mam ciągle problemy z przesuszoną i odwodnioną skórą i wydaje mi się, że taka sauna byłaby dla mnie idealna.

14

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Faktycznie ciekawe urządzenie, pewnie każda z nas chciałaby mieć taki sprzęt w domu. W sumie wydaje mi się, ze warto inwestować w takie rzeczy, tym bardziej, że i tak zostawiamy pieniądze w salonach urody i to pewnie niemałe kwoty. Mając takie urządzenie na własność z pewnością można byłoby trochę zaoszczędzić, jednocześnie ciesząc się zadbaną skórą.

15

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Podobne funkcje spełnia nawilżacz powietrza, więc może warto zastanowić się nad zainstalowaniem go w domu...?

16

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Czy przy pękających naczynkach można używać takiej sauny..?

17

Odp: Sauna do twarzy Mimari

Nie można bo będzie pogłębiać problem...