1

Temat: Prezenty na święta

Dziewczyny kochane smile. Jeśli chodzi o prezenty świąteczne dla dzieci...
Nie bez powodu wspominam – w zeszłym roku córcia mojego brata była zachwycona i stwierdziła: “teraz już jestem pewna, że Święty Mikołaj istnieje naprawdę” smile. Ja myślę, że tą wiarę warto podtrzymywać jak najdłużej, zwłaszcza w dzieciach… wink.

A tak w ogóle - co kupujecie w tym roku swoim pociechom pod choinkę? Gdyż szukam inspiracji tongue.

2

Odp: Prezenty na święta

Obowiązkowo jakieś książeczki i słodkości:) A poza tym coś z zabawek, zobaczę co będzie fajne jak już się wybiorę na zakupy:)

3

Odp: Prezenty na święta

Wideo od Mikołaja to super sprawa.Wideo zawsze dostaje wcześniej i wszystkim się nim chwali. smile w tym roku bardzo podoba mi się ta opcja z zaleceniem od elfów. smile Co do pozostałych prezentów to książki, gry, lalki smile No i kubek z fotografią dziecka  żeby już nie mówiła, że nie ma swojego własnego. smile

4

Odp: Prezenty na święta

A może sesja zdjęciowa dla maluszka?? Zazwyczaj wychodzą przezabawnie i przesłodko smile

5

Odp: Prezenty na święta

Popularnością cieszą się ostatnio zabawki drewniane. Taki powrót do dawnych czasów smile Tyle tylko, że są ładniejsze i dużo bardziej kolorowe. Można zobaczyć np. produkty marki Bigjigs. Myślę, że to dobry prezent na każdą okazję.

6

Odp: Prezenty na święta

Świetnym i zawsze sprawdzonym pomysłem na prezent dla dziecka są książki - pięknie ilustrowane, pouczające i rozwijające. ]Bajki do czytania  to idealne rozwiązanie - jest tu ogromny wybór i świetne ceny.

7

Odp: Prezenty na święta

Ja na święta przeważnie muszę kupować prezenty dzieciom, a z tym zawsze jest trochę roboty, bo w końcu chce się uszczęśliwić takim podarkiem. Kupując zabawki dla 12 latki posiłkowałam się tą stroną, co pozwoliło mi na znalezienie tego, co moim zdaniem mogłoby się najbardziej spodobać i trafić w gust dziecka.

8

Odp: Prezenty na święta

A może dla małego dziecka dobrym pomysłem są ręczniki? Moim zdaniem całkiem fajnie wygląda ta oferta wink

9

Odp: Prezenty na święta

Ja dla dziecka ostatnim razem kupiłam zestaw naczyń. Mam małego niejadka, a dzięki kolorowym naczyniom je chętnie. Ma tyle zabawek i tyle dostał w prezencie, że tak naprawdę mało co go cieszy, a jeśli cieszy to na chwilę. Myślę, że był to trafiony prezent i alternatywa dla zabawki.

10

Odp: Prezenty na święta

Wg mnie świetnym pomysłem na prezent mikołajkowy albo świąteczny jest wspólne wyjście na Disney on Ice. Słyszałam, że widowisko jest super. Sama zastanawiam się nad zabraniem córki, która jest wielką fanką Elsy, Myszki Miki i innych bohaterów bajek Disneya smile Widziałam, że  można wygrać podwójne wejściówki . Warunki są łatwe do spełnienia - wystarczy zrobić zakupy za 70 zł, dodać opinię o produkcie i wysłać maila ze zgłoszeniem. A przy okazji dla dziecka będzie fajna pościel z bohaterem z bajki, więc w razie wygranej będą dwa prezenty w jednym smile

11

Odp: Prezenty na święta

Mamy dopiero październik, nie przesadzajcie big_smile Ale ja sama już tak trochę poszperałam i odkryłam krem z różą i chyba to kupię mamie i siostrze. A panom jeszcze nie wiem co tongue

12

Odp: Prezenty na święta

Jeśli chodzi o dzieci, to warto im zamówić list od Mikołaja. Może taka oryginalna niespodzianka stanowić dodatek do prezentu lub też być miłym upominkiem.

13

Odp: Prezenty na święta

Słyszałam o tych listach od Mikołaja - widziałam nawet coś na ten temat w telewizji.
To bardzo fajny pomysł, mi najbardziej podobała się wersja filmu video od Mikołaja dla dziecka.
Znajoma opowiadała mi, że jak jej synek dostał taki film to po jego obejrzeniu nie mógł wyjść ze zdumienia, że Mikołaj wszystko o nim wie wink

14

Odp: Prezenty na święta

Fajnie, gdy pamiętamy żeby uczyć dzieci, że należy pamiętać o najbliższych. Kartki bożonarodzeniowe to świetny sposób, aby pokazać najbliższym, którzy mieszkaja daleko od nas, że o nich pamiętamy i życzymy jak najlepiej. Nawet najpiękniejszy SMS nie sprawi takiej przyjemności i radości, jak kartka.

