1

Temat: Operacja nosa

a ja zwracam się do was o radę, otóż mam paskudny nos, no moje zdanie jest takie i nie zmienię go. To przez garba jaki mam na nosie, szpecący i mam kompleksy z tego powodu. Decyzja chyba zapadła, postanowiłam poddać się operacji ale nie wiem gdzie iśc żeby dobrze mi nos zoperowano. Czytałam w necie o klinice w Łodzi , jestem tam skłonna iśc na operację .Wstępnie już się dowiadywałam co i jak . Operowała ktoś z was się tam?

2

Odp: Operacja nosa

Na szczęście mam normalny nos, ale w Twoim przypadku najlepiej by było iść na konsultację i dowiedzieć się wszystkiego u źródła...

Ostatnio edytowany przez milky (2015-02-27 13:48:58)

3

Odp: Operacja nosa

Tutaj masz namiar na różne kliniki w Polsce, które podejmują się takich operacji -  Najlepiej konsultować się ze specjalistami z kilku, dla porównania kosztów, kompetencji i nie tylko. Nigdy nie podejmujcie decyzji na podstawi jednej oferty.

4

Odp: Operacja nosa

witam, Kamila i jak zoperowałaś nos? Sama się przymierzam do operacji i tez myślę o tej klinice bo koleżanka moja się u dr żukowskiej operowała, wiem że to profesjonalna opieka

5

Odp: Operacja nosa

Tak , jestem już szczęśliwie po operacji. W sumie w kwietniu sie odbyła przed świętami bo mogłam wolne w pracy wsiąść . No wiadomo sińce pod oczami, opuchlizna, gips taki na nosie...Masakra ale dałam rade. Dziś nie żałuje mimo że trochę bolało.Doszłam do siebie, nosek się zagoił. Pani dr Dorota żukowska spisała się na medal. Więc jak cos idź tam, warto

6

Odp: Operacja nosa

taka operacja nosa to nic przyjemnego, też miałam po złamaniu u tej Pani. Nie mogłam 4 dni nic jadać taki miałam obrzęk, jedynie co mogłam to pić, żeby nie było niedożywienia to wypijałam Nutramil. Teraz się wszystko zagoiło i wygląda piękniej niż przed wypadkiem smile

7

Odp: Operacja nosa

Nie zawsze konieczny jest zabieg operacyjny, do poprawy wyglądu nosa można użyć np. wypełniaczy poczytaj sobie więcej np.:

8

Odp: Operacja nosa

Moja znajoma musiała robić jednak korektę, do tego miała skrzywienie przegrody nosa co utrudniało jej oddychanie. Skorzystała z zabiegu w tej klinice:  . Nie żałuje tej operacji, drugi raz zrobiłaby to samo.

9

Odp: Operacja nosa

No własnie jak ktoś ma krzywą przegrodę, albo zwężoną- to wiadomo bez operacji się nie uda. Ale czasem jak słyszę koleżanki które na prawdę mają ładne noski, że chcą je zoperować to aż krew zalewa.

10

Odp: Operacja nosa

Jezeli masz garba to moze lepiej na poczatek zdecyduj sie na wypelniacze. Operacja plastyczna to wciaz prawdziwa operacja i wiaze sie z ryzykiem, chociazby w kwestii narkozy

11

Odp: Operacja nosa

w jakim sensie na wypełniacze? wypełniacze to chyba raczej do zmarszczek. co to niby ma do nosa?

12

Odp: Operacja nosa

Teraz sa takie zabiegi na bazie kwasu hialuronowego. Wstrzykuje sie go pod skore i modeluje nos tak zeby zniwelowac garb. Efekty sa naprawde swietne bo widzialam zdjecia, a sam zabieg kosztuje 1400zl. Tyle przynajmniej w krakowie, ale ceny sa chyba wszedzie zblizone. Efekt utrzymuje sie minimum rok. Po tym czasie mozna zadecydowac czy warto zdecydowac sie na operacje czy moze taki wypelniacz wystarczy. Koszty w rozlozenia na rok nie sa jakies wielkie

13

Odp: Operacja nosa

Czasem odpowiedni makijaż daje  dobry efekt, cieniowanie  pudrem

14

Odp: Operacja nosa

Operacji twarzy to bym nie dala sobie zrobić, nawet nie wyobrażam sobie tego ból przy gojeniu...

15

Odp: Operacja nosa

Wiadomo przecież., że każdy poszuka w swoim mieście czy okolicy, nie wyobrażam sobie jechać do Opola czy Katowic, jak u mnie w mieście też są takie kliniki:)

16

Odp: Operacja nosa

To dość ryzykowna operacja, bo czasem kształt nosa może wyjść nie taki, jak oczekuje pacjent... A wiadomo, że poprawka oznacza kolejną operację...

17

Odp: Operacja nosa

kazda operacja to jakies ryzyko... ale ja tez bylam bardzo zdeterminowana w tym, by poddac sie operacji i miec normalny nos... Ja nie oczekiwalam zbyt wiele, kazda drobna korekta mojego nosa to zmiana na lepsze, ale jak juz opuchlizna zeszla i nos mial 'ostateczny' ksztalt to doslownie poplakalam sie ze szczescia- w koncu wygladam tak jak zawsze chcialam wygladac i mega sie ciesze, ze nie zrezygnowalam z operacji.

18

Odp: Operacja nosa

Nie mam na szczęście tego typu kłopotu, ale musisz sobie zdawać sprawę z ryzyka, które niesie taka operacja. Zapytaj najlepiej lekarza i dokładnie skonsultuj z nim wszystko.

19

Odp: Operacja nosa

Ja mam taki lekki garbik na nosie ale to trzeba piłować kość, boje się tego...

20

Odp: Operacja nosa

Ciekawe czy ze zbyt szerokim nosem można coś zrobić? Ja mam właśnie taki:)

21

Odp: Operacja nosa

Można zwęzić i nadać mu smukły kształt - ale to wymaga nacięcia skrzydełek nosa...