1

Temat: Sklep a jego reklama ?

Prowadząc mały sklep internetowy ciężko jest się przebić i zaistnieć w sieci, ale jeśli zastosujesz tą formę reklamy co największe firmy, czyli tak zwany  to możliwe że możesz coś osiągnąć. Poczytajcie o tym rodzaju reklamy i niezłych rezultatach, można dzięki współczynnikowi konwersji zwiększyć sprzedaż trafiając bezpośrednio do odbiorców nawet o 50%.

2

Odp: Sklep a jego reklama ?

W tej chwili najlepiej sprzedają się rzeczy polecane na blogach więc najlepiej zapłacić topowej blogerce, żeby zaprezentowała daną rzecz u siebie:)

3

Odp: Sklep a jego reklama ?

Sklep trzeba dobrze rozreklamować, bez tego nie będzie ruchu na stronie.

4

Odp: Sklep a jego reklama ?

Rzeczywiście blogosfera czy youtuberzy to dobry sposób na to, aby zareklamować swoje usługi chociaż nie w każdej branży sprawdzą się takie działania. Podstawa to szybka realizacja zamówienia oraz sprawna, szybka obsługa i dobra komunikacja z klientem. W tym wypadku może przydać się narzędzie do wysyłkę powiadomień sms - system można przetestować bezpłatnie, do wyboru są różne pakiety. Za pomocą takiej platformy można również tworzyć kampanie reklamowe, można uruchomić płatności sms, możliwości jest dużo.

5

Odp: Sklep a jego reklama ?

Jeśli reklama w sieci jest prowadzona umiejętnie efekty na pewno będą widoczne. W przypadku sklepu internetowego pozycjonowanie to podstawa. WArto też pomyśleć o marketingu szeptanym i kampaniach social media. Ta agencja  świadczy usługi właśnie z tego zakresu smile

6

Odp: Sklep a jego reklama ?

a może zainwestować w plakaty reklamowe sklepu, lub kalendarze takie małe dla klientów, lub torby papierowe do których pakujemy zakupy klientów a klienci mogą spokojnie takie torby wykorzystywać na inne zakupy a co za tym idzie reklamują nasz sklep za darmo. Takie artykuły reklamowe możemy szybko i tanio i to bez wychodzenia z domu zamówić w drukarni  a i przesyłka jest darmowa.

7

Odp: Sklep a jego reklama ?

Najlepiej to jednak polegac na agencji reklamowej, ktora sama zdecyduje, jakie dzialania beda najlepsze. Sama zaufałam w tej kwestii firmie iWizerunek i w koncu cos sie ruszyło- moja marka staje sie popularna i mam wiecej klientow wink

8

Odp: Sklep a jego reklama ?

reklama jest bardzo potrzebna czy to jak chcemy sprzedać jakiś produkt czy też jak mamy do zaoferowania jaką usługę. Napotkałam sie w internecie na ciekawy artykuł o skutecznej promocji naszej firmy. Bardzo ciekawy i powiem wam że można z niego skorzystać. Do ułatwienia podaje strone gdzie znajduje sie artykuł

9

Odp: Sklep a jego reklama ?

Jest wiele form reklamy. Przede wszystkim spróbuj skorzystać z usług agencji reklamowej, która zajmuje sie personal brandingiem i pomoże Ci zaistnieć na rynku. Np. tutaj masz link do profesjonalnej agencji reklamowej:

10

Odp: Sklep a jego reklama ?

Polecicie jakieś skuteczne i niedrogie sposoby reklamowania się ? Wiadomo, że większość z nas ma ograniczony budżet w tym względzie.

11

Odp: Sklep a jego reklama ?

Zastanówcie się nad możliwością założenia własnego sklepu internetowego To idealne rozwiązanie dla każdego kto nie dysponują zbyt dużą ilością gotówki, którą mógłby zainwestować. Nie polecam zaczynać czegoś nowego od wzięcia kredytu. Lepiej małymi kroczkami budować własną firmę niż popaść w długi.

12

Odp: Sklep a jego reklama ?

