1

Temat: Gdzie implant we Wrocławiu

Witam, mam 24 lat i chce wstawić sobie 2 górne jedynki. Gdzie polecacie się wybrać?

2

Odp: Gdzie implant we Wrocławiu

Dwie jedynki to dość poważne zadanie tak więc proponowałabym wybrac się do porządnego stomatologa.  Ja zakladałam implant ostatnio w miejsce dolnej szóśtki ale to dlatego,ze nie mogłam przez brak zęba jeść...
Teraz jestem zadowolona.  Nic mnie nie bolało, implant bardzo dobrze się trzyma, Wygląda praktycznie tak samo jak mój stary ząb.

3

Odp: Gdzie implant we Wrocławiu

Wolałabym żeby implant jednak wyglądał lepiej niż mój ząb, bo wiadomo natura jest w tym względzie często niedoskonała;)

4

Odp: Gdzie implant we Wrocławiu

Myślę, że w przyszłości będzie możliwe "wyhodowanie" prawdziwego zęba z tkanki pacjenta i wszczepienie go w prostszy sposób niż obecnie to się dzieje z implantami.

5

Odp: Gdzie implant we Wrocławiu

No to coś dla mnie bo już 2 zębów nie mam...

6

Odp: Gdzie implant we Wrocławiu

Najlepiej znaleźć gabinet, który od lat specjalizuje się w implantologii. Jeśli da się przeprowadzić wywiad to warto się dowiedzieć, czy implantolog poszerza swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie jeżdżąc na szkolenia, sympozja itd. Wiecie, niektórzy chcą korzystać ze swojej wiedzy przez resztę kariery, inni chcą ją rozwijać i korzystać nie tylko ze swojej wiedzy podczas pracy zawodowej.