1

Temat: Gwiazdy

Czy poznałyście kogoś sławnego? Jeśli tak, pochwalcie się kogo i w jakich okolicznościach? Jeśli o mnie chodzi to niestety nikogo takiego nie znam, bardzo chciałam kiedyś zdobyć autograf Kory, ale mi się nie udało sad

2

Odp: Gwiazdy

Ja poznałam Natalię Siwiec na weselu koleżanki, to jej dalsza kuzynka:)

3

Odp: Gwiazdy

Ciekawy temat. Ja nie znam jeszcze nikogo sławnego, ale niebawem wybieram się na off-road i mam nadzieję poznać tam Krzysztofa Hołowczyca i Macieja Wisławskiego smile

4

Odp: Gwiazdy

Ja tylko widzę czasem w jakimś modnym miejscu kogoś znanego, ale nie znam osobiście nikogo takiego

5

Odp: Gwiazdy

ja też nie przypominam sobie, żeby znała jakiegoś gwiazdora tak osobiście.

6

Odp: Gwiazdy

Miałam okazje, z których nie skorzystałam stety/niestety. Co by mi z tego przyszło tak naprawdę? Czy to rzeczywiście taka nobilitacja? Mama kolegi organizowała koncerty, moja była sąsiadka wciąż organizuje, mają w związku z tym bezpośrednie kontakty z gwiazdami dużego formatu. Tak osobiście to chyba nie znam nikogo, kto się szczególnie wybił artystycznie, przynajmniej nie na taką skalę, żeby być powszechnie kojarzonym. Znam jedynie kilku muzyków alternatywnych kapel, a co do jakichś większych sław to cóż... naprawdę wolę mieć kontakt z ich twórczością niż z nimi, tym bardziej że często odczuwam niesmak w związku z ich "prowadzeniem się", za to kocham ich muzykę na przykład.

Kiedyś byłam na koncercie dosyć znanego zespołu, który istnieje na rodzimej scenie od lat, a i supportował światowe sławy na mega dużych koncertach. Po koncercie jakimś cudem zjawili się w klimatycznej, znanej tylko niedużemu gronu osób knajpce, w której oczywiście omawialiśmy wrażenia ze znajomymi. Połączono stoliki, których i tak było tylko kilka, podobnie jak osób. Wspaniały zespół (no ok, są wspaniali pod względem twórczości) siedział nad słoiczkiem musztardy. Nie wiem, czy byli zmęczeni czy naćpani, ale siedzieli wokół słoiczka musztardy. big_smile big_smile big_smile

7

Odp: Gwiazdy

Można na co dzień śledzić newsy i plotki z życia gwiazd światowego formatu, osób, które znamy z dużego ekranu. Dzięki temu będziemy na bieżąco. Na polskich portalach nie zawsze znajdziemy tego typu informacje.

8

Odp: Gwiazdy

Ja przestałam być z tym na czasie i jak widzę gdzieś przypadkiem jakieś nazwisko to okazuje się , że ta "gwiazda" jest mi kompletnie nieznana;D

9

Odp: Gwiazdy

Oglądając ostatnio programy rozrywkowe dochodzę do wniosku, że słowo "gwiazda" jest już znacznie nadużywane. A większości tych "gwiazd" nie bardzo znam ;(

10

Odp: Gwiazdy

to są celebryci, robiący szum a nie karierę opartą na talentach:)