15

Odp: Prezenty na święta

To widowisko disneyowskie jest super, aczkolwiek wydaje mi się, że dzieciaczki lubią jednak znajdować pod choinką coś bardziej materialnego wink Ja mam rocznego chrześniaka, który zaczyna sam jeść i zastanawiałam się nad jakąś ładną, bezpieczną zastawą dla dzieci. Widziałam świetne talerze, w kształcie zwierząt, które myślę, że będą ciekawym urozmaiceniem posiłku, Do tego myślałam nad porządną zastawą – podoba mi się taka z Kubusiem Puchatkiem. Ma bezpieczne zaokrąglone kształty, więc będzie bezpieczna dla takiego maluszka. Myślicie, że to dobry pomysł? smile

16

Odp: Prezenty na święta

Prezenty na święta powinny być przemyślane, zwłaszcza dla dzieci, inaczej zabawka wyląduje w kącie. Dla dziewczynki dobrym pomysłem zawsze będą lalki wraz z akcesoriami, czy jakieś zabawkowe instrumenty muzyczne, a dla chłopca zdalnie sterowane samochodziki, czy zabawkowe karabiny (na kulki, czy wodę). Dobrym pomysłem są też klocki, niekoniecznie LEGO, mogą też być magnetyczne.

17

Odp: Prezenty na święta

Zgadzam się warto przemyśleć wcześniej wybór prezentu, ja zawsze wybieramy rzeczy praktyczne. Kobiecej części rodziny zazwyczaj kupuję ręcznie robioną biżuterię, sądzę, że to piękny, oryginalny podarunek. Jeśli szukalibyście takich niepowtarzalnych prezentów, znajdziecie tam dosyć duży wybór biżuterii, a także torebek, dodatków do domu itp. Do 11 grudnia niektóre produkty można zamówić z darmową dostawą.

18

Odp: Prezenty na święta

Uwielbiam kupować dzieciom książki i je czytać na głos lub też zachęcać do samodzielnego czytania (zależy od wieku). Zwykle wybieram coś przygodowego, ale też pouczającego. Jestem zauroczona tymi książeczkami  są ciekawe, dzieci naprawdę chcą słuchać takich historii smile Mam nadzieję, że jak od najmłodszych lat będę zachęcać dzieci do książek, to same w przyszłości będą z chęcią po nie sięgać.

19

Odp: Prezenty na święta

Zależy w jakim wieku, ale może zabawki interaktywne?? Świetna sprawa, zarówno dla niemowląt, dzieci i dorosłych wink  najfajniejsze jest to, że w asortymencie są artykuły dla mam oraz kultowe zabawki. Ciekawy jest również blog.

20

Odp: Prezenty na święta

My w tym roku dla chrześniaka zamówilismy TwistCar. Chyba nie moglibysmy wymyśleć nic bardziej wypasionego. Ten pojazd porusza się poprzez kręcenie kierownica w prawo i lewo, a nadaje się niemalże dla wszystkich, bo jest do 120kg obciążenia. Nawet mój mąż pewnie sprawdził jak się na nim jeździ wink Całkiem niedrogo wychodzi, a przesyłka jest darmowa.

21

Odp: Prezenty na święta

Ja często przed świętami korzystam z kuponów rabatowych, odkąd wiem że są smile Kod rabatowy Smyk na artykuły dla dzieci jest już dostępny

22

Odp: Prezenty na święta

Ostatnio na FB widziałam listy od Mikołaja dla malucha, zerknijcie  jak to wygląda, dla mnie ciekawy pomysł, na bank radość malucha nie do opisania a pamiątka na długie lata.

23

Odp: Prezenty na święta

Dzieci są dziś przyzwyczajone do tego, że prezent ma być interaktywny, najlepiej jakaś gra, nowy smartfon albo zabawka z wieloma fajnymi funkcjami - to zawsze jest dobrze przyjmowane:)

24

Odp: Prezenty na święta

Myślę, że na każdą okazję sprawdzą się zabawkowe pojazdy. Mam tu na myśli przede wszystkim motorki na akumulator dla dzieci . Synek jest zadowolony z zabawy, a ja z jakości wykonania.

Ostatnio edytowany przez basiakids (2021-06-15 10:42:20)

25

Odp: Prezenty na święta

Zamiast kupować kolejne wielkie zabawki, które szybko się znudzą, lepiej kupić jakąś książeczkę edukacyjną albo puzzle, te przynajmniej dłużej posłużą...