A ktoś z Was zainteresował się tematem plików produktowych dla swoich sklepów internetowych? Plik produktowy umożliwia obecność produktów z Waszych sklepów w porównywarkach cenowych takich jak ceneo, nokaut itp a także reklamę Google Shopping Ads (Product Listing Ads) . Jak może wiecie nie wszystkie osoby szukają danych produktów klikając w wyniki organiczne wyszukiwarki Google i nadal część osób klika w reklamy płatne a także szuka najtańszych produktów w porównywarkach cenowych i właśnie z tego względu moim zdaniem każdy właściciel sklepu internetowego powinien zainwestować w tego typu reklamę i zamówienie pliku produktowego. Możecie go zamówić np. tutaj

13

Odp: Sklep a jego reklama ?

A ja bym polecała przygotować jakieś gadżety reklamowe z racji tego,że ludzie są okropnie łasi na prezenty i bardzo często skorzystają z danej oferty tylko po to aby coś za darmo dostać....

W niewysokiej cenie ma ta drukarnia - możecie tam zamówić naprawdę porządne koszulki.

14

Odp: Sklep a jego reklama ?

Teraz bez dobrej reklamy chyba żadna firma nie jest w stanie się utrzymać. Najlepiej stawiać zarówno na reklamę w sieci, jak i tą bardziej tradycyjną.

15

Odp: Sklep a jego reklama ?

Bez odpowiedniej reklamy nic nie osiągniesz. Zobacz: Konkurencja na rynku jest ogromna, więc trzeba się wykazać by na nim zaistnieć. Marketing to podstawa.

16

Odp: Sklep a jego reklama ?

dobre są takie wątki bo nowicjusze w branży mogą się czegoś nauczyć i szybciej się wdrożyć w to wszystko smile ja dzięki takim wątkom dowiedziałam się którego kuriera do firmy najlepiej wybrać i Wam też mogę teraz polecić będzie łatwiej smile

17

Odp: Sklep a jego reklama ?

Moim zdaniem warto inwestować zarówno w reklamę w internecie jak i reklamę tradycyjną. Bardzo skuteczne są gadżety reklamowe. Ja np zastanawiam się nad zamówieniem toreb papierowych z logo firmy -
Prowadzę sklep internetowy i chcę mieć w końcu porządne torby w które zapakuje zamówienia klientów.

18

Odp: Sklep a jego reklama ?

Interesujące pomysły, niemniej jednak myślę,że reklamę firmy znacznie ułatwiają jakieś które mogą na tyle zainteresować i skupić uwagę klienta,że będzie on myślał kiedy tylko będzie mógł odwiedzić daną firmę i na własnej skórze sprawdzić tę ofertę. Na początku nie zwracałam na to uwagi,ale teraz widzę,że coraz więcej firm zajmuje się montażem czy produkcją takich filmów jak również coraz więcej z takich usług korzysta.

19

Odp: Sklep a jego reklama ?

Fajne promocje i dobra obsługa to jest najlepsza reklama:)

20

Odp: Sklep a jego reklama ?

Można też ogłosić ciekawy konkurs i ogłosić się z nim na stronach o konkursach- zainteresowanie gwarantowane wink

21

Odp: Sklep a jego reklama ?

Albo jakiś gratis do zakupów - też działa:)

22

Odp: Sklep a jego reklama ?

Ale jeśli będzie to konkurs ogłoszony na stronach internetowych poświęconych konkursom to mnóstwo ludzi wejdzie na stronę sklepu i przy okazji przejrzy ofertę.

23

Odp: Sklep a jego reklama ?

Warto zainwestować w jakieś ciekawe gadżety ludzie lubią takie gratisy czy dodatki. Zobacz sobie  ciekawe propozycję. Bardzo fajna firma, dobrze się z nimi współpracuje i są elastyczni cenowo.

24

Odp: Sklep a jego reklama ?

Warto zainwestować w spot reklamowy. Chyba najlepszy sposób jaki znam.

Ostatnio edytowany przez piotrkaczmarek01 (2017-03-21 10:18:41)

25

Odp: Sklep a jego reklama ?

warto reklamować go przez internet na fb jest sporo osób tam można by zacząć reklamować;) plus ulotki to też dobry pomysł