1

Temat: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

Wrzucajcie info, gdzie udało Wam się kupić coś fajnego po taniości:)

2

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

W moodo.pl kupiłam mocno przeceniony zielony sweterek na chłodniejsze lato:) Mają teraz promocje do -60%

3

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

Od dawna Merg.pl - to u nich robi się najlepsze interesy. Najłatwiej kupować online - powiedzmy, że w kilkadziesiąt minut można przejrzeć setki pozycji, a nie kilka par butów. Ja np. na kupowanie w galeriach zupełnie już się nie piszę. Dużo lepszym pomysłem jest internet - zakładając dokładne wymierzenie stopy.

4

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

mi udało sie w Denley.pl smile chociaz tam i bez wyprzedazy kupuje ubrania w niskich cenach wink a sklep lubie- zawsze jakas bluzke czy sweter tam kupię, a i chlopakowi cos wybiore. dla mnie to jeden z nielicznych sklepow, ktory ma rozsadne ceny.

5

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

Ja w tym roku zrobiłam spore zakupy. Wydaje mi się,ze wyprzedaże są jeszcze lepsze niż rok temu. Kupiłam sobie nowe buty oraz kilka par bluzek ( niektóre z krótkim rekawkiem ale przydadzą mi się pod sweterki na jesień).

Jestem najbardziej zadowolona ze swojego nowego zegarka. Udało mi się dorwać oryginalną Invictę taniej

6

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

też właśnie ostrzę już sobie pazurki na jakieś fajne letnie wyprzedaże. Zazwyczaj można kupić rzeczy o wiele taniej, a nie tracą zbyt wiele na jakości. Także w miarę możliwości niech każdy coś podrzuca do wątku, to będzie można skorzystać, jak się dana rzecz spodoba i będzie w odpowiedniej cenie

7

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

@Bellalinaa ja np śledzę czy coś wrzuciły Qpony, bo nawet jak to nie są specjalne dedykowane zniżki, to często mają info o wyprzedażach w sieciówkach i nie tylko tongue

8

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

W telimena.pl aż 25% nb bieliznę Triumph i Sloggi:
[url]http://urodaizdrowie.pl/25-na-bielizne-triumph-i-sloggi-promocja-w-sklepie-telimena-pl[/url]

9

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

Ciągła wyprzedaż jest w H&M, upolowałam 2 torebki i świetne buty:)

10

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

Teraz jest wyprzedaż w moim ulubionym sklepie stacjonarnym w Poznaniu więc staram się dość często tam zaglądać i znaleźć coś po fajnie obniżonej cenie big_smile

11

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

Bardzo ładne wyprzedaże są teraz i nie powiem, całkiem fajne upusty były lub np. takie coś, takiego "przy zakupie 3 par skarpetek trzecia jest za tyle i tyle..."
Zresztą jakby nie porównać jest sporo obniżek. Spodnie w kolorze granatu, krój skinny fit. Są obniżone z 263,78 zł* do 85,95 zł Myślę, że warto kupić, bosko wyglądają, a do tego wykonane są z dobrego materiału.

12

Odp: Letnie wyprzedaże - gdzie i kiedy?

W marketach też można upolować fajne ciuszki:)