1

Temat: meble dla niemowląt

kochane, szukam porady co do mebelków dla malutkiej dziewczynki.... myślałam o czymś w stylu  wiecie gdzie mozna takie kupic/zamówić?

2

Odp: meble dla niemowląt

Polecam firmy z gór, bo  inne są tak drogie... A dziecko szybko z takich mebelków wyrośnie...

3

Odp: meble dla niemowląt

A myślałaś o [url=http://meblekalwaria.eu]tej firmie[/url]? Moim zdaniem u nich warto zapytać o takie mebelki smile

Ostatnio edytowany przez Kaja6 (2016-09-14 09:28:22)

4

Odp: meble dla niemowląt

Ja bardziej się skłaniam ku mebelkom dla takiego już przedszkolaka, bo faktycznie dzieci szybko wyrastają, a jak są małe to warto zainwestować w takie specjalne maty edukacyjne, to jest super sprawa. A co z pościelą? Jak wam się podoba taki zestaw z kolekcji Barbie  - Pościel prześcieradło + poszewka + nowa większa poduszka 70x80 Sensidream ?

5

Odp: meble dla niemowląt

Może warto najpierw poczytać na ten temat, sama tak robiłam urządzając małemu pokój i wpadłam na kilka fajnych pomysłów smile Tutaj jest kilka fajnych porad smile

6

Odp: meble dla niemowląt

O tym, jak istotne są trwałe meble dla dzieci napisano wiele. Zapoznajcie się z nim, zanim zdecydujecie się na zakup. Nie ma co kupować pochopnie, bo jakość jest ważna. To zapewnia bezpieczeństwo.

7

Odp: meble dla niemowląt

Mnie podobają się takie drewniane kołyski w stylu góralskim czy ogólnie wiejskim

8

Odp: meble dla niemowląt

Fajne są kosze Mojżesza, potem można je wykorzystać w domu jako kosze np. na kosmetyki

9

Odp: meble dla niemowląt

Kołyski w dawnym stylu są przepiękne!