1

Temat: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Od pierwszego marca do końca 2009 roku w Poznaniu osoby w wieku powyżej 60 lat mogą korzystać z bogatego pakietu świadczeń rehabilitacyjnych. Program jest finansowany ze środów NFZ.

Zabiegów, którym można będzie się poddać jest całe mnóstwo. Między innymi elektrolecznictwo, krioterapia, laseroterapia czy też ciepłolecznictwo. Oferta jest bardzo bogata i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Kwalifikacja odbywać się będzie na podstawie skierowania od lekarza mającego podpisany kontrakt z NFZem.

2

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Sama bym z tego skorzystała, jak bym była poznanianką.

3

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Zabiegi wykonywane bez długiego czasu oczekiwania po wcześniejszej rejestracji rejestracji tel  takie jaki: galwanizacja, jonoforeza, stymulacja mięśni, prądy TENS, diadynamik (prądy DD), prądy interferencyjne, ULTRADŹWIĘKI, KRIOTERAPIA, LASER BIOSTYMULACYJNY    , WYCIĄG PULSACYJNY, ZABIEGI FIZYKOTERAPEUTYCZNE

Ostatnio edytowany przez AMREHAB (2011-10-02 04:03:53)

4

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

w tytule jest o bezplatnych zabiegach leczniczych, a nie o bezplatnych konsultacjach.

ale dobrze, ze wstawiles info o promocji dla emerytow i rencistow.

5

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

W dużych miastach można z wielu rzeczy skorzystać i to bezpłatnie. Super mają się tamci mieszkańcy. W małych nic nie ma.

6

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

nic, albo i jeszcze mniej...

no niestety plusy życia w wielkim mieście to też więcej możliwości

7

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

hmm ja tam nie wierze w bezpłatne leczenie smile

8

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

A NFZ? Osoba z mojej rodziny usłyszała termin na sierpień... 2016. Tak się szanuje w tym kraju zdrowie obywateli - nie powinno to tak wyglądać, ale niestety - minąć muszą wieki, aby zaszły diametralne zmiany.

9

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Dzięki wielkie za podpowiedzi! Czasami człowiek siedzi i trudzi się nad rozwiązaniem problemu, a tu wystarczy załączyć komputer i tak wiele odpowiedzi w jednym.

10

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Wchodzę sobie na forum, a tu taki ciekawy wątek. Fajne macie podejście do niektórych spraw. Jak dobrze, że ludzie są tak różnorodni, w przeciwnym razie umarlibyśmy z nudów.

11

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Coraz więcej osób dba o rehabilitację po urazach. To ważne, bo bez odpowiedniej rehabilitacji ciężko wrócić do pełnej sprawności. Warto pomyśleć o pobytach rehabilitacyjnych. Takie kompleksowe kilkudniowe zabiegi bardzo pomagają.

12

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Takie rehabilitacje to super efektów nie przynoszą niestety. Ja chodziłam w ramach nfz i zero jakiejkolwiek poprawy. Miałam kiedyś wypadek samochodowy i lekkie uszkodzenie kręgosłupa. Właśnie po tym dostałam skierowanie na rehabilitacje.

13

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Wiadomo że fizjoterapeuci mogą lepiej  zarobić prywatnie, więc na NFZ nie będą się tak starać...

14

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Moim zdaniem powinno się płacić wyższą składkę na NFZ jeśli ktoś chce większy zakres świadczeń, bo obecnie każdemu należy  się to samo, a kolejki są niebotyczne

15

Odp: Bezpłatna rehabilitacja - fizjoterapia laseroterapia krioterapia

Albo ci co palą i prowadzą niezdrowy tryb życia np. mają otyłość przez fast foody, powinni płacić więcej