51

Odp: Koszulki męskie

O właśnie... albo rzuycić się na niego i mu porozciągać tongue

52

Odp: Koszulki męskie

Podobają mi się koszulki męskie, ale nie w kolorach rażących.

53

Odp: Koszulki męskie

Z koszulek męskich podobają mi się obcisłe z krótszymi rękawami takie niby za małe tongue

54

Odp: Koszulki męskie

To pewnie wyglądasz w nich jak gej...? tongue

55

Odp: Koszulki męskie

Mnie się podobają takie z motywem graffiti, ręcznie malowane:)

56

Odp: Koszulki męskie

mi się podobają takie które mają oryginalne nadruki i przykuwają uwagę smile

57

Odp: Koszulki męskie

Trochę dziecinne, ale luz.

58

Odp: Koszulki męskie

Ja bardzo lubię nosić koszulki męskie z H&M są luźne, na co dzień idealne smile

59

Odp: Koszulki męskie

T-shirty z nadrukami są spoko ,ale też zależy z jakimi . Ja osatnio częściej chodzę w koszulach , t-shirty rzadziej.

60

Odp: Koszulki męskie

No jasne, fajne nadruki moga naprawdę ładnie na męskiej koszulce wyglądać,
ale i tu trzeba uważać, żeby nie przegiąc. Moim zdaniem fajnie jest samemu sobie planować wzór takiego nadruku, czy to ze zdjęcia, pliku czy z napisem  i dobierać je pamiętajac o kulturze wobec tych, którzy będą na nas w takiej koszulce patrzeć.
Np. nie chciałabym żeby mój facet nosił na koszulce jakieś wulgaryzmy czy coś, ale już fajne zdanie, czy coś "luźnego" z półki graffiti to pewnie, czemu nie.

61

Odp: Koszulki męskie

Absolutnie fantastyczne! Uwielbiam takie t-shirty.
[img]//imdm.cz/img/240x240bt/54431073.jpg[/img][img]//lb5.dstatic.pl/images/21293044/I250x250.jpg[/img]

62

Odp: Koszulki męskie

z cienkich materiałów, leciutko luźne, ale przy poruszaniu się podkreślające sylwetkę. uwielbiam smile

63

Odp: Koszulki męskie

Zdecydowanie bardziej takie ze wzorami, zobaczcie to -
O wszystkim decyduje budżet i gusta, ale zakładam, że odpowiedni nadruk można znaleźć w zasadzie pod każdego. Proste.

64

Odp: Koszulki męskie

Śmieszne wzory po pracy, do pracy elegancka koszula lub polo smile I mamy kompromis!

65

Odp: Koszulki męskie

O tak, to akurat właśnie najlepsze rozwiązanie, choć to też zależy jaka praca i czy panuje jakiś dress code. Poza tym mi się przejadły takie "śmieszne koszulki", mężczyzna w nich raczej nie wygląda zbyt poważnie.

66

Odp: Koszulki męskie

Duży wybór męskich koszulek znajdziecie na  Warto je podesłać chłopakom, bo niektóre modele są naprawdę niezłe i widać, że to wysoka jakość. No i znane marki.

67

Odp: Koszulki męskie

Fajnie są te z nadrukami typu: Jestem nowy w mieście wink

68

Odp: Koszulki męskie

a podobają się wam
taki przykład:


Chciałam taką kupić mojemu chłopakowi. Co o niej myślicie?

69

Odp: Koszulki męskie

Koszulki męskie są  fajne, najlepiej neutralne. Oczywiście do nich powinny pasować także odpowiednie spodnie. Podobno tutaj piszą, jakie jeansy wybrać, by pasowały do każdego ubioru. Muszę zagłębić się w ten temat...

70

Odp: Koszulki męskie

t-shity z indywidualnym nadrukiem dobrze się sprawdzają jako prezenty, jakiś czas temu  zaprojektowałam taką koszulkę, fajnie że są opcje wyboru gotowych wzorów i przesłania własnej grafiki

71

Odp: Koszulki męskie

Mojemu mężowi czesto zamawiam ubrania przez internet. Zakupy stacjonarne z nim to tortura ponieważ przez cała drogę w sklepie tylko narzeka, ze musiał się w sklepie znaleźć.....
Ostatnio zamawiałam dla niego koszulkę na urodziny. O tutaj:


W sklepie mogłam zaproektowac koszulkę z nadrukiem jaki mi się podobał.

72

Odp: Koszulki męskie

U mnie to samo. Przez internet wszystko prostsze i szybsze.

73

Odp: Koszulki męskie

Przecież obecnie tego typu koszulek jest cała masa na rynku mi szczególnie w ostatnim czasie leżą różnego rodzaju luźne t-shirty z jakimiś ciekawymi napisami -  wybór jest naprawdę ogromny, a to chyba dlatego, ze coraz więcej osób woli mieć jakiś nadruk na koszulce.

74

Odp: Koszulki męskie

W sieciówkach typu Cropp albo w sklepie BIG STAR widzę czasami takie koszulki w dziale dla facetów, że sama chciałabym być mężczyzną big_smile

75

Odp: Koszulki męskie

Jeśli chodzi o koszule męskie to naprawdę ładne kroje możecie znaleźć w sieci.
Kupuję tam mężowi koszule i wyglądają rewelacyjnie smile