1

Temat: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Szukam niedużej torebki, kolor czarny lub brązowy, w dobrej cenie.

2

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Fajne modele są np. na barellybags

3

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

jeśli szukacie dobrych, eleganckich torebek skórzanych polecam Wam sklep torebki24. Mają rewelacyjny asortyment torebek, toreb skórzanych, portfeli, akcesoriów. Polecam

4

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Przejrzyj sobie tę stronę z modnymi torebkami 2015. Jestem pewna, że któraś Ci się spodoba. Możesz sortować je po kolorze, tkaninie itp.

5

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Mnie się bardzo podoba  skórzana torebka /link usunięty/. W sklepie mają również wiele więcej skórzanych torebek.

6

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Dla mnie beznadziejna... Nie dałabym za nią nawet 10 zł.

7

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Polecam Charme-madame.pl - w ten weekend darmowa dostawa:
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-charme-madame-pl-modne-ubrania-i-torebki[/url]

8

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Tu jest sporo fajnych modeli

9

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Nawet na allegro jest wiele fajnych torebek, moja żona nigdy nie kupuje ich w stacjonarnych sklepach, bo musiała by przez cały dzień szukać tej odpowiedniej.

10

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Na allegro trudno o skórzaną. A co sądzicie o tych od Zuzi Górskiej?

11

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Kolejna śliczna, tania, fajnie wyglądająca, ale to kwestia taka,  jakie macie oczekiwania. Mnie to pasuje do stylu, lubię się w takich nosić - też średnio np. przepadam za małymi torebkami.

[img]//www.merg.pl/pol_il_MONNARI-Prostokatna-torebka-listonoszka-A5-bialy-granatowy-czerwony-44459.jpg[/img]

12

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Tu jest sporo fajnych modeli
Cudowna jest malinowa - przepiękny kolor!

13

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Sprawdzone marki, Batycki Wojas są najlepsze!

14

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Skoro mają to być fajne i skórzane torebki, zajrzyjcie do sklepu w którym od takich aż się roi smile A przy tym cenowo fajnie stoją, tym bardziej jak się trafi na obniżki (teraz powinny właśnie jakieś być). Mi się ten sklep podoba (w sumie mojemu facetowi też, bo wiele jest tam też rzeczy typowo męskich).

15

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Jak ja lubię torebki:) Można by powiedzieć, że torebek u mnie nigdy dość.
Dziś wypatrzyłam sobie taką skórzaną torebkę listonoszkę
Szukałam takiej od dawna, właśnie w takim lekko szarym kolorze, chcę ją nosić do luźniejszych stylizacji. Zastanawiam się jednak czy nie będzie ona pasowała również na bardziej oficjalne okazje. Jak myślicie?

16

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Mnie generalnie bardzo podobają się torebki dostępne w sieci. Można tam kupić produkty zarówno skórzane, jak i wykonane ze skóry ekologicznej, a co najważniejsze ceny są moim zdaniem bardzo rozsądne. Z resztą jeżeli chodzi np. o kuferki, zarówno czarnych jak i brązowych można tam znaleźć całkiem sporo  . Przy czym oczywiście do wyboru mamy także inne modele.

17

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Ostatnio w monashe widziałam ala skórzane torebki. Ale wiem, że torby z tego sklepu są wytrzymałe.

18

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Śliczna torebka. Raczej za takie pieniądze naprawdę trudno znaleźć coś konkretnego.
W tym przypadku zdecydowanie warto. Skórzana, raczej elegancka, ale na bank będzie pasowała do zdecydowanej większości stylizacji. Przynajmniej tak to odbieram.

19

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

To moja najnowsza torba - zakup na sezon jesienno - zimowy.  Piękny kolor, taki nie szaro-bury, duża,  pakowna, wprost idealna wink

20

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Ja również kupuję torebki na mojezakupy.net. Ta powyżej bardzo ładna, sama zastanawiam się nad jej kupnem;)

21

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Dla mnie tylko kolor bordo:)

22

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Myślę, że tego typu torebkę na pewno znajdziesz u nich . Mają bardzo ciekawe modele w różnych stylach. Warto tam zajrzeć bo ceny są przystępne i łatwo znaleźć coś odpowiedniego spełniającego nasze wymagania

23

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Moim zdaniem warto sobie zajrzeć tutaj . Jest tam ciekawy sklep, który oferuje ciekawe rozwiązania. Są tam torebki skórzane, ale nie tylko. Wybór jest ogromny, a ceny bardzo atrakcyjne. Koniecznie zajrzyjcie sobie na ich stronę.

24

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Te torebki są bardzo stylowe smile

25

Odp: Fajne skórzane torebki - gdzie kupić?

Ładne skórzane torebki są u Zuzi Górskiej. Tylko trzeba liczyć się z dość wysoką ceną za nie.