26

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

pelargonia rewelacyjnie to wygląda wink

My teraz odnawiamy stary stolik pod maszynę do szycia i nadajemy mu nowe życie wink

Ostatnio edytowany przez Diabela (2014-08-05 10:00:59)

27

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Ja bardzo lubię stare meble. W naszej piwnicy stoi stary piękny stół. Chciałabym go odnowić, ale trochę się boję, że go zniszczę. Trochę czytałam jak się to robi. Czy mogę do matowania użyć, którejś z tych ściernic [? Jak myślicie, która będzie najbardziej odpowiednia? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

28

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Moi rodzice mają tak urządzone trochę w klimacie antyków i starych mebli. Szukam właśnie dla nich prezentu na okrągłą rocznicę, myślicie że  lampa by pasowała do takiego stylu?

Ostatnio edytowany przez anneke (2015-12-15 06:56:50)

29

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Ja się już pogodziłam z tym, że mój mąż kupił meble antyczne ,bo ich nie wyrzucę, ale osobiście wolę meble nowoczesne .Bardzo mi się podobają u kogoś,ale nie u mnie .

30

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Powiem Wam,ze sama za bardzo za takimi prawdziwymi antykami nie przepadam bo są drogie oraz czesto wymagają gruntownej renowacji ale uwielbiam rzeczy stylizowane na retro. Można wyczarować prawdziwie królewski wystrój wnętrza. W sieci jest wiele sklepów. w których są tego typu inspiracje. Sama ostatnio sobie przegladałam w poszukiwaniu prezentów na święta dla mamy oraz siostry oraz natrafilam na spore promocje

31

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Można sobie obejrzeć antyki w nowym wydaniu. Design potrafi w sposób niebanalny odnawiać stare meble. Zyskują one niepowtarzalny charakter i można z powodzeniem umieścić je w nowoczesnych wnętrzach.

32

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Uwielbiam tego typu dekoracje. Mieszkania w stylu retro są urocze i mają duszę. Pamiętajcie również o dekoracjach ścian... Jest wiele opcji na to aby ciekawie przystroić ściany. Proponowałabym zamówić sobie jakieś ładne obrazy...

33

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Takie rzeczy mają swój czar i duszę. Odpowiednio odnowione mogą nadal dobrze służyć i przepięknie wyglądać. Wystarczy spojrzeć tylko na biurka na stronie

34

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Ja bardziej lubię rękodzieło w dawnym klimacie, np. ostatnio kupiłam fajne skrzynki  balkonowe na kwiaty i ręcznie robionego zajączka z wikliny:)

35

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Dla mnie to styl dla starszych osób, nikt z moich znajomych w wieku 25-40 lat nie ma takich mebli w domu.

36

Odp: Antyki i starodawne rzeczy

Racja,moja mama takie rzeczy lubi.