1

Temat: Darmowa telewizja on-line

Witam wszystkich na forum .... słuchajcie mam pytanie, znalazłem sobie dodatkową pracę od czasu do czasu jestem stróżem w pewnej firmie, wszystko byłoby ok ale czasami jest po prostu nudno a spać oczywiście się nie da chyba że trochę na krześle, dlatego pomyślałem że dobrym rozwiązaniem byłaby telewizja ale mam tam tylko komputer, możecie podać mi  jakieś namiary na telewizje on-line bez limitów ogladania za darmo oczywiście, szukałem już ale nie mogę nic znaleźć

2

Odp: Darmowa telewizja on-line

wiadome stróż to nudna żmudna praca i czujna telewizja dobra sprawa na zabicie czasu i na dodatek wszystko trzeba robić, by nie zasnąć. Polecam ci może aplikacje IPLA tam masz wszystkie seriale jakie chcesz i są nawet programy telewizyjne ja często sobie oglądam powtórki seriali, czy to programy, gdy jestem gdzieś na wyjeździ. Na dodatek można w grać sobie na telefon czy tablet.

3

Odp: Darmowa telewizja on-line

Na iplex można też pooglądać za free filmy, ale wybór niewielki moim zdaniem, za to tutaj warto zajrzeć na filmy.

Wszystkie programy i seriale, a także filmy spod znaku tvn, tyle że nie na żywo, przykładowo "Fakty" wrzucają po wyemitowaniu ich w telewizji, ale już jeśli chodzi o seriale to można je zobaczyć przed premierą w tv. Żadnych limitów.

4

Odp: Darmowa telewizja on-line

Ipla to faktycznie dobry pomysł smile Dzięki niej możesz mieć bezpłatny dostęp do swoich ulubionych filmów, seriali, kabaretów i innej tego typu rozrywki wink Jedynym minusem są chyba reklamy, które uruchamiają się automatycznie, jeśli nie masz założonego konta i opłaconego pakietu (swoją drogą, pozbycie się reklam kosztuje zaledwie kilka złotych wink ). Wpisz w wyszukiwarkę, może wyskoczy Ci coś jeszcze smile

5

Odp: Darmowa telewizja on-line

Póki co korzystam z ipli i faktycznie znalazłem tam kilka seriali które mnie zainteresowały i zaczynam je oglądać od pierwszych odcinków ... kiedyś nie miałem na to czasu a teraz mogę spokojnie nadrobić wszystkie te zaległości ... a co najważniejsze bardzo zabija mi to czas a w sumie o to chodziło mi najbardziej, z czasem mam nadzieję że znajdę kolejne seriale do oglądania

6

Odp: Darmowa telewizja on-line

nom smile na ipli jest dużo ciekawych seriali do obejrzenia smile polecam obejrzeć Ci serial przyjaciółki, naprawdę ciekawy i sporo odcinków do obejrzenia, także nie będziesz się nudzić parę wieczorów smile możesz też sobie zajrzeć na vod, też są dosyć ciekawe seriale smile teraz jak się zrobi jeszcze cieplej to raczej nie będziesz mieć ochoty na oglądanie seriali:)

Ostatnio edytowany przez Aidanna (2015-04-29 21:25:36)

7

Odp: Darmowa telewizja on-line

Jeśli chodzi o telewizję (mnóstwo kanałów) to polecam weeb.tv usługa kosztuje kilka złotych na miesiąc więc niestety nie jest darmowa, ale cena z tego co pamiętam była bardzo niska smile

Ostatnio edytowany przez halianek67 (2015-05-15 17:29:24)

8

Odp: Darmowa telewizja on-line

Na stronie  można oglądać TVP info, TVP parlament oraz TVP:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

9

Odp: Darmowa telewizja on-line

Sporo tego jest jak dobrze poszukamy. Na pewno ma coś takiego telewizja publiczna, polsat i tvn.

10

Odp: Darmowa telewizja on-line

A może telewizja przez internet? Co Ty na to? Myślę, że warto to przemyśleć - mają fajne pakiety wink

11

Odp: Darmowa telewizja on-line

Al Jazeera nadaje czysto, ładnie i na żywo. W języku angielskim oczywiście.

12

Odp: Darmowa telewizja on-line

Pogadaj z pracodawcą, niech zapewni ci telewizję.

13

Odp: Darmowa telewizja on-line

Satelitarną od razu big_smile I pakiet sportowy.

14

Odp: Darmowa telewizja on-line

Ja też często tak oglądam tv, chociaż laptop ma dla mnie za mały ekran. Czytam o telewizorach podłączonych do internetu  . Zastanawiam się czy nie zainwestować w taki sprzęt. Jakość oglądania od razu byłaby lepsza.

15

Odp: Darmowa telewizja on-line

Jakość nie jest lepsza. Po prostu masz Smart TV, czyli telewizor na którym można korzystać z Internetu.

16

Odp: Darmowa telewizja on-line

Na stronie HBO go można oglądać niektóre seriale smile

17

Odp: Darmowa telewizja on-line

Bardzo często wydarzenia sportowe można oglądać online . Obraz jest bardzo czysty i nie zacina się. Oczywiście wszystko bez żadnych opłat.

18

Odp: Darmowa telewizja on-line

Ja teraz wykupiłam Netflixa i mam co oglądać smile

19

Odp: Darmowa telewizja on-line

Nowy Player TVN-u mocno mnie rozczarował. Kiepska nawigacja, dużo klikania, żeby dostać się do zakładki ulubionych, ciężko obejrzeć poprzedni odcinek, a kiedyś wystarczyło kliknąć strzałkę wstecz. No i przycina.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2017-10-10 20:19:07)

20

Odp: Darmowa telewizja on-line

Najczęściej oglądam filmy na YT, więc pewnie wkrótce TV w ogóle nie będzie mi potrzebny...

21

Odp: Darmowa telewizja on-line

A to ja pożalę się jeszcze na Playera big_smile Wykupiłam wersję bez reklam na pół roku. I co? I zaczęli umieszczać przed video reklamy Discovery i produkcji Player. Okej, płacę i nie mam reklam suplementów, jogurtów i kont bankowych, które ciągnęły się w nieskończoność i irytowały, ale miało nie być reklam, po prostu reklam, a są, tylko inne sad

22

Odp: Darmowa telewizja on-line

Ja oglądam różności na YT bez płacenia, bo jakoś mnie nie pociągają nowoczesne produkcje