1

Temat: krem do wrażliwej cery

Ech, krem do wrażliwej cery - coś niebanalnego. Dla siostry, która cierpi ze swoją cerą. Chcę dać jej prezent w postaci dobrego kremu, tylko jaki jest dobry?

2

Odp: krem do wrażliwej cery

Polecam kremy Dermedic, są do kupienia w aptece

3

Odp: krem do wrażliwej cery

[quote=kasia001]Polecam kremy Dermedic, są do kupienia w aptece[/quote]

Te kremy są dość drogie, a czy skuteczne? Polemizowałabym. To już wolałabym wydać pieniądze na Bioderme.

4

Odp: krem do wrażliwej cery

kochana do naczyniowej i wrażliwerj skóry najlepiej sprawdzą się te kosmetyki naturalne . Polecam ci zwłaszcza SKIN GUARD calming shake to mleczko delikatnie oczyści skórę twarzy i szyi. Bogate w naturalne i roślinne składniki na pewno cię nie uczuli. Ma w składzie również kwas hialuronowy więc fajnie napisane skóę i przywraca jej gęstość.

5

Odp: krem do wrażliwej cery

Stosowałam kosmetyki z Linii AA, Mixę.

6

Odp: krem do wrażliwej cery

zobacz moze sobie mleczka nawilzające .
bardzo dobra firma, mialam już rózne kosmetyki i te są na razie najlepsze, najbardziej wydajne, stary krem nivea wiaodmo, ponadczasowy, ale jednak chcialabym już czegoś więcej

7

Odp: krem do wrażliwej cery

Też polecam kosmetyki Elixir by nature. Tak jak pisze moniaczka, mają fajny naturalny skład. Ja akurat mam kosmetyki z serii Pure Control - serum i lekki krem oczyszczająco-odmładzający. Cerę mam dość problematyczną, bo i tłustą, i przy okazji wrażliwą, a te kosmetyki super na nią działają. Jest wygładzona, nawilżona. Oczywiście nie podrażniają, a przy moich naczynkach różnie bywa z kremami. Polecam.

8

Odp: krem do wrażliwej cery

Nareszcie Polki zaczynają czytać składy kosmetyków smile ja też od pewnego czasu to robię.. Nie mam żadnych podrażnień, skóra jest nawilżona, odżywiona. Innych kosmetyków już nie używam.

9

Odp: krem do wrażliwej cery

[quote=Moniqa_]Też polecam kosmetyki Elixir by nature. Tak jak pisze moniaczka, mają fajny naturalny skład. Ja akurat mam kosmetyki z serii Pure Control - serum i lekki krem oczyszczająco-odmładzający. Cerę mam dość problematyczną, bo i tłustą, i przy okazji wrażliwą, a te kosmetyki super na nią działają. Jest wygładzona, nawilżona. Oczywiście nie podrażniają, a przy moich naczynkach różnie bywa z kremami. Polecam.[/quote]
Używałam, potwierdzam, są super smile

10

Odp: krem do wrażliwej cery

A któraś z Pań używała może któregoś  naturalnych kremów do rąk lub twarzy? Bo zastanawiam się czy faktycznie jest taki dobry jak go opisują.

11

Odp: krem do wrażliwej cery

Do wrażliwej cery dobre są produkty z serii różanej Rose Care od Bielendy, mają krótkie, proste składy, mnie nie uczulają i nie podrażniają, a mam bardzo wymagającą i wrażliwą cerę. Do demakijażu używam olejku z tej serii, później tonizuję skórę wodą różaną i wklepuję krem. Na noc pod krem daję jeszcze serum Rose Care.

12

Odp: krem do wrażliwej cery

Z Mixy są fajne kremy bo nie podrażniają. Są dobre do wrażliwej skóry

13

Odp: krem do wrażliwej cery

Warto sprawdzić krem  który jest idealny latem, bowiem chroni naszą twarz przed promieniowaniem UV. W każdym czasie chroni też skórę przed zanieczyszczeniami środowiska zewnętrznego.

14

Odp: krem do wrażliwej cery

Jeśli czyjaś cera jest naprawdę zbyt wrażliwa, to dobrym wyjściem jest zdecydowanie się na kosmetyki ekologiczne, które wykonane są z dużą starannością, tylko z naturalnych składników. Ja często korzystam z pomocy sklepu . Mają ciekawą ofertę, więc coś na prezent na pewno się znajdzie.

15

Odp: krem do wrażliwej cery

Świetne są kremy AA

16

Odp: krem do wrażliwej cery

Ja używam kremu Lirene i sprawdza się świetnie